PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 yaşında şarkıcı varmış gibi (aykut ışıklar)

HakanÇelik
05-12-06, 13:34
30 yaşında şarkıcı varmış gibi

http://www.bugun.com.tr/staticfiles/images/newsimages/0/a968ed53-7812-4717-a43a-56fa6d9dd3d3.JPG

Avrupa gençliğinin bir numaralı müzik kanalı MTV, bir süredir MTV Türkiye adı ile ülkemizde de antene çıkıyor.

MTV'nin belli yayın ilkeleri var. 13-25 yaş grubuna seslendiği için 30 yaşından büyük şarkıcıların kliplerini döndürmüyor. Bunu da açıkladı. Ama Madonna gibi yaşlı da olsa gençlerin sevdiği tarzda müzik yapan olursa problem yok. Hatta, 'Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Tarkan bizim çizgimizde müzik yapar, klipleri görsel açıdan bizim standartlarımıza uyarsa başımızın üstünde yerleri var' dendi. Bunu zaman gösterecek. Diğer müzik kanalları, 'Vay sen bizim milli değerlerimizi yaşlı buluyorsun haa' deyip devamlı Sezen, Ajda ve Tarkan klipleri döndürmeye başladılar. Özellikle Number One TV... Bu ilginç ve komik tartışmayı uzaktan izlerken en popüler şarkıcılarımız da tek tek gözümün önüne geldi. Kusura bakmasın ama MTV yönetmeninin bu işi hiç bilmediğine karar verdim.

Türkiye'de 30 yaşını aşan pop şarkıcısı var mı ki? Kim var söylesenize... Ajda Pekkan 29'dan gün aldı. Henüz daha 28. Nilüfer deseniz 22 yaşında. Hele Nükhet Duru son haline pardon son mini eteklerine göre 16 yaşında. Zerrin Özer deseniz öyle. Zayıflıyor 18 yaşına inecekmiş.

Candan Erçetin, Leman Sam, Yeşim Salkım, Gülben Ergen, İzel, Aşkın Nur Yengi, Deniz Seki'de hiç 25 yaşını aşacak göz var mı? Biraz kiloları var ama yaşları küçük. Hele akıl yaşları daha da küçük. Erkeklerde Kayahan'ın yaşı biraz ilerledi. 28 filan oldu. Tarkan 34 pardon 24 yaşına yeni bastı. Kenan Doğulu daha 19 yaşında. 20 olunca askere gidecek. Mustafa Sandal askerden yeni geldi. MTV'nin bayan müdürü şayet şu yazdıklarıma inanmıyorsa bir hafta içinde hepsinin nüfus kağıdını göndereyim. Yaş küçültmek bir duruşma istiyor. Bunu da yaptık biz. Rahmetli Fahrettin Aslan Bursa yakınlarında bir hakim bulmuştu. Pek çok assolist rahmetli sayesinde yaşlarını beşer yaş küçültmüştü. İsim vermeyeyim ayıp olur. Ama yemin ederim doğru...

http://www.bugun.com.tr/haberler/051206/p25321y128.asp

ozkan1907
05-12-06, 13:48
Bisey anladıysam arap oliyim valla galiba iyi seyler sölüyo

fantin
05-12-06, 19:17
Ne derse desin Bu adamı SEVMİYOOOORUM

RaSKaS
05-12-06, 20:05
karalamış yine bişeyler ama fantin in dedigi gibi bende bu adamı sevmiyorum, gereksiz bir kişilik :)

HakanÇelik
05-12-06, 20:51
bu adam ne gıcık şey yaaa !!!!!!!!!

**MegaStarkan**
06-12-06, 02:05
yine bisiler atmis:18:

~JiJeM~
06-12-06, 12:04
ilk paragraf ii hoş..yaş küçültme meselesini anladım da...tarkanla ilgisini çözemedim..:11: :11: bi kere asla tarkan yaşını saklamaz..:15: böyle bir şeye gerek dahi duymaz...:12: tarkanın akıl yaşı bu adamınkinden kat kat üstünde...bunu da çoktan anlamıştık... ama yok yok bu yazı beni aşar:5: :5: :11: :11: