PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : son beklenen bomba dogus konustu......

badboyserkan
18-10-06, 20:59
Kısa bir süre önce evlenen ve yeni albümüyle tekrar sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Doğuş, müzik dünyasının ünlülerine şok suçlamalarda bulundu...
Mustafa Sandal'ın, albümlerinin milyonlarca sattığı iddiasına cevap veren Doğuş, "Tarkan bile öksürünce satmıyor. Mustafa Sandal'ın mı albümleri satacak!O devirler bitti. Kaldı ki, Mustafa Sandal, Tarkan ile kıyaslanamaz bile" dedi
Bülent Ersoy ile Ebrü Gündeş aradında yaşanan tartışmayı da yorumlayan Doğuş, "müzikte kırık olmaz. Bu tabiri kullanmak da yanlış" dedi.
Doğuş, "kendilerini megastar" ilan eden sanatçı meslektaşlarına sert sözler söylerken, Serdar Ortaç'ı ise döneklikle suçladı.

:13: :13: :9: :16: :16: :7: :7:

bu dogus ne yapmaya calısıyor yahu.....Sapır supur konusup duruyor....

kaynak : magazinoteli

RaSKaS
18-10-06, 21:04
serkan bence ilk kez bir yerde dogru konusmus
Mustafa Sandal'ın mı albümleri satacak!O devirler bitti. Kaldı ki, Mustafa Sandal, Tarkan ile kıyaslanamaz bile"

Doğuş, "kendilerini megastar" ilan eden sanatçı meslektaşlarına sert sözler söylerken, Serdar Ortaç'ı ise döneklikle suçladı

**MegaStarkan**
18-10-06, 21:47
serkan bence ilk kez bir yerde dogru konusmus
evet katiliyorum sana ........ama yinede sinir biri bu dogus:28:

tara
18-10-06, 22:00
kenan cim sinir kucuk bi kelime nefret ediyorum ondan

**MegaStarkan**
18-10-06, 22:08
kenan cim sinir kucuk bi kelime nefret ediyorum ondan
:18: :28: :18:

Ozz
18-10-06, 22:45
Abi şu popçular içinde tarkan geçen cümleler kullanmasa artıkkkk

pelince
18-10-06, 22:53
kısknıolar bşka bsy deil:9:

Samet
19-10-06, 11:00
vaybee dogus sen dogru konusurmuydun yaawww

arjen22-tarkan
19-10-06, 15:16
Yahu sadece bi Yerinde Düzgün Konuşmuuşş...Bide Diyo kendilerini megastar İlan etmişler ... Bunu tarkan Diilll Tüm Türkiye Sölüyoo

scorpioness
19-10-06, 15:23
:18: :18: :18: :18: :18:

fantin
19-10-06, 20:09
Ona megastar ünvanını biz verdik. Kendini şarkıcı sananların bunu eleştirmesinede izin vermiyoruz.

nesli
19-10-06, 23:21
ilginççççç doğuş nelerde sölermiş ölee:9: :9: Bende çok uyuz oluorum bu adamaa yaa

selin
20-10-06, 14:45
bende sevmem ama tarkan için güzel şeyler söyledi tarkan çok ayrı biryerde kimse onun gibi değil bu tarz şeyler söyledii

Virane
27-08-07, 21:32
doğuş tarkanı sever hatta onun gülümse kaderine şarkısını söylemişdi
ben doğuşu çok seviyom bence oda başarılı sokakdan çıkdı sesiyle
geldi bu yerlere herkes gibi parasını koyup albüm çıkarmadı
sesini koydu ortaya güzel bi çıkış yakaladı ;)

MONZA
27-08-07, 21:34
doğru söze kelam yok ben doğuşçuyum aslında ama doğuşunda özü de sözüde bir tarkana kimse rakip olamaz:)

MONZA
27-08-07, 21:37
hayır ya doğuş trakanın müzik anlayışını çok seviyor bence tarkanla kıyazlanmasına kızıyor sadece onun tarzı farklı çünkü:)

Virane
27-08-07, 21:40
bence türkiyenin mega starı doğuş
dünyanında tarkan

szr67
27-08-07, 22:11
Arkadaşlar şu anlaşılıyo ki;
Türkiye de artık kendi işini yapan adam kalmamış.bugün prodüktörlere bakıyoruz,it kopuk mafya vari insanlar yani prodüktörlüğün p sinden geçmiyolar.bugün bir erol köse diye bi adam o mesela müzikden geldi diye onu prodüktör yapamayız.prodüktör dünya çapında isimleri kendi ülkesine mal olmuş.insanları dünyanın önemli noktoların da çıkartmadan albüm yaptırmadan ve bu mesleği profesyonel bi şekilde bilmeden atlamak ülke müziğini çok kötü bir yere sürükler ve sürüklüyor da bugün doğuş diye bir adam demin anlattığım it kopuk mafya vari insanları arkasına alarak türkiyede işini doğru bir şekilde yapan insanlara taş atabiliyor.ülkemizde müzik politikası inanılmaz derecede ilerliyor.bu ülkenin sonu demektir.bunu biri durdurmalı BU DÜNYA YA BİR DAHA ARİF MARDİN-AHMET ERTEGÜN-AHMET SAN gibi büyük prodüktörler gelmemesi demek.müzik altyapımızın artık bozulduğunu gösterir.sıradan bir insanın dünya çapında bir insana bu şekilde sözler söylenmesi çok ama çok yazıktır.

DİKKAT TARKAN A İKAZ

Bugün bir tarkan dinleyemiyorsak sebebi sensin
Bugün bir tarkan konseri izleyemiyorsak sebebi sensin
Bugün bir tarkan imajı yaratamıyorsak sebebi sensin
Bugün albüm piyasasında bir varlık göstermemiş sadece bir şarkısını almak için koşan geri kafalı insanlar varsa sebebi sensin
Bugün seni yerden yere vurup eleştiliyorsan sebebi sensin.

DİKKAT et TARKAN bağzı sıfatsız insanlar seni eleştiriken sabrımız taşıyo onlara isyan etmek istiyoruz.ramazan diye bi albüm çıkarmıyosan.çok saçma ramazan da senin gibi bir insanın TÜRK SANAT MÜZİĞİ ile bezenmiş sakin slow şarkıları olan bir albüm çıkarması gerek.Seni ananelerimiz dedelerimiz bile eski Müzisyenlere benzetiyo bu değerini iyi bil ve bir an önce albümü çıkar.üstte yazdığım yazıları bana yuttur artık isyan ediyorum.ben müzik gibi müzik beste gibi beste görmek istiyorum.çapulcuların malzemesi olma yeter.:13:

şekerim
27-08-07, 22:12
bi o kaldıydı konuşmayan şimdi tam oldu:11: dizi de oynayan konuşuyo bu ne yaaa:16:

TarkanColl
27-08-07, 22:18
Bu geçen seneden kalma bir haber. Doğruluğuda kesinlik kazanmamış. Bu yüzden bu konuyu kilitliyoum...