PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat bozla röpörtaj :)

HakanÇelik
03-09-06, 21:54
http://www.michaelshow.net/haber_img/4426.jpg

Tarkan�ın vokalisti olarak anılmak nasıl bir duygu bu çalışman hakkında biraz detaylı bilgi verir misin ?

Tarkan�ın vokalisti olarak anılmak gurur verici birşey tabiki benim için,Onunla tam 5 sene geçirdim ve bu 5 sene içinde edindiğim deneyim çok büyük oldu bana her konuda destek oldu, yanımda oldu, dertleşti,bir çok şeyi paylaştı ve tabi çok önemli tiyolar verdi bu piyasa hakkında, hepsi aklımda, hepsi beynimin bir köşesinde yer etti, onun deneyimlerinden faydalanmak çok güzel, yanımda oldugunu bilmek de�.

Sonbaharda gelecek olan albüm hakkında neler söyleyeceksin ? Kimlerle çalışıyorsun nasıl bir albüm oluyor ?

Çok başarılı isimlerle çalıştım albümde bunların başında tabiki Tarkan geliyor onun da bir parçasını albümümde seslendireceğim onun dışında Ozan Çolakoğlu albümümün en önemli ismi Nil Karaibrahimgil albümde yine olucak,Ümit Sayın iki parçasıyla bana destek oldu onun dışında Tufan Bayraktar, Serkan Dinçer gibi yeni ama gelecekte çok başarılı olucaklarını düşündüğüm arkadaşlarlada çalıştık.

Müzik dünyasına yönelik proje ve hayallerin nelerdir ?

Benim amacım hiçbir zaman patlamak ve tepeden inmek olmadı amaçladıgım dogrultda şuan emin adımlarla ilerledigimi düşünüyorum elimizde bu yaz reklam olarakda çok ses getiricek bir parça vardı , buda Tarkan�ın parçasıydı ama bununla çıkmayı tercih etmedim..Türkiye�de bu piyasada üzerinize bir etiket bir kere yapışır ve onu üzerinizden çıkartmak gerçekten çok güç olurdu..o yüzden acelem yok sabrediyorum,yavaş yavaş ilerleyip güzel bir kariyer oluşturmak şuanki hedefim�

http://www.michaelshow.net/news.asp?haber_no=3203

selin
03-09-06, 22:02
valla çocuk tarkanın emeğini saklamak veya söylememek gibi bişey yapmıyo bu çok güzel bişey ama ben hala bu çocuğa gıcığım yaaaaaaaa

nesli
03-09-06, 22:10
valla çocuk tarkanın emeğini saklamak veya söylememek gibi bişey yapmıyo bu çok güzel bişey ama ben hala bu çocuğa gıcığım yaaaaaaaa

bende çok gıcık oluorum bu çocuğa yaaa

TarkanColl
03-09-06, 22:12
Tarkandan sonra birinin bize kendini beğendirmesi çok zor olacak.

pelince
03-09-06, 23:08
bende çok gıcık oluorum bu çocuğa yaaa
neden yaa bn çok sewiorum walla tuttum bu çocuğu:20:

Kasinti hareketleri birakirsa belki evet olabilir
ve orjinal klipler ltf

**MegaStarkan**
04-09-06, 00:05
ben sevdim:4: ama karma hakli orjinal olmasi gerek bazen tarkanin hareketlerini yapiyor:21:

scorpioness
04-09-06, 00:26
ben sevdim:4: ama karma hakli orjinal olmasi gerek bazen tarkanin hareketlerini yapiyor:21:
:21: canım senin sevmedigin mi vaarrr :21:

**MegaStarkan**
04-09-06, 00:39
:21: canım senin sevmedigin mi vaarrr :21:
he dogru kiz:18: :18: gelen gecen musiki seviyom valla:4: ama bu bozu azicik biraz daha yani:28: :28:

tarkan_karma
04-09-06, 08:16
murat boz hakında bu habere dayanarak söylenecek şeyler kısıtlı sayılır tarkan ın onun hayatındaki yerini cok acılk bi dilde anlatmış.eminimki hala ondan ögrenecegi cok şey vardır
türkiyede her gün 100 tane murat boz albüm yapıyor bir kaçı tutuna biliyor ve ekmek yiyor
bence düşünce si cok güzel bir yerlere tepeden inme gelmek istemiyor.
umarım söyledikleri dogru cıkar ve bizlere kendini her gecen gün daha cok sevdirir albümleri ile özel hayatı ile,bizde onu senelerce severek dinleriz

ösgee
04-09-06, 10:06
katılıorum boraya çok güzel açıkladı:)

arjen22-tarkan
04-09-06, 18:28
Tarkandan sonra birinin bize kendini beğendirmesi çok zor olacak.

bence de öyle sadece biz diil Tüm Türkiye!