PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bakin ne duydum.........

badboyserkan
26-09-06, 22:15
slm arkadaslar bılmıyorum benden once bu haberlerı baskası duyurdumu takip edemedim ama ben yinede yazmak istedim gecen günlerde pazarkeyfini niran ünsal sunuyodu ve onunla yapaılan bi röportaj da tarkana bi sarkı verecegini tam kesin olmadıgını ama konustuklarını soyledı show haberdede kıbarıye nın yenı albumunde tarkanında 0 kılometre bı sarkıyla kendısıne destek verecegını kıbarıye kendı soyledı...belki yınede bılmeyenler vardır bunlarıda soılemeden gecemıcem tarkan vokalıstı murat bozada bır sarkı verecek yenı albumunde ve kendı albumunde de orhan gencebayın hatasız kul olmaz sarkısnı seslendırıcek sımıdleık bukadar guzel haberlerle yıne sızlerle olmak umıdıyle muzıkle kalın =)...

bravo bravo bravo :27: :27: :20: :20:

tarkan_vildan
27-09-06, 00:09
saaoll haberler için:))

b_a_S_k
27-09-06, 00:41
serkan walla 19 _30 ana hbr leri sundun sanki süpersn :))

tarkan_karma
27-09-06, 01:09
teşekürler haber için tarkan bolkeseden dagıtıyo şarkıları herkeze

wengin
27-09-06, 01:09
dostum yasık yaa sana böle tv programları isleme bence yasık gençliğine:13:
t.collculara yakışmas böle tv prog islemek :13:

berkan
28-09-06, 19:18
serkancım ınsan bı alıntı falan yazar dımı bu duyuruyu tarkancaya ben actım aynısını buraya kopyalamısın en azından alıntı falan yazar ınsan bıde bas bas bagırısınız korsan hayır falan dıye=)neyse benden once davranmısın sevgıyle kal...

TarkanColl
28-09-06, 19:24
serkancım ınsan bı alıntı falan yazar dımı bu duyuruyu tarkancaya ben actım aynısını buraya kopyalamısın en azından alıntı falan yazar ınsan bıde bas bas bagırısınız korsan hayır falan dıye=)neyse benden once davranmısın sevgıyle kal...

Berkan o yazdı linki de sildik linkini. Silinme nedeninin seninle bir ilgisi yok. :29:

Bu yorumu yapan Berkan'dır yazılabilirdi ama...:23:

berkan
28-09-06, 20:54
aslında ben burayada eklemek ıcn goırmıtımm bırden gorunce sasırdım yane ınsan en azından baslıgını degıstırır=) neyse ha ben eklemısım ha serkan eklemıs onemı yok onemlı olan sızlerle paylasmak paylasım guzeldır sevgılerle arkadaslar...

badboyserkan
28-09-06, 21:05
sevgii ve pek değerli berkan eğer bir yanlışlık yaptıysam özür dilerim:6: :6: ....ben kaynagı tarkanca diye yazmıştım.Sanırım senin adınıda yazmam gerekiyordu..napim işte.....neyse artık..anlayışın ve sevgin için teşekkürler....
hep tarkanla kal emi....:21: bravo :27: :27:

TarkanColl
28-09-06, 21:06
aslında ben burayada eklemek ıcn goırmıtımm bırden gorunce sasırdım yane ınsan en azından baslıgını degıstırır=) neyse ha ben eklemısım ha serkan eklemıs onemı yok onemlı olan sızlerle paylasmak paylasım guzeldır sevgılerle arkadaslar...

:20:

Sitene girdim gezdim. Eline sağlık. bravo Html ile ilgili daha çok bilgi eklersen daha sık gelicem.:26:

berkan
29-09-06, 16:16
mersi ebrucum html ile ilgili forum sitem var eger ilgilenirsen yada ilgilenenler varsa paylasımlarınızı bekiyorum bak ne diyorumebru sen bi htm yapsan tarkan haber diye 1 haftada bir degistirsende olur kisisel sitemize eklesek=)neyse sevgiyle kalın bu arda serkan kusura bakma biraz sert cıktım galiba bende özr dierim kendine cok ii bak...

TarkanColl
29-09-06, 19:06
http://www.tarkancoll.com/haber/g06eylul.html

Benim haber sayfam zaten var ve her haber çıktığında güncelleniyor.:20:

arjen22-tarkan
29-09-06, 20:18
Niran Ünsal'ı Severim Tarkan Onunla Çalışırsa Sevinirimm....

Ellerine Salık Serkan !-

nesli
29-09-06, 21:43
hbr için teşkler :29: