PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amatörden Profesyonele dil uzatma

**MegaStarkan**
11-03-07, 22:22
OSMAN YAĞMURDERELİ’DEN SONRA İLHAN ŞEŞEN’İN DE PROFESYONEL IŞIĞI GÖRDÜĞÜ TEK İSİM ELA, MEGASTAR TARKAN’A MEYDAN OKUDU!..
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/7517/3.jpg
Profesyonel yarışmasının en çok konuşulan ismi Ela, bir derginin kapağı olacak kadar profesyonel olmuş bile… Sivri dilli çıkışları, kendisinden büyük ve her biri işinin duayeni olmuş insanlarla konuşma tarzı ile bir anda herkesin dikkatini çeken Ela, Osman Yağmurdereli’den sonra İlhan Şeşen’in de profesyonel ilan ettiği isim olmayı başardı.

Bir dergiye birbirinden seksi pozlar veren Ela, ilginç açıklamalarda bulunmaktan da geri kalmamış. 5 yıla kadar dünya starı olacağının altını çizen Ela, “Dünya üzerinde Türkçe müzikle Tarkan’ın yapamadığını ben yapacağım” diye konuşarak adeta Tarkan’a meydan okudu…

Her hafta ünlü bir ismin konuk jüri olduğu Profesyonel’in bu haftaki misafiri İlhan Şeşen’di… Ela’nın şarkı söyleme tarzını beğenmediğini, konuşur gibi şarkı söylemediğini belirten Şeşen, bazı yönler bakımından “Bu yarışmada seyrettiklerim arasında en profesyonel sensin” deyince Ela çok sevindi.

Geçtiğimiz haftalarda jüri üyesi Osman Yağmudereli de Ela’yı profesyonel ışığı olan tek yarışmacı diye nitelendirmişti. Bu iki oldu yani… Şeşen ve Yağmurdereli aynı insanda buluşuyorsa bu kız da bir şeyler var demekki… Ancak ne?

Ses dışında birçok şey var. Görüntü, polemik, hazır cevaplılık…

Bu tip dans ve müzik yarışmalarından çıkan birçok gencin isminin dahi unutulduğu sanat dünyasında Ela’nın ne kadar yer bulabileceğini zaman gösterecek…

İlhan Şeşen’in Ela’yı profesyonel seçtiği dakikaları görmek için ‘Tıkla İzle’ butonuna basmanız yeterli.
Kaynak: Gezentilki TIKLA (http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=7517)

fantin
12-03-07, 00:58
Oku bakalım kimler okumadıkii.Önce bi türkiyede tanında mesala ben hiç duymadım :18:

kekolar
12-03-07, 01:29
arkadaşlar bence bu kız dünya tarafından tanınır. Tüm erkeklere gerekli zamanda gerekli organları ile yardım ederek (beyin-El-Kol-Bacak) gibi :d

omer.calisal
12-03-07, 02:10
ya inanmıyorum starlık kimlere kaldı bu kızdan star değil tuğba ekinci gibi şarkıcı bile olamaz ama iyi taktik kullanıyor bu ülkede birşeyler yapmak istersen ya tarkana laf atıcan yada onu geçerim diyeceksin ayrıca osman yağmur dereli ve ilhan şeşen bu kızı hangi vasıflarla profesyonel ilan ediyorlar anlamıyorum

HakanÇelik
12-03-07, 09:53
biz çok gördük bu yarışmalardan çıkan starları...
kimse kendini kandırmasın bu yarışmalarda sadece jüriler
ününe ün katıyor...

HND
12-03-07, 14:04
hadi bakalım..madem öyle. yapsında görelim. kendisinde olup ta tarkanda olmayan sey neymis ögrenelim.. kendileri rezil oluyor.. farkında degiller.. yazık yazııık..:23:

süper üye
12-03-07, 14:39
ya bir de bu çıktı şimdi eskiden çooook gördük biz,
Abidin geldi,geçti,Bayhan geldi geçti,
Bu da gelir,iki şarkı söyler,sonra da ey vallah.

tarkanla bir olacakmışmışmış :18: :18: :18:

arjen22-tarkan
12-03-07, 16:02
yaw yok bu yarışma bitsin kimse onu kaale bile almiicak bu türkiye ye de bi 2.TARKAn ancak tarkanın müziği bıraktığı zamanlarda(-ki o zaamanlarda gelmez) gelebilirr !

HURRICANE
12-03-07, 18:42
Valla biraz argo olacak ama Ela kızım senden CACIK olmaz!Hiçbirşey değilsin sen bu tavırların senin kişiliksizliğinin en güsel örneğidir!Sen ve senin gibiler toplumdan sürekli veto yer..Zavallının tekisin,çok değil yarışma bitsin kameraların önünde bayılma numaraları intahar etme girişimlerine başlarsın sen...Beynen hastalıklısın çünkü

RaSKaS
12-03-07, 19:56
5 yıla kadar dünya starı olcakmış :28: :18:
bende altını çiziyorum 5 sene sonra böyle birinin varlığından haberimizi bile olmayacak :28: :18:

alıştık bu laflara
son 10 yıllık tarih tarkan ın yaptığı işi küçümseyen ben daha iyisini yaparım diyenlerle dolu.Ama ne hikmetse hepsi silindi piyasadan :16:

**MegaStarkan**
12-03-07, 20:53
bu yarismaci daha ne dedigini pek bilmiyor sanirim....maksat sadece polemik yaratmak.
iste bakin eskiden bilene tarkana rakip gösterilen kisiler ne haldeler :11: üzücü durum aslinda bu kisileri böye görmek:11:

BİR ZAMANLAR TARKAN’A RAKİP GÖSTERİLEN BİR DÖNEMİN “BEBETO” LAKAPLI POP MÜZİK SANATÇISI BORÇ BATAĞINDA...
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/7497/1.jpg
Bir dönem Tarkan ve Kenan Doğulu’ya rakip olarak gösterilen Burak Kut borçlarını ödeyemiyor. Eski ev sahibi tarafından icraya verilen Burak Kut zor günler yaşıyor. Yaptığı müzikle değil yaşadığı aşklarla gündemde kalan Burak Kut, 12 bin 512 YTL’lik borcunu ödeyemiyor.

Burak Kut Tarabya’da Sanatçılar Sitesi’ndeki eski evinin birikmiş kirası yüzünden 3. kez icraya verildi. Kut’un 4555 YTL ev kirası ve 2670 YTL doğal gaz borcu faizleriyle birlikte 12 bin 512 YTL oldu. Burak Kut’un eski ev sahibi Süleyman Ulvi Bağoğlu alacaklarının tahsili için Burak Kut’un bağlı olduğu müzik şirketi DMC’den (Doğan Music Company) 12 bin 512 YTL’lik para karşılığı alacakları üzerine el konulmasını istedi.
Haber Tarihi: 10-03-2007-Gezentilki

süper üye
12-03-07, 21:09
örneğin mustafa sandal onca yıl tarkanla uğraştı
ama kendisi 3 yıldır albüm çıkarmıyor ve 2 yıldır da klip yapmadı
galiba en son "isyankar" a çekmişti..
ee sonuç??tarkan in gerisi out he he

fantin
12-03-07, 21:39
5 yıla kadar dünya starı olcakmış :28: :18:
bende altını çiziyorum 5 sene sonra böyle birinin varlığından haberimizi bile olmayacak :28: :18:

alıştık bu laflara
son 10 yıllık tarih tarkan ın yaptığı işi küçümseyen ben daha iyisini yaparım diyenlerle dolu.Ama ne hikmetse hepsi silindi piyasadan :16:

Bırak 10 yıl sonrayı şimdi bile pek kimsenin haberi yok böyle birirnden:18: :18:

Ozz
12-03-07, 22:12
ben biliyorum 5 yıl sonra bu salağın ne olacağını. ... bir kabadayı yavuklusu olup barlarda dayak yiyerek geçirecek günlerini

HND
12-03-07, 22:17
ben biliyorum 5 yıl sonra bu salağın ne olacağını. ... bir kabadayı yavuklusu olup barlarda dayak yiyerek geçirecek günlerini
:18: :18: :18: :18: :18: :29:.. yazık olcak haberi yok..

şekerim
13-03-07, 14:00

:28: :28: :28: :28: :28: kesinlikle o zaman gündeme dayak yediği için gelir bu

sally
13-03-07, 23:43
bu tip insanlar kendilerini ne saniyorlar.tarkan gibi hic kimse olamaz....

firelord
18-03-07, 16:06
arkadaşlar afedersiniz ama bu kız slk herhalde.tarkan,şu na kadar hiçbir türk şarkıcının türkçe şarkılarla yapamadığını yaptı.şımarık şıkıdım ölürüm sana gibi şarkılarla dünyayı salladı.bu kız hangi zamanda yaşıyor acaba.

esra_tarkanizim
18-03-07, 19:26
bencede bu kızın ne olacağı belli boşuna umutlanmasınn asla tarkan gibi olamas

nuran
18-03-07, 21:32
ela kim yaaaaa... :16: onun şimdiden ne olacağı belli,ağzı olan konuşuyooo:13: