PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahte Tarkan iş başında !

Nzl
06-12-06, 12:06
Sahte Tarkan iş başında

Tarkan'ın sesini taklit ederek bir dergiye röportaj veren hatta konser organize ettiren çılgın fanatik işin suyunu çıkardı; şimdi de albümü için şarkı topluyor!.

Kostüm siparişi bile veriyor!
Albümden sonra sanatçının da korsanı çıktı! Tarkan'ın sesini taklit eden bir sahtekar, megastarın hayatını cehenneme çevirdi. Tarkan'ı taklit ederek Haftalık dergisine röportaj veren, Tarkan gibi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutlayan, Ahmet San'dan konser organize etmesini isteyen, modacı Bahar Korçan'a kostüm sipariş eden çılgın fanatik sonunda bardağı taşırdı! Sahte Tarkan, şimdi de baharda çıkacak Tarkan albümü için şarkı topluyor!

'Kış Güneşi' için devreye girdi
Şarkıcı Yaşar İpek'in yeni albümünde Kış Güneşi' şarkısını okuyacağını öğrenen sahtekar, yine devreye girdi. İpek'in menajeri Murat Yıldırım'ı arayıp, "Şarkıyı kullanmayın ben onu yeniden okuyacağım" dedi. Yıldırım, şüphelenip Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş'ı arayınca işin aslı ortaya çıktı. Sahtekarın yaptıklarından bunalan megastar şikayetçi olmaya karar verdi.

İnanılmaz popülerim
Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş, 'sahte Tarkan'ın yaptıklarının başlarda komik olduğunu ancak artık işin ciddileşmeye başladığını söyledi: Sürekli telefon değiştiriyor. Ama onunla bir kez konuştum. Bana, 'Abi inanılmaz popülerim. Tarkan hayranı kızlar Tarkan diye sürekli beni arıyor. Hayatımın Tarkan'dan farkı yok!' dedi.
BÜLENT İPEK

http://www.sabah.com.tr/gny/gna101-20061206-200.html

~JiJeM~
06-12-06, 12:16
wah garibim...:16: bu fanatiklik başka boyuta çıkmış...acil şifalar diliyorum kendisine...:67:
teşekkür nzl...:))

scorpioness
06-12-06, 13:41
:9: :9: :9: :9: yazık.... teşekkürler haber için

jorkayef
06-12-06, 14:46
süper ya.
tarkan bu kadar saklanırsa,gizliden yeni tarkanlar ortaya çıkarmış...

mavi
06-12-06, 18:48
nedir bu delilerden çektiği tarkanın böyle...:4:

tara
06-12-06, 19:51
tesekkurler haber icin .artik bazilarin beynine vurmus belliki

HakanÇelik
06-12-06, 22:04
eee yok artık...

:5: :5: :5:

**MegaStarkan**
06-12-06, 22:11
:7: delirmis yaws tarkan hayrani tarkani üzen bisi yapmaz:7:

javsi
06-12-06, 22:25
hiç bişey olmaz o lavuktan kimse tarkan olamaz güler geçerim tarkan napar bilemem ama kale alınıcak bişey degil

fantin
06-12-06, 23:05
OHA diyorum başkada bişey demiyorum:5: :5: