PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Keşke yine çişi gelseydi!

**MegaStarkan**
13-11-06, 11:42
http://arsiv.sabah.com.tr/gnysabah/i/y/1649.jpg
Keşke yine çişi gelseydi!

Türkiye'yi sadece duygu ile sevmek yetmiyor. Duygu, akıl ile birleşmeyince her konuda garip bir tepki silsilesi başlıyor. Bunun son örneği Tarkan'ın Dubai'de ettiği bir laf oldu. Tarkan, Bilge Öztürk ile ilişkisinin paravan olduğu yolundaki bir soruya "Bu ülke beni ille de gay yapacak!" diye yanıt vermiş. Sen misin bunu diyen? İşte Haber Türk'ün internet sitesindeki bazı okur yorumları... Biri diyor ki: "Biri gay yaptıysa yapmıştır, ülkeyi suçlamasın!" Diğeri de, Bilge Öztürk'ün Tarkan ile cinsel hayatlarına dair açıklama yapmasını talep ediyor... Böyle bir şey istemeye kimin ne hakkı var? Eğer bu istek normalse, yarın birileri çıkıp, 'Taksim'de Tarkan'ın CD'lerini yakalım' da diyebilir. Bu madalyonun bir yüzü... Diğer yüzde ise Tarkan'ın yaptığı haksızlık var.
http://arsiv.sabah.com.tr/2006/11/13/gny/im/18D3D282C0875744BB63CB58b.jpgBu ülke Tarkan'ı hiçbir zaman cinsel kimliğine göre değerlendirmedi. Reha Muhtar'ın Show Haber'de Tarkan'ın bir erkek arkadaşıyla çekilen fotoğraflarını yayınladığı zamanı hatırlıyor musunuz? O hafta boyunca Türkiye'nin en önemli kalemleri de dahil olmak üzere herkes Tarkan'a sahip çıktı. Tarkan'ın rahat bırakılması gerektiği anlatılırken; Elton John'a verilen 'Sir' unvanı hatırlatıldı. Tarkan keşke o soruya yanıt verirken "Bunlara gülüp geçiyorum" demekle yetinseydi, ya da yine "Çişim geldi" deseydi. Öylesi başını daha az ağrıtırdı sanki...
kaynak: sabah

scorpioness
13-11-06, 14:38
ööff ööffff şimdi sakız gibi uzar bu konu millette beklio Tarkan bişey desinde atlayayım diye ısıtıp ısıtıp eskileri sunuolar yine gereksiz olmuş amcamın yazmaya harcadığı dk.larına yazık

tara
13-11-06, 14:51
ööff ööffff şimdi sakız gibi uzar bu konu millette beklio Tarkan bişey desinde atlayayım diye ısıtıp ısıtıp eskileri sunuolar yine gereksiz olmuş amcamın yazmaya harcadığı dk.larına yazıkbravo bravo bravo katiliyorum baska konu yok sanki

fantin
13-11-06, 23:07
Yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer:9: :9:

HakanÇelik
14-11-06, 10:53
hakkaten yeteeeeerr ama...

:11: :11: :11:

ümitcoll
14-11-06, 15:09
tarkan a gay diyen gaydir lan bundan sonra...adamın asabını bozmasınlar yoksa alayını dizerim hea...:14:

angel_babe
14-11-06, 15:11
ne ugrasirlar adamla anlamiorum cekemiolarr