PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006'da en çok satan yabancı albümler

HakanÇelik
23-02-07, 12:26
http://img132.imageshack.us/img132/2078/myapug9.jpg (http://imageshack.us)

http://www.mu-yap.org/upload/aralik2006/ilk20yabanci.xls

HakanÇelik
23-02-07, 12:45
Yabancı albümlerin tirajlarına bakıldığında tarkan çok iyi satmış.
müyaptan ödülü hak etti...

:20: :20: :20: :20: :20:

HND
23-02-07, 13:14
bence gayet iyi..:41: :20:

fantin
23-02-07, 13:17
Daha iyi olabilirdi.Hep 1 numarada görmeye alıştık.

Dikkat ederseniz listede ingilizce ilahi albumleri agirlikta ve yabanci sanatci yok hic ne bi beyonce ne bi gwen stefani, cok tuhaf geldi bana noluo bizim milletimize.. sanki cok yabanci album aliolarda tarkanin sarkilarina mana buluolar? Boyle bi listede bulunmasini bile istemezdim acikcasi ama ingilizce album satisi dusuk olan bi ulkede 2. olmasi bazi insanlari susturur en azindan.

HND
23-02-07, 17:02
Dikkat ederseniz listede ingilizce ilahi albumleri agirlikta ve yabanci sanatci yok hic ne bi beyonce ne bi gwen stefani, cok tuhaf geldi bana noluo bizim milletimize.. sanki cok yabanci album aliolarda tarkanin sarkilarina mana buluolar? Boyle bi listede bulunmasini bile istemezdim acikcasi ama ingilizce album satisi dusuk olan bi ulkede 2. olmasi bazi insanlari susturur en azindan.
hıhı.. benim de gözüme carpti duygucum.. ama albüm icin o kadar elestirilere, abuk sabuk söylentilere, (ki daha neler neler) ragmen, tarkan icin en büyük ödül olur.. ileri geri konusan insanlara da ders olur..

HURRICANE
23-02-07, 19:49
Elbetteki iyi satmış..bunu bazıları anlamıyo işte..haber bile yapmadılar şunu...

MONZA
23-02-07, 20:11
imşallah alır en iyilerine layık

**MegaStarkan**
23-02-07, 20:38
tskler haber icin
bence herseye ragmen iyi bi rakam....daha cokunu hak ediyordu ama neyse
trde genelikle yabanci ünlülerin cdleri alinmiyor galiba....üzücü bi durum cünkü dünya capinda basarili olanlar trde niye olmuyorlar anliyamiyorum ....ama gelecek senelerde inglizce sarkilar daha cok ilgi görücektir kesin cünkü insallah egitim sistemi daha iyi olur ve böylece gencler sarkilari anlamis olur ve sever :P

RaSKaS
24-02-07, 15:12
müyapın rakamlarına göre 110 000 çok da kötü bir rakam değil.Türkiye de ingilizce albümün milyona yakın satması zaten beklenemezdi.Tarkan devri bitti diyenler birkere daha ama bu sefer objektif olarak düşünsünler :21:

lara
24-02-07, 17:31
tarkanıma 1 numara yakısırdı nesee buda nazar boncuu olsun;)

süper üye
24-02-07, 19:27
SAMİ YUSUF.doğru karar bence

HakanÇelik
24-02-07, 19:29
SAMİ YUSUF.doğru karar bence

:9: :9: :9: :9: :9: :9:

insanların inançlarını sömürüyor. doğru karar olamaz...
çünkü inançta ticaret olmaz...

ösgee
24-02-07, 19:57
tarkanıma yakışırrr;)

arjen22-tarkan
24-02-07, 20:26
Pop Albümünü BekLiyorum İnşallah bunu 4'e katlar !

Nzl
24-02-07, 21:14
110 bin ingilizce bir albüm için süper bir rakam
türkiyede başka hangi sanatçı ingilizce albümüyle böyle bir rakama ulaşa bildi??

:9: :9: :9: :9: :9: :9:

insanların inançlarını sömürüyor. doğru karar olamaz...
çünkü inançta ticaret olmaz...

kesinlikle katiliorum, heleki dunyanin bi tuhaflastii bu zamanlarda
insanlar herseye cok cabuk inanir oldu, din'le sorularina cvp bulmaya calisiolar bilim yerine... Bu adamin albumu satar cunku kazancini kendine tutmuo guya hayir kurumlarina yatirio, bunu kanitlamak icinde belcikada bile bedava konser verdi

süper üye
25-02-07, 12:19
yusuf islamı siz tanımıyorsanız benim suçum yok,
benim için o tarkandan da önde...
YUSSSSSSSSSSSSSSSUF İSLLLLLLLLAM

HakanÇelik
26-02-07, 13:02

neyi savunduğunun bilincinde bile değilsin. daha "sami yusuf" ve "yusuf islam(Cat Stevens)"'ın
aynı kişiler olmadığını bile bilmiyorsun. biz neden böyleyiz milletçe onu
anlayamıyorum. bilmeden, bilmişlik taslarız hep... ayrıca bir başka
kişinin senin için Tarkan'dan daha önemli olması bizi hiç ilgilendirmiyor.
bize gıcıklık olsun diye yaptığının bilincindeyim... çok yazık...

arjen22-tarkan
26-02-07, 14:18

Hakan Abii Doruu Söledii İkisi De Ayrı Kişiler Bilmediğin Konular da da tartışma yaratma LÜTFEN ...

Ayrıca Hangisini Daha Çok Sevdiğin Senin Kararındır bize nee ... bunu yazmana da gerek yoktu bence ! Ben Babamı Daha Çok Seviyorum Çıkıp Diyormuyum Babamı Tarkan dan daha çok sewiyorum diee ... ! LÜTFEN biras kendimize gelelim bu forumda kardeşçe yaşamasını da bilelim bilmiyen çeksin gitsin herkesin buraya gelme nedeni aynıı TARKAN ... bunun için deil de TARKAN hayranlarına gıcıklık olsun die buradaysan HakanAbi ye Katılıyorum " Çok Yazık"