PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şİmdİde Malİ Çikti

DieForYou!
23-12-06, 17:26
Okan Bayülgen, Beyaz ve Nazan Öncel’le birlikte köşe yazarlarının yarısının eleştirdiği Tarkan’ın “Türkiye’de katılacak şov programı yok” sözlerini kendi üslubuyla eleştiren Mali, Tarkan’ın katılacağı tek programın Latif Doğan’ın “Küstüm Show”u olduğunu söyledi!..

bunu milletin pantolonlarini indiren; sisman insanlarla, akli dengesi tam olarak yerinde olmayan insanlarla, tiklerini komik duruma dusurerek milleti guldurmeye calistii insanlarla show yapan adammi soluyo? mali fazla konusmasin kirli camasirlari cok fazla bu konunun muhattabi bile deil...

HND
23-12-06, 17:34
mehmet ali erbil takılmış bence...:4:

**MegaStarkan**
23-12-06, 17:47
gecen haftada ama destek cikmisdi tarkana niye böyle yapmis :11:
duyguya katliyom :20:

aykut
23-12-06, 18:28
ne bu şimdi şakamı tarkanla dalgamı geçiyosunuz siz hadi hadi allah versinn

RaSKaS
23-12-06, 19:09
MALİ gibi seviyesiz bir insanın açıklamaları kendine kalsın
o seviyesiz programlarında tarkanın ismini agzına alarak kirletmesin.

HakanÇelik
23-12-06, 19:54
bunu milletin pantolonlarini indiren; sisman insanlarla, akli dengesi tam olarak yerinde olmayan insanlarla, tiklerini komik duruma dusurerek milleti guldurmeye calistii insanlarla show yapan adammi soluyo? mali fazla konusmasin kirli camasirlari cok fazla bu konunun muhattabi bile deil...

ben de yazsaydım böyle bir şey yazardım duygu.
duygularımın tercümanı olmuşsun...

:20: :20: :20: :20:

~JiJeM~
23-12-06, 20:27
kendi üslubuyla eleştirmiş. evet.

tarkancı minnoş
23-12-06, 23:45
tarkanın hangi programa katılacağına onlar karar vermezler tarkan karar verir ayrıca tarkan o programlara katılabilirdi ama katılmadı istemedi belkide onların düşük seviyesindeki programa katılmak istemedim tarkana laf attıklarına göre boş insanlar

fantin
24-12-06, 01:32
Malidir ne yapsa yeridir

Samet
24-12-06, 19:32

hehehehe evet vallabravo bravo bravo

tara
24-12-06, 22:35
artik sadece bizim sokagin bakkali kaldi fikrini soylemeyen.herkes bi sey soyliyor ya hic dusunmiyorlar haddlari bile degil tarkan hakkinda konusmak