PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre gelecek ay Amerika'ya açılıyor

Nzl
22-12-06, 13:25
Emre gelecek ay Amerika'ya açılıyor

Emre Altuğ yabancı albümü için hazırlanan şarkıların final okumaları ve kayıtları için gelecek ay ABD'ye gidiyor. Bu planları üzgün gözlerle izleyen tek isim ise Çağla Şikel.

Aslında buna 'macera' demek çok da doğru olmayabilir. Son 10 yılda müziğini, tarzını, dış görünüşünü dünya müzik standartlarında bulan birçok Türk Pop Müziği şarkıcısının yurtdışı deneyimine tanık olduk. Ve henüz bu anlamda ciddi bir ticari başarı yakalandığını da göremedik! Bu başarıya en yakın adımları adan Tarkan da 'Yakalarsam Muck Muck' ile yakaladığı başarıyı, tamamı yabancı prodüktörler tarafından yapılan ve yurtdışında piyasaya çıkan albümü ile yakalayamadı... Şimdilerde, ülkemizin en başarılı isimlerinden Emre Altuğ, bu sürprizlerle dolu yolculuğa çıkmak üzere! Her ne kadar ülkemizin en güzel kadınlarından Çağla Şikel tarafından kapılmış olsa da; Emre, yakışıklılığı ve romantik şarkılardaki başarısı ile gönüllerimizde taht kurmuş durumda. Fakat, gözünüze Amerika pazarını kestirdiğinizde kesinlikle bundan daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız.

http://www.sabah.com.tr/gny/gny150-20061222-200.html

~JiJeM~
22-12-06, 13:41
birden başlığı görünce emre de kim dedim...bu işler kara kaşla, gözle, sevgilisi dünya güzeli olsa da olmuyo...kırk fırın ekmek yemek lazım...:23: rahşan gülşan'a da akıl sır ermiyo.
teşekkür nzlcim:29:

vincent
22-12-06, 14:12
doctor - kozmatik işine benzemesin :3:

scorpioness
22-12-06, 14:30
Umarım artık Bir Türk sanatçının kıymeti bilinir işte Tarkana da yapıldığı gibi Emre daha işe başlamadan takdir değil yıldırma politikası başlamış' iyi şanslar' Emreye onun bu lafa ihtiyacı var.Sağol NZL..

HND
22-12-06, 15:24
ha deyince olmuyor tabi. hayırlısı bakalım. umarım geri dönüşü iyi olur.:26:

bu adamin ingilizcesini bi guzellik yarismasinda duydum ve ingilizceden cok ispanyolcaya benziodu, bence emre ispanyolcada daha basarili olur new york, LA, DC gibi yerlere gitceene new mexico ya gitsin hem tipide uygun walla ricky martini gecer... bende yakinda florida turuna basliorum ingilizce single cikarcam vokalist ariorum bana yardim etcek arkadaslar varmi :4: ne kolay oldu yaaa :4:

scorpioness
22-12-06, 18:37
bu adamin ingilizcesini bi guzellik yarismasinda duydum ve ingilizceden cok ispanyolcaya benziodu, bence emre ispanyolcada daha basarili olur new york, LA, DC gibi yerlere gitceene new mexico ya gitsin hem tipide uygun walla ricky martini gecer... bende yakinda florida turuna basliorum ingilizce single cikarcam vokalist ariorum bana yardim etcek arkadaslar varmi :4: ne kolay oldu yaaa :4:
ben varım bahaneyle gezeriz:17:

**MegaStarkan**
22-12-06, 20:23
tskler haber icin,
emre altuga basarilar :41:

HND
22-12-06, 20:42
ben de seve seve:2:

RaSKaS
22-12-06, 21:01
:18: :18:

Bu kadar kolaymıydı amerikaya açılmak :5:
TARKAN 10 Senede 1 albümü zor yaptı :21:
Şansını bi denesin ama işi çok zor.

aykut
22-12-06, 21:31
emre altug başarılı biri olarak bu yola koyuldu umarım başarılı olur ama bence asla tarkan yakalayamaz bi kere dans yok bu çok büyük bi eksik sadece kliplerde gördük onu hareket bile yapmazken programlarda hiç yapmıyor bu büyük bi eksik bence

arkadaslar size sadece sunu soliim amerikaya acilmak icin ingilizce aksaninin sarki solerken kusursuz olmasi gerekio yoksa orda tutulmaz sarkilar hic bize bile bozuk ingilizceyle solenmis bi sarki nasi itici geliosa onlara ne kadar itici geldiini siz dusunun artik... ustelik bakin en guzel ornek shakira, ricky martin, marc anthony bu saydiim insanlar kendilerini medyaya dinleyicilere kabul ettirene kadar neler cekti, bu latin-amerikali olabilir turk olabilir ingilizcen ve sound'un guzel olmali ki tutulsun sarkilarin... ve en onemli faktör "bling bling" veya "glamour" , "fabulosity" ustunde bi karizma bi cool-faktörü olmali bunu taklit edemezsin ya olesindir yada diilsindir... ikincisi DANS ... slow parcalarda bile koreografi hazirliolar bizdeyse sanatcinin yuzunden bi kac yakin cekim biraz kavga yetio, dans etmeyi bilmeyen cool gorunmeyen tutulmazzz emrede paraciklarini bosuna harcadiiyla kalir... su bayildiimiz videolara bi bakin, usher, nelly, pussycat dolls, justin timberlake, ne-yo, mario, ciara, vs vs hepsi dans edio backstreet boys bile dans edio ya kotu olmalarina ragmen :4:
uzun lafin kisasi herkes cocuk oyuncaa sanmaya basladi bu yabanci dilde album cikarmayi emre yapamaz yapmamali yapamicakta eger yapcak olsaydi ondan once kenan veya isin karaca yapardi

tarkancı minnoş
22-12-06, 22:01
bizi bu konuda bilgilendirdiğin için saol :d:d:d :29::41:

ehhh adama basarilar diliolar ama bosuna yani bi mucize olmasi gerekio veya unlu bi produktorun kizini ayarlayip hamile birakmasi filan :18:

~JiJeM~
22-12-06, 23:03
ehhh adama basarilar diliolar ama bosuna yani bi mucize olmasi gerekio veya unlu bi produktorun kizini ayarlayip hamile birakmasi filan :18:
kısmetten öte olmaz:28::28:

fantin
22-12-06, 23:07
Bide Emre boyunun ölçüsünü alsın bakalım

maydonozz
23-12-06, 00:50
türk sanatçısının yabancı yerde adını dıyurması çok zordur gördükte tarkan ne kadar zorladı adını duyura bilmek için ama başardı heralda emre altuğnun da işi kolay gibime geliyor ? dünyada türklerinde başarılı olduğunu tarkan birkez daha gösterdi emre altuğda gösteriri umarım başarılar

haber için teşekkürler.