PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Petek dincöz-Tarkan

**MegaStarkan**
18-10-06, 19:41
BAYRAM`A YENİ KLİBİYLE GİRMEYE NİYETLENEN PETEK DİNÇÖZ KAMERA KARŞISINA GEÇTİ. İŞTE DETAYLAR...
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5435/1.jpg

Petek Dinçöz, önceki gece Elmadağ`da bir mekanda "İstanbul Geceleri" adlı parçasına klip çekmek için kamera karşısına geçti. Şarkının klibi için çok istek aldığını belirten Dinçöz "Ben de bayrama girerken enerjik, şıkır şıkır hareketli bir klip yapmaya karar verdim" dedi... Dinçöz klipte bir Dj.`i canlandırdı.

Fransa`yı da kınayan güzel şarkıcı protestolara katıldığını, Fransız ürünlerini almadığını, evdeki Fransız mallarını da attığını belirtti. Tatil için bile Fransa`ya gitmeyeceğini söyleyen Dinçöz, Fransa`daki konserini de iptal ettirmiş... Gülben Ergen`in de Fransa`daki konserini iptal edip yurda döndüğünü anlatan Dinçöz "Tarkan`ın da bir konseri var Fransa`da, ondan hiç ses çıkmadı ama beni ilgilendirmez ben kendimden sorumluyum" şeklinde konuştu.

Petek Dinçöz`ün klip çekiminden fotoğrafları görüntülemek için `Butona` tıklamanız yeterli...

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=5435

arjen22-tarkan
18-10-06, 19:47
Yaf Bıraq Petek Yaa Reklam Yapmiiyalım Sen Fransa'da Konser Versen Kaç Kişi Gelicekkii !

arjen22-tarkan
18-10-06, 19:49
Bide Tarkan'ın Dediği Gibi Müzik Ayrıdır Politika Ayrıdııırr...! Gülben Ergen Ne Gerii Bi Kadındıır Yaa Bende Onu Akıllı Zannederdim Kardeşim Sanane FranSa'dan Yap Konserini Otur Aşşağı Yaa ... Tarkan Yine Büyüklüğünü Gösterdii!

scorpioness
18-10-06, 20:07
:7: :16: :7:

RaSKaS
18-10-06, 20:49
petek kim ? :15:

selin
18-10-06, 20:59
ya onaneyse bi laf var ama ayıp kaçar şimdii herkes kendi işine baksın tarkan iptal etmiyerek farkını ortaya koyduu daha fazla lafa gerek yok

tara
18-10-06, 22:17
tarkan artik bu basit seyleri dusunmek gibi seyler yapmaz .is baska politika baska.hem petek iyi yapti firansayi iptal etti yoksa butun sohreti mahv olurdu kim onun izlemek icin giderdi ki

Ozz
18-10-06, 22:37
be gene vitaminlerini almayi unutmuşşşş

pelince
18-10-06, 22:54
petek kim ? :15:
:4: :4: :4:

nesli
19-10-06, 23:38
ya bu petek dinçöz ne kadar gereksiz bi insan
yaa her konuşmasında birine bişe sölemedn duramıyoo :7: :7: :7:

simdi bunun fransayla ne alakasi var ya offff ne gerizekali bi milletiz, halkin gozune girmeye calisiolar akillarinca fransada siz fransizlara diil turklere konser verceksiniz onu gectim muzik evrenseldir diyen bu insanlar bugun nasil olurda bole seyler soleyebilirler? irk, dusunce, cinsiyet ayrimi yapmazdi hani bunlar? yuh diorum yazik bu zihniyete

duygu
21-10-06, 13:49
müzkle politikayı karıştırma gibi bi saçmalığı nasıl yaptıklarını anlamak zor..bence tarkan fransaya giderek en iisini yaptı...konserine inşallah binlerce kişi gidick ve fransa yaptığndan daha da utanacak...

yigit
21-10-06, 14:53
yaw ck gereksız bı ınsan yoruma gerek yok bunun icin

HURRICANE
24-10-06, 13:18
Evet Aynen Müzik apayrı..Vermeli Konserini TARKAN!Vermeli ki Bir TÜRK ün Şarkılarıyla Nasıl Kalbe aktığı görülmeli fransızlar tarafından..Nasıl Samimi olduğumuzu görmeli onlar....Birşeyler değişicekse Lider biz olalım boylesi daha Onur verici olur!

tara
24-10-06, 17:03
Evet Aynen Müzik apayrı..Vermeli Konserini TARKAN!Vermeli ki Bir TÜRK ün Şarkılarıyla Nasıl Kalbe aktığı görülmeli fransızlar tarafından..Nasıl Samimi olduğumuzu görmeli onlar....Birşeyler değişicekse Lider biz olalım boylesi daha Onur verici olur!bravo bravo bravo bravo

YASEMİN
24-10-06, 18:54
:13: :13: :13: Petek Hanimin Reklama Ihtiyaci Var Galiba.tabi Nasil Klibinin Tanitimini Yapacak, En Kolay Yolu Seçmiş Türkiyenin Mega Starina Laf Atiyim Hem Klibim Ses Getirsin Hem De Kendisi Gündeme Gelsin.çenesi Düşük........:13: :13: :13: