PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AyŞe Arman Fanatİk Tarkan Hayrani

DieForYou!
21-12-06, 13:30
ŞOK! AYŞE ARMAN, TARKAN’LA OKAN BAYÜLGEN KAVGASINA TARAF OLDU!.. ÜNLÜ YAZAR, OKAN BAYÜLGEN’İ TOPA TUTTU!..

Ayşe Arman bugünkü yazısında Okan Bayülgen’i bombaladı ve Tarkan’ı savundu!..

İşte o yazı:

Tarkan’a haksızlık

DUBAİ ’ye konsere gelmişti Tarkan. http://www.turkei.net/files/ayse-arman.jpg

O arada, o lafı bana etti:

"Türkiye’de çıkacak talk show yok."

Ne demeye çalıştığını müsaadenizle, röportajı yapan kişi olarak, ben anlatmaya çalışayım:

"Benim artık bu taraklarda bezim yok" demek istiyordu. "Bu harala gürele içinde yer almak istemiyorum. Gündeme oturmak için çeşitli numaralar çekmek istemiyorum. Artık böyle bir ruh halinde değilim. Buna ihtiyacım da yok." Ve muhtemelen "Beni ilgilendiren şeyler, talk show sahiplerinin ilgisini çekmiyor, o yüzden çıksam da onları kesmeyecek" demeye getiriyordu.

Ben onu anladım.

Dediği, "Ben herkesi, her şeyi aştım" değildi.

Burnu büyüklük yapmıyordu.

Kimseyi küçümsemeye çalışmıyordu.

Kibirli bir söyleyiş de değildi.

Derdi başkaydı.

Ama n’oldu?

Ortaya bir magazin savaşı çıktı.

Okan Bayülgen, "Onu programa çağırmama nedenim, talk show’a uygun olmayışı" dedi, "Konuşan bir insan değil. Şimdiye kadar bütün söyledikleri şunlar: ’Sizi çok özledim, duygularımız sevişiyor, dudu dudu, kuzu kuzu, muck muck... 10 küsur senedir söyledikleri 5 ünlemden ileri gitmemiş bir adamla ne konuşabilirsin?"

Bence, bu haksızlık!

Gerçekten haksızlık.

Bu sözler, Okan’a hiç yakışmıyor.

Kaldı ki, gerçeği de yansıtmıyor.

Kimseyle dalaşmasına gerek yok, zaten çok iyi programlar yapıyor, işine baksın.

Tarkan’ı da rahat bıraksın!!!

TARKAN GAY OLSA NE OLUR?

Tarkan, Ayşe Arman’a Dubai’de konuşmuş.

Magazin programları canını acıttığı için Arman’a konuşmayı tercih etmiş. Söylediklerini magazin basını yanlış anlayıp çarpıtıyormuş.

Yirmi yıldır magazinciyim, ben Tarkan’ın kameralar karşısında doğru düzgün röportaj yaptığını görmedim. Nasıl oluyor da söyledikleri çarpıtılıyor anlayamadım. Ha!.. İstanbul gecelerine sevgilisi Bilge Öztürk ile akarken kapı önlerinde kameralara mütamadiyen ezberlediği sözcükleri söylemesini kastediyorsa bilemem!..

Tarkan’ın Ayşe Arman’a yakındığı bir diğer konu ise röportajlardaki soruların dönüp dolaşacağı yerin biseksüel ya da gay olma iddialarına gelmesiymiş!.. Yıllar önce Show Haber’de Tarkan’ın yurt dışında erkek arkadaşıyla kumsalda çıplak resimlerinin elimize geçtiği an geldi gözümün önüne…

Tarkan, gay mi değil mi? Tarkan, “değilim“derken; fısıltı gazetesinin manşeti “öyledir” diyor… Öyle olsa ne olur? Olmasa ne olur?

Hiç bir şey olmaz. Tabii ki Tarkan bu konuya takılı kalmaz ise!..

Sevgili Tarkan, insan iyi olan şeyleri de kötü olan şeyleri de yaşamına kendisi çeker. Hayatlarımız tercihlerimizden ibarettir... Başımıza gelen her türlü şeyden biz sorumluyuz.

Aslında sen bunları Hyatt Regency’de katıldığın Osho toplantısından iyi bilirsin. Tüm yaşadıkların senin kendi karman, magazin basını yüzünden değil.

Emin ol bu gerçeği kabullendiğin an, magazin basınına olan düşmanlığın bir anda son bulacak.

aykut
21-12-06, 13:40
bu haber daha önce verilmişti hatırladığım kadarıyla
yinede teşekkürler

http://img236.imageshack.us/img236/1415/tarkanmegastarjg8.jpg (http://imageshack.us)

**MegaStarkan**
21-12-06, 17:31
evet verilmisdi tskler ama :27:

fantin
21-12-06, 23:40
İlkini bende okudum ama ikincisi kime ait onu anlamadım

Nzl
21-12-06, 23:55
ikincisi Suna Üçkarışoğluna ait bir yazı

http://www.habershow.com/index.php?option=com_content&task=view&id=6991&Itemid=68

fantin
22-12-06, 00:17
Aydınlattığın için sağol canım. Bu kadın herşeyi çok bildiğini sanıyor heralde

DieForYou!
22-12-06, 01:02
bu kadın entelektüel marjinal olmak için her şeyi yapıyo

Nzl
22-12-06, 01:04
Aydınlattığın için sağol canım. Bu kadın herşeyi çok bildiğini sanıyor heralde

Türkiyede herkes herşeyi çok biliyormuş gibi yapıyor
aslında bildikleri hiçbirşey...

DieForYou!