PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanin Tv Programi

ozkan1907
05-10-06, 16:32
Arkadaslar Bugün Kral Tv Reklamlarinda Gördüm Kral Degisiyo Falan Diyolar Türkiyenin Krali Geliyo Diyolar Tarkanin Görüntüleri Ile Veriyolar Iste Tarkan Dünya Stari Falan Ama Cok Yakinda Yaziyo Kral Tv Yi Takip Edin 20 Dk Da Bir Veriyo Benden Sölemesi :27: :27:

tara
05-10-06, 17:57
saol takib ederim

BUKET
05-10-06, 18:08
Bilgi Için Teşekkrler . . .
:1: özkan:1:

fantin
05-10-06, 18:57
bende dün gece sonunu yakalamıştım. bi bakim neyin nesiymiş

**MegaStarkan**
05-10-06, 20:26
evet bende görümüsdüm hatta konu acimmi diye düsünmüsdüm......kral yenileniyor start the fireyi gösteriyorlar :20: :20: artik galiba yabanci müzikde olucak kralda:20: :20:

alper...
05-10-06, 20:50
valla ben de şimdi konu açıcaktım..ben de gördüm start the fire ı.çok şaşırdım..inşallah yabancı klipler de yayınlanır..ya tarkan olsun yeter..geç de olsa bunu düşünmeleri güzel..

scorpioness
05-10-06, 20:51
:17: :17: :17: ama program yapmasın ben istemiom:19:

alper...
05-10-06, 21:14
İŞTE KRAL TV DEKİ değişimin detayları!!!

Kral TV, Ramazan’dan başlayarak büyük bir değişim içine giriyor. Kral Medya Grup Başkanı Yüksel Evsen, ‘Artık Kral TV’de ana haber bülteninden ‘Popstar’ tarzı yaraşmalara kadar her şey izleyebileceksiniz’ diyor.

TÜRKİYE’NİN ilk müzik kanalı olan Kral TV’de son günlerde hummalı bir çalışma var. Rakiplerinin açık ara önünde olmasına rağmen yeni atılımlara hazırlanan Kral TV, ilk sürprizini Ramazan’ın başlamasıyla birlikte yaptı. Artık müzikseverler iftar ve sahuru da Kral TV başında yaşayacak. Kral TV’deki sürprizler bununla sınırlı değil tabii. Kral Medya Grup Başkanı Yüksel Evsen ile Kral TV’nin sürprizlerini konuştuk. Yüksel Evsen Kral TV’deki değişimi ve hedeflerini anlattı.

Kral Medya Grubu’nun başına geçtiğiniz ilk günden itibaren Kral TV’de bir değişim rüzgarı esmeye başladı. Ama asıl değişim bundan sonra olacak sanırız. Kral TV’de neler oluyor?

Kral TV’de öncelikle klip kriterleri değişti. Saygın klipler ile müzikal ve görsel kalitesi belirli bir düzeyde olan klipler ekrana gelsin istedik. Parayı verenin düdüğü çaldığı dönem bitsin istedik. Bunu sağladık, artık her parayı veren klibini yayınlattıramıyor. Şimdi ikinci hamlemizi yapıyoruz; kanalın prototipini değiştirmek için alt yapı çalışmalarına başladık.

Bu değişime tepkiler nasıl?

Ya çok iyi ya da çok kötü tepkiler alıyoruz. Ortası yok. Meslek birlikleri, saygın müzik şirketleri ve izleyiciler Kral TV’deki klip kalitesinin değişmiş ve yükselmiş olmasından çok memnunlar. Çok öfkelenenler ise klipleri yayına girmeyen kesim. Arşivlerdeki çok eski bir klibinin yayınlanıp dün çektiği klibin yayına girmemesini anlayamıyorlar.

Kral TV’de yapacağınız köklü değişikliklerden biraz söz eder misiniz?

Biz şu anda ulusal bir müzik kanalıyız ama hedefimizi ulusal popüler bir kanala dönüşmek. Kral TV’nin prototipimizi ve konseptimizi değiştireceğiz. Diğer televizyonlarla aramızdaki açılmış olan izlenme farkıysa veya popüler yayıncılık farkıysa, o farkı kapatmak gibi bir telaşımız yok. Çünkü ölçümlenirken üstte olmak adına yapılan ucuz yayıncılık çizgisine gelmek niyetinde değiliz. Ölçümlenmek içinizdeki canavarın ortaya çıkmasıdır. Kral TV bu şekliyle devam etsin ama saygın bir içeriğe dönüşsün. Kaliteli müzik yayınlarının yanına canlı programlar eklesin. Türkiye’nin gündemini oluşturan bir ana haber bülteni olsun. Türkiye’de tartışılmayanları masaya yatıran programlar burada olsun. Saygın isimler ekrana gelsin. İşte bütün hedefimiz bu.

Yarışmalar ve magazin programlarına da yer verecek misiniz?

Bizde yeni dönemde müzik, eğlence, magazin, yarışma programları olacak. İlk aşamada dizi ve film hariç her şey olacak. Belki ikinci hamlede dizi ve filmler de Kral TV’de yerini alabilir ama gündüzleri müzik yayını yapmaya devam edeceğiz.

Kral TV’de asıl hedefiniz nedir?

Hedef Kral TV’yi yine ölçümlenmeyen kanalların lideri olarak izlenme payı anlamında tutmak. Reklam gelirlerini beklenenin üstüne çıkarmak, Kral TV’nin varlık değerini minimum 100 milyon Dolarlara getirmek ve ülkeye saygın bir televizyon kanalı kazandırmak.

Şimdi biraz Ramazan sürprizlerinizi anlatır mısınız?

Hiç beklenmedik bir şey yapacağız. Türkiye iftarı Kral TV’de yaşayacak. İftar programında, tematik dini içerikli yayınlar yapan kanallardan daha iddialıyız. Bana göre iftar saatinde Kral TV, Türkiye’nin en çok izlenen kanalı olacak. Orhan Ölmez’in sunduğu bir iftar programı olacak. ‘Sanatçılarla iftar’ tarzında değişiklik bir stüdyo programı olacak. Benim asıl iddialı olduğum şey bu program değil. Bu program bize belli bir kalite ve saygınlık getirecek ama iftar programından sonra hiç unutulmayan müthiş Ramazan klipleri var. Biz Ramazan klipleri saati açıyoruz ki, izlenmeye değer ve herkes çorbasını kaşıklarken mutlaka ekranda Kral TV açık olacak. Ramazanla birlikte çok saygın, Türk müziğine emek vermiş, Türk halk müziğinde önemli yeri olmuş sanatçılarımızın konserleri olacak. Ramazan’ın ilk iftar günü Neşet Ertaş’la başlayacak bu konserler. Sahurda çok mistik bir havaya büründüreceğiz ekranı. Birbirinden güzel ilahi klipler, kasideler, tasavvuf musikisinin eserleri, şiirler, Türk sanat musikisinden unutulmayan eserler yayınlayacağız.

Sahur programını kim hazırlayacak?

Sahur programını da Orhan Ölmez hazırlayacak. Ama bizim stüdyo programından çok arşivden yaptığımız çalışma etkili olacak. Bana göre iftar Kral’da açılacak. Birbirinden değişik isimlerin okuduğu ezanlar ve kasideler herkesi ekran başına kilitleyecek. Yani biz müzik alanında lidersek -ki bunu herkes kabul ediyor- o zaman Ramazan’la birlikte top bizim ceza sahamıza geldi. O zaman bu topu en iyi biz oynayacağız.

Kral TV izleyicilerini başka ne gibi yenilikler bekliyor?

Ramazan’da Ebru Yaşar, Kutsi, Kıvırcık Ali, Yusuf Hayaloğlu, Serdem Coşkun Kral TV’de program yapacak. Türkiye’nin çok ünlü isimleri Kral TV’de VJ’lik yapacaklar. Kral TV, Türkiye’nin en popüler müzik yarışmasını, Popstar tarzındaki müzik yarışmasını yapacak ve Türkiye’nin çok önemli iki entelektüeli Kral TV’nin ana haber bültenini sunacak.

Ünlü şarkıcıların programları nasıl olacak?

Kimileri müzik eğlence programları, kimileri performans programları yapacak. Örneğin Gökhan Tepe VJ olacak. Haftanın her günü ana haber ile birlikte canlı yayın olacak Bu ana haber bültenin ilk günler spiker arkadaşlarımız sunacak ama daha sonra herkesin ağzını açık bırakacak iki isim geliyor. Ekran bambaşka bir hal alacak.

Ana haberde iddialısınız, iyi reytingler bekliyor musunuz?

Ana haber çok aykırı olacak. Türkiye’de yapılmayanı yapacak, yani Kral bir haber olacak.

Müzik yarışmaları yapacağınızı söylediniz, biraz açar mısınız?

Bu yarışma bize yakışır. Bu yarışmayı bizim yapmamız gerekir. En son Star TV’nin yaptığı Popstar’da Metin isminde biri birinci oldu, nerede şimdi kimse bilmiyor. Diğerleri de hiç hatırlanmıyor. Niye böyle oluyor? Çünkü Kral TV gibi bir müzik kanalı arkasında değil bu işin. Bizde birinci olacak arkadaş kliplerini çekilmesi suretiyle, defalarca gösterilmesi ve ekranlardaki müzik eğlence programlarımıza konuk olması suretiyle gerçekten star olacak. Türkiye yeni starlarını Kral TV’de seçecek.

SEÇKİN ŞENVARDAR

Ozz
05-10-06, 21:15
ben de istemiiiiiyom TV programı klibini göstersinler yeterrrrrrrr

HakanÇelik
05-10-06, 21:47
kral tv'deki değişim umarım müzik dünyası için hayırlı olur...
basit kliplerin yayınlanmaması güzel ama...

:17: :17:

RaSKaS
05-10-06, 22:02
dogru Yola Geldİ Sonunda Kral Start The Fİre I GÖrmek Nasİp Olmadi Bana Kralda.anlattiklarina GÖre İyİ Seyler Yapacaklar.son GÜnlerde İlahİ Yayinlamalarindan Bİr Degİsİklİk Oldugunu Sezmİstİm :) İnsallah Daha Fazla Tarkan Klİbİ İzleyebİlİrİz Kralda Bundan Sonra.

ScHoKoRaDiScHeN
06-10-06, 00:16
zaten bende son zamanalrd KRAL TVyi izlemez oldum.. bugün kanallari cevirirken birden kil oldum abiyi gördün.. TARKAN DEGISIYOR SIRA BIZDE... bence biraz komik olmus ama yinede TARKANI kullanmislar.. kiyaslanamaz birsey ama yinede güzel:)) insallah ii olur bu degisim am anahaberde ne müzik kanalinda politik ne gezer?? yoksa müzik habermi olcak??

fantin
06-10-06, 00:30
Ne zamandır Kral TV yi izlemiyordum. Söyledikleri gibi kalite artarsa izlenicek bir müzik kanalı ortaya çıkar. Yabancı müzik yayınlıyacaklarını sanmıyorum.TARKAN değişti bizde değişeceğiz demeye getiriyorlar.

selin
06-10-06, 02:14
ya valla program mrogram yapmasın ya olmaz yaaa ama klipin dönmesi iyi olur tarkan için

asmin
24-08-10, 23:34
bnde bıktım saçma sapan klipleri görmekten ve bncede tarkan ın programı olmamalı sık sık kliplerini göstersinler yeter:D

yigit
25-08-10, 00:48
Eskisinden bile saygın bi duruma gelmesi çok güzel olacak.

denizarya
25-08-10, 00:50
ben tarkanin bir bölümlük sadece bir canli yayin yapmasini cok isterim...hem türkce hem ingilice hemde türk sanat müzigi söylesin..herkese göstersin....sadece bir bölümlük bir tarkan show

asd1234
25-08-10, 00:54
Ben de bakıyorum haber yeni mi diye ama 2006'nın haberiymiş :D Kral TV'de hala pek bir değişiklik yok görüldüğü üzere,iyi kötü demeden her çeşit klibi yayınlıyorlar ve Tarkan'ı çok az izleyebiliyoruz.

jetaime
25-08-10, 01:02
Tek bir bolum guzel olabilir ama her hafta bir bolum istemiyorum
ama ne istiyoruz biz simdi ????
Tarkan yeni klibi gormek istiyoruzzzz

Mega_Star
25-08-10, 01:30
bi program olsun tarkan ın klipleri sonra canlı performans birazda sohbet bu kadarı güzel

denizarya
25-08-10, 02:46
ben isterim bir bölümlük sadece ama...TSM de söylesin ama ve ingizce

simgem__
25-08-10, 11:18
hayırlısı olsun güzel işler yaparlar inş. :)

özlemmis
25-08-10, 11:46
bu haber yenimi

ece**
25-08-10, 11:51
kral tw'de artık ismail yk ve benzerleri yayınlanmıyacaksa bu iş olmuş demektir ! :)

fatihvefatih
25-08-10, 16:18
arkadaşlar yapmayın Allah aşkına konunun açılış tarihine bakmadan yazıyorsunuz, 2006 tarihli bir konu bu yani eski!!

ozgem__
25-08-10, 17:38
eski habermiş gerçekten:)

pare pare
25-08-10, 19:15
Harika haber gercekten

denizarya
25-08-10, 19:17
bu haber 4 senelik..yeni sanmayi sakin arkadaslar..bazilari yeni saniyor

İZMİRLİ
25-08-10, 23:31
Değişim olarak sadece biri olumlu oda klip seçilmesi ve burda yazılanların hepsi uygulanırsa kral tv müzik kanalı olmaktan çıkar buda kötü olur bence.