PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haber Yorum

fantin
07-10-06, 19:07
GAZATECİLİK BÖYLE YAPILMAZ

Geçtiğimiz akşam, bir magazin programını izliyorum, baktım gazeteciler Tarkan 'a soru sormaya çalışıyorlar. Soru malum son günlerde çokça konuşulan biseksüellik meselesi ve adının Özcan Deniz ile ilgili dedikodulara karışması... Tarkan yanında kız arkadaşı Bilge Öztürk ile birlikte ve muhtemelen bir mekan çıkışı evine dönmek üzere... Gazetecilerden biri o soruyu soruyor. Tarkan o konuya girmek istemediğini belirterek cevap vermiyor ama ardından ısrarlı sorular geliyor.Buraya kadar tamam, herkes işini yapıyor... Ama sonra oradan çok saygısız bir tavırla,"Ne yani cevap vermiyecek misin" tarzı bir yaklaşımla sorulan bir soru daha. inanın televizyon başında ben utandım... Evet adam cevap vermeme hakkına sahip, sen de soru sorma hakkına ama böyle değil... Zaman zaman ünlü insanların gazetecilere karşı takındıkları tavırları eleştiriyor, saygısızlıklarını yüzlerine vuruyoruz. Ama biz böyle olmayalım arkadaşlar, bırakın çirkinlik yapılması gerekirse onlar yapsın, yine yanıtlarını biz verelim. Gazetecilik mesleğini bu tür gereksiz yaklaşım ve sorular ile farklı bir boyuta taşımaya gerek yok. Saygı çerçevesinde sorulan soruların bizi çok daha farklı yerlere getireceği kanısındayım. Yanlış mıyım? Siz söyleyin...

Ekran Avcısı - Star Gazetesi (07.10.2006)

**MegaStarkan**
07-10-06, 19:13
süper:20: :20: dogru valla tskler haber icin:41:

fantin
07-10-06, 20:19
Utanmayı bilen gazetecilerde varmış

scorpioness
08-10-06, 02:01
bravo bravo bravo bravo bravo

RaSKaS
08-10-06, 15:12
bence sonuna kadar haklısın
seviyesiz ve kalitesiz bir medya ya sahibiz ( genellme yaparsak)

b_a_S_k
08-10-06, 17:40
bravo bravo bravo bravo

arjen22-tarkan
08-10-06, 21:10
Saol Tşkler...Ellerine Salıkk