PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şok! AyŞe Arman, Tarkan’la Okan BayÜlgen Kavgasina Taraf Oldu!..

Lorenser
13-12-06, 20:49
ŞOK! AYŞE ARMAN, TARKAN’LA OKAN BAYÜLGEN KAVGASINA TARAF OLDU!.. ÜNLÜ YAZAR, OKAN BAYÜLGEN’İ TOPA TUTTU!..

Ayşe Arman bugünkü yazısında Okan Bayülgen’i bombaladı ve Tarkan’ı savundu!..

http://www.ucankus.com/img/imgyeni/ayse_tarkan_okan.jpg

İşte o yazı:

Tarkan’a haksızlık

DUBAİ ’ye konsere gelmişti Tarkan.

O arada, o lafı bana etti:

"Türkiye’de çıkacak talk show yok."

Ne demeye çalıştığını müsaadenizle, röportajı yapan kişi olarak, ben anlatmaya çalışayım:

"Benim artık bu taraklarda bezim yok" demek istiyordu. "Bu harala gürele içinde yer almak istemiyorum. Gündeme oturmak için çeşitli numaralar çekmek istemiyorum. Artık böyle bir ruh halinde değilim. Buna ihtiyacım da yok." Ve muhtemelen "Beni ilgilendiren şeyler, talk show sahiplerinin ilgisini çekmiyor, o yüzden çıksam da onları kesmeyecek" demeye getiriyordu.

Ben onu anladım.

Dediği, "Ben herkesi, her şeyi aştım" değildi.

Burnu büyüklük yapmıyordu.

Kimseyi küçümsemeye çalışmıyordu.

Kibirli bir söyleyiş de değildi.

Derdi başkaydı.

Ama n’oldu?

Ortaya bir magazin savaşı çıktı.

Okan Bayülgen, "Onu programa çağırmama nedenim, talk show’a uygun olmayışı" dedi, "Konuşan bir insan değil. Şimdiye kadar bütün söyledikleri şunlar: ’Sizi çok özledim, duygularımız sevişiyor, dudu dudu, kuzu kuzu, muck muck... 10 küsur senedir söyledikleri 5 ünlemden ileri gitmemiş bir adamla ne konuşabilirsin?"

Bence, bu haksızlık!

Gerçekten haksızlık.

Bu sözler, Okan’a hiç yakışmıyor.

Kaldı ki, gerçeği de yansıtmıyor.

Kimseyle dalaşmasına gerek yok, zaten çok iyi programlar yapıyor, işine baksın.

Tarkan’ı da rahat bıraksın!!!

Kaynak Ucankus.com

Edit by **MegaStarkan**: For the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=3176)

aykut
13-12-06, 20:52
vahww güzel haber teşekkürler

http://img236.imageshack.us/img236/1415/tarkanmegastarjg8.jpg (http://imageshack.us)

ösgee
13-12-06, 20:56
buda onlara kapak ollsunnn ... okan bayülgenin kim olduu kendini ne sandıı şu sözüyle ortada ztn ’Sizi çok özledim, duygularımız sevişiyor, dudu dudu, kuzu kuzu, muck muck... 10 küsur senedir söyledikleri 5 ünlemden ileri gitmemiş bir adamla ne konuşabilirsin?" bunu dien bi insandan ne beklenirkii...

doruk
13-12-06, 21:01
ayşa arman yaaa iştee kadınımmmmm saygıyla eğiliorum önündeee.....

**MegaStarkan**
13-12-06, 21:06
tskler haber icin:27:

Tarkan’ı da rahat bıraksın!!!
bencede:41:

scorpioness
13-12-06, 21:17
İşte budur tebrikler 1. taraf olarak insanlara gösterdi artık lafı nerelerinden anladıklarını şimdi bakalım Okan bey ne düşünecek sakız gibi uzatması devam mı edecek yoksa Ayşe Armanın yazı yazmasının 5 kelimeden ibaret oldugunumu bağaracak o kulakları tırmalayan kendince pöykürmeleriyle benim için başka şekilde adlandıracağım anlamda...

raena
13-12-06, 21:24
evet bende haberi ucankus sitesinde gurdum AYŞE ARMAN eline saglik zaten okanin bu sozlerine sinir olmusdum iyi oldu birisi onun agzinin payini verdi

~JiJeM~
13-12-06, 21:28
bravo ayşe armana..işte gazetecilik budur...kendilerini gazeteci sanan ukala şahıslara örnek olsun diyecem ama...
okan şimdi buna da dil uzatır.geri kalmaz o hiçbir şeyden...tarkan hakkındaki engin bilgilerini şimdi ayşeyi de katarak sürdürür...

tara
13-12-06, 21:32
tesekkurler haber icin.bi tarkan sever bulundu inanamiyorum allahim sukurler olsun

RaSKaS
13-12-06, 21:58
bravo ayşe arman
gazetecilik nedir ne degildir dersi vermiş adeta .

mavi
13-12-06, 22:49
ağzına sağlık ayşe armanın..okan cevabını almıştır umarım..bravo bravo bravo

fantin
13-12-06, 22:54
Moralim yerine geldi valla . Teşekkürler haber için :29:
Teşekkürler Ayşe Armanbravo

Nzl
13-12-06, 23:02
süper...:20: :20: :20:

Ozz
13-12-06, 23:31
Valla ayşe akıllı hatun. Reyting yaptı :D:D

vincent
13-12-06, 23:40
sentez budur...

HakanÇelik
13-12-06, 23:55
tarkan bu tartışmanın içine girmeyerek yine kazandı. evet tarkan o lafı etti; ama kimsenin şovunu küçümsemek manasında değil.. okan bayülgen'in olayı kendi üstüne alınarak gündem yaratmaya çalışması; değeri nankör bir kedinin gururu kadar olan fiyakasını umarım cilalamıştır... aksi halde o'nun adına çok üzüleceğim...

şekerim
14-12-06, 00:06
hah şöyle yavv aaaa okan tarkan sayesinde birkaçgün gündem yaptı ama azının payınıda aldı sanırım boyundan büyük işlerle uğraşmaması gerektiğini anlamıştır umarımm...

:10: :54: :35: :52: :30: :35: :48: :10:

:29:

kış güneşi
14-12-06, 00:17
vayy güsel söylemiş:20: :20:

tarkanmurat
14-12-06, 00:28
evet yıne her zamankı gıbı kımın galıp geldıgı ve kımın komık duruma dustugu acıkca ortada.....aslında soylenecek fazla bırsey yok yaa senelerdır suregelen bı cekememe bu........senı sevıyoruz.......

maydonozz
14-12-06, 01:01
taşı gediğine oturtmak diye ben buna derim :D fesat olan ne anlıyor ayşe ablam ne anlıyor ayşe armana ve Lorenser teşekkürler :))

HURRICANE
14-12-06, 01:44
Okan Bayülgeni arada bir izlerdim ama varya artık ömür boyu izlemem onu...Akıllı biri sanırdım ben onu ama oda piyasaymış...Ne acı ya!Tarkanla konuşulacak birşey yok demek!star tv nın odul gecesınde TARKAN ı izlerken hiçte suratını buruşturmuyordu okan efendi yanlız....hayranlıkla izliyordu onu neden terk etmedi salonu...ama Beyaz a helal olsun bu polemiğe girmedi!

byy_goksell
14-12-06, 02:24
okanı 8 yıldır fırsat buldukça izlerim en büyük özelliği, konuşması sırasında cümleyi sonuca bağlayamasıdır kimi zaman mantıklı açıklamalar yapar ve çok uzun cümleler kurduğu için altından kalkamaz bunu farkettiniz mi bilmiorum...
tarkan olayına gelince neden her mikrofon tutulduğunda laf atıyo oda olmadı uzun cümleler kuramıyo dedi tarkan' a bence gocunduğu bişliler olmuş programında dahi planlanyıp laf atmaya devam ediosa bişiler var demekki...
kısacası okan bayülgen çok şımardı bence, televizyon dünyasını okadar saçma sapan insalar meşgul ediyoki ekran karşısında doğru durup onları eleştiren adam pirim yapıo.okanda bu ismin başında gelio ve pirim yapıp karizma sağlıo halbuki boş bi insan, inşallah tarkana attığı lafın altında kalır.
''TARKAN MÜTEVAZİ,NE YAPTIĞNI BİLEN,TİTİZ, BAŞARILI ve ORTALIKTA GEREKSİZ YERE DOLAŞMAYAN TÜRKİYENİN TEK STARIDIR''...