PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan`in Albümü Hazir!..

**MegaStarkan**
01-10-06, 18:48
MERAKLA BEKLENEN TARKAN`IN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ALBÜMÜ TAMAMLANDI GİBİ. OKUMALARI BİTİREN TARKAN, HANGİ UNUTULMAZ ESERLERİ SESLENDİRDİ DERSİNİZ?..
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5195/1.jpg
İTÜ Konservatuar, Türk Müziği mezunu olan başarılı aranjör Ozan Kavasoğulları ile çalışan Tarkan`ın albümünün müzik yönetmeni ise tanıdık bir isim olan, İlyas Tetik. Megastar Tarkan, Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdiği albümünü tamamlamak üzere.
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5195/2.jpg
Ramazan Bayramı`nda çıkacak albümünde birçok unutulmaz eser seslendiren Tarkan`ın, albümde hangi eserleri okuduğu ile ilgili ilk bilgi GEZENTİLKİ`ye geldi.

`Duydum ki unutmuşsun, gözlerimin rengini`, `Ömrümüzün son demi...` ve `Akasyalar Açarken` isimli unutulmaz eserler, Tarkan`ın Sanat Müziği albümünde yer alacak şarkılardan üç tanesi.

Daha önce Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlkan, Yıldız Tilbe, Güllü, İbrahim Erkal, Vahdet Vural, Cüneyt Tek, Tuğba Ekinci gibi isimlerle de çalışan aranjör Ozan Kavasoğulları`nın, bu albüm için en doğru isim olduğuna karar veren Tarkan ve ekibi, hiç düşünmeden projeye start vermişler. Geceli gündüzlü çalışmanın ardından Ramazan Bayramı`nda sevenlerinin beğenisine sunulacak olan albümün, Tarkan`ın bir önceki İngilizce albümünden çok daha büyük, ses getirmesi bekleniyor.

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=5195

scorpioness
01-10-06, 19:13
:17: :17: :17: Hadi bakalım:17: :17: :17:

HakanÇelik
01-10-06, 19:22
ben türkçe pop albüm istiyorum... çok mu şey istiyorum...

:19: :19: :19:

scorpioness
01-10-06, 19:29

merak etme bende....:19: :19:

alper...
01-10-06, 19:47
iyi hoş da TSM albümü türkçe albüm derken aman aman şarkısı karambole uğrayacak galiba...acaba albümden 3. single çıkmayacak mı??
halbuki wcylef le birlikte tarkan listelerde başarı yakalayabilir..

**MegaStarkan**
01-10-06, 19:49
iyi hoş da TSM albümü türkçe albüm derken aman aman şarkısı karambole uğrayacak galiba...acaba albümden 3. single çıkmayacak mı??
halbuki wcylef le birlikte tarkan listelerde başarı yakalayabilir..
:18: yinemi singel:18: yok klip ceksin yeter remixler fln yine yapmasin tutulmuyorlar start the firede öyledi......

TarkanColl
01-10-06, 20:23
Tarkan pop albüm dedi bu haber TSM diyor. İnşallah ikiside olur. :21:

Ozz
01-10-06, 20:37
Tarkan pop albüm dedi bu haber TSM diyor. İnşallah ikiside olur. :21:
Nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :16: :18: :18:

tarkan_karma
01-10-06, 20:59
mükemmel olacak tarkan öyle böyle deyil muhteşem geliyo tuta bilene aşk olsun tarkanımı

RaSKaS
01-10-06, 21:36
ikisinide cıkarsın bence hem pop hem tsm iyi olur :D

HURRICANE
02-10-06, 00:42
Varya Duydum Ki Unutmuşsun varsa yeter bana...o parcaya bayılıyorum ....

ScHoKoRaDiScHeN
02-10-06, 02:15
yaa nolur bikerede rock söylese.. öyle güzel akisiyorki sesine.. bence rockda cok tutulur:)):26: :26:

tarkanmurat
02-10-06, 13:18
her ne olursa olsun yıne de guzel haber en azından dınleyebılecegımız yenı bır album olacak acıkcası ben cok merak edıyorum bu tsm nasıl bır ses getırecek cunku mukemmel yorumluyor..bekleyelım ve gorelım

nesli
02-10-06, 15:11
süper yaa bi an önce çıkarsada dinlesek boll boll :17: :17: :17:

b_a_S_k
02-10-06, 15:39
anlamıyorum sizi arkadaşlar ne bu album çıkarsın telaşı _yapılan biçok ii iiş örtülecek unutulucak _tabiki yeni şeyler duymak sewindirici böyle üstüste zamansız gelişi beni rahatsız ediyor kaldıki harbiye konserinde seslendirdiği eserleri tekrar dinliyceğiz _ee peki comecloser ne olucak ...?

arjen22-tarkan
02-10-06, 15:53
Çok Sataarrr Amaa bence kendini dünyaya kanıtlaması gerekiyoduu !

slow
02-10-06, 16:31
anlamıyorum sizi arkadaşlar ne bu album çıkarsın telaşı _yapılan biçok ii iiş örtülecek unutulucak _tabiki yeni şeyler duymak sewindirici böyle üstüste zamansız gelişi beni rahatsız ediyor kaldıki harbiye konserinde seslendirdiği eserleri tekrar dinliyceğiz _ee peki comecloser ne olucak ...?
___güme gidecek__ ne diyelim hayırlısı ya .....

arjen22-tarkan
02-10-06, 20:17
Katlıyorum Vallaa O Güzelim Albüm Güme Gidicek Yhaa Tarkan Promosyon Yapmadı İşte Böle Olduu ... Oofff Offf Herşeyin Hayırlısı Yaaa ... Eğer Come Closer Tutsaydıı Tarkan 2.İngilizce Albüm İçin Kolları Sıvamış Olacaktı İşte O Zaman Keyfim Gelirdii Çünkü Albümde O Kadar Güzel Şarkılar Var kii Özene Büzene Hazırlandıığı Dinleyince Belli Oluyoo Hakketen Ama İştee Olacağı Buymuş Ne Yapalım Tarkan'a İleriki Yıllarında Başarılar Diliyorummm !

pelince
04-10-06, 18:53

ewwwwtt aynen bnde tsmi hiç sewmiorum yaaa pop olsun:17: :17: :17:

ösgee
05-10-06, 11:26
tarkanda albüm basıodu ztn:18::18::18: bi kaç senede pop albüm için bekleriz artık :6:

'Se'çilmiş 'Ki'şi
05-10-06, 11:46
tsm nin olması kesmez belki de come closerin önünü her iikisine de promosyon yapar. tsm ye yapmasına gerek yok aslında zaten adı yeter :D