PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Powerturk ödülleri üzerine sayıklamalar

Nzl
05-03-07, 18:04
En ilginç ödül, en iyi konser performansı ödülüydü. Şebnem Ferah’ın Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserini izlemiş biri olarak bu ödülü fazlasıyla hak ettiğini söyleyebilirim. Bu dalda Tarkan’ın aday gösterilmemesi ise enteresandı. Sonuçta o da Açıkhava’da arka arkaya konserler verdi geçen yıl.

Onur BAŞTÜRK

http://kelebek.hurriyet.com.tr/yazarlar/6060249.asp?yazarid=149&gid=61

TarkanColl
05-03-07, 18:11
Bencede en azından bu dalda aday gösterilmeliydi. Arka arkaya 5 gece muhteşem ve dolu dolu geçen konserler verdi Tarkan. Aday gösterilse kesin 1. olurdu. :19:

**MegaStarkan**
05-03-07, 18:45
süper olurduda tarkan ztn bu ödülü almaya gitmezdi diye aday göstermemislerdir:P
ilk ödül törenidi powerturk'ün ve galiba yanilmiyorsam tüm ödülü alan sanatcilar gelmisdi ödül törenine ....her sanatci gelmis ve tarkan gelmiyor....karizma cizilirdi kanalin:18:

scorpioness
05-03-07, 19:02
Bu konuya bizde dikkat etmiştik ve sırf bu yüzden kimseye oy vermedim giripte bence gerçekten çok büyük ayıp ve haksızlık yapıldı Harbiye Konserleri olayında Tarkana, kesinlikle kazanırdı ama napalım onun bu tür ödüllere ihtiyacı yok bizim gönlümüzün ödülünü kazandı ya yeter ona Sağol haber için Nzl:20:

şekerim
05-03-07, 19:48
teşekkürler
acaba neden aday göstermediler insan merak ediyo

arjen22-tarkan
05-03-07, 20:24
Evet Bence de Aday Gösterilmeliydi (En azından) Çünkü Unutulmaz Geceler Yaşattı ....

Teşekkürler .... Nzl ....

HND
05-03-07, 22:05
kesinlikle tarkan bu kategoride olmalıydı. üstüste konserler verdi. hepsi de birbirinden sahaneydi. nasıl oldu anlayamadım. aday olsaydı 1. gelecegi kesindi de kısmet degilmis.

eastanbul
06-03-07, 01:38
İt ürür, Kervan yürür! Önemsenmeye değmez bence bırakalım Tr'deki ödülleride yurtdışında nasıl ödül kazanır onun muhasebesini yapalım!...

scorpioness
06-03-07, 01:41
İt ürür, Kervan yürür! Önemsenmeye değmez bence bırakalım Tr'deki ödülleride yurtdışında nasıl ödül kazanır onun muhasebesini yapalım!...
Hmm evet yurtdışı olayına bende katılıyorum bu gibi ödüller az Tarkan a birazda sınır dışında olanlarla sevindirsin bizi inşallah bekliyoruz:20: