PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konseri Bakin Ne Kadar?

**MegaStarkan**
02-09-06, 17:17
5 EYLÜL`DE SON KEZ KONSER VERECEK OLAN MÜZEYYEN SENAR`IN KONSER BİLET FİYATI, EN İDDİALI ÜNLÜLERİ BİLE KATLADI. SENAR`IN SON KONSERİNİN BİLET FİYATI NE KADAR DERSİNİZ?

http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/4647/1.jpg
Sepetçiler Kasrı`ndaki, hayatının son konserine hazırlanan bir duayen O. 5 Eylül tarihinde son kez sahneye çıkacak olan Müzeyyen Senar, 73 yıllık sahne yaşantısına bu konser ile nokta koyuyor. İlk kez 1933 yılında daha çocuk denecek yaşta iken sahnelere adım atan Senar, adaran geçen yıllara rağmen, müzikten ve sahnelerden hiç kopmadı. 1919 yılında Bursa`da dünyaya gelen Müzeyyen Senar, birçok ünlü sanatçının da yıllarca örnek aldığı bir isim.

Sepetçiler Kasrı`ndaki konserine hazırlanan Senar, bu konseri ile sanat yaşantısına veda ediyor. Konserin bilet fiyatlarının ise 225 YTL. olduğu açıklandı.

Tarkan ve Mustafa Sandal gibi popüler ünlülerin konser bilet fiyatlarından bile kat kat fazla bir rakam bu. Ancak böyle bir duayeni sahnelerden uğurlamanın bedeli sanırız, parayla-pulla ölçülmez. Siz ne dersiniz?
http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=4647

tarkan veda etse sahneyi yasli olsa ozm biz yandik:18: :28: :18:

HURRICANE
02-09-06, 20:18
M.SENAR a değer;)muhteşem bir ses

vincent
02-09-06, 21:43
cookk para bee ....

deger mi deger ama türkiye şartlarında :((((

nesli
02-09-06, 22:49
cookk para bee ....

kesinlikle katılıyorumm

pelince
03-09-06, 00:28
cookk para bee ....

aynen yaa bnde kesinlikle katılıorum
müzeyyen senarı tanımıorum bile bn adını bilmiodum sadee sima olarak tanıdım:4: :21: :18:

RaSKaS
03-09-06, 04:14
müzeeyen senar icin (hele hele son konseri ise ) para bicilemez.Ülkemizin yetsitirdigi en büyük sanatcılardan biri

bravo bravo

ösgee
03-09-06, 11:08
walla bnde isim olarak biliorum yolda görsem tanımam şahsen:18: walla parası çok deil hepiniz güzel sesi war dediine göre wardır bi bilidiniz para olarak çok deil ama türkiye şartlarında...:):):):):):):)

arjen22-tarkan
03-09-06, 12:15
walla bnde isim olarak biliorum yolda görsem tanımam şahsen:18: walla parası çok deil hepiniz güzel sesi war dediine göre wardır bi bilidiniz para olarak çok deil ama türkiye şartlarında...:):):):):):):)

bencede eğer sesi kaliteliyse pahalı dememeliyiz...!:4:

tarkan_karma
03-09-06, 12:54
müzeyyen senar için deyer acıkcası hele de son konseri ise. ama tabi az bi para deyil bunu da kabul etmek lazım bu kadar üst düzey bir insna için bırakında üst düzey insanlar da geli versin son konserine

ösgee
03-09-06, 13:24
bu kadar üst düzeyde bn neden tanımıorum yani hiç dinlemedim:18::18:

tarkan_karma
03-09-06, 13:32
bu kadar üst düzeyde bn neden tanımıorum yani hiç dinlemedim:18::18:
:28: belki tarzı yüzünden dir bilemiyecem acıkcası:4:

ösgee
03-09-06, 13:55
Katiliorum Kesİnlİkle Tarzi YÜzÜnden ÜstÜne O Parayi Werseler Ben O Şarkilari Dİnlemeye Gİtmm...

tarkan_karma
03-09-06, 14:04
Katiliorum Kesİnlİkle Tarzi YÜzÜnden ÜstÜne O Parayi Werseler Ben O Şarkilari Dİnlemeye Gİtmm...
ben cok severim türk sanat müzik dinlemeyi

benzemez kiiimse sana tavrına kurban olayım
bakışından süzüleeennnnn işvene kurbaaaan olayım
bakışından süzülen işvene kuuurbaaan olayımm.
:6: :6: :6:

pelince
03-09-06, 15:13
tsm mi sölüo o yüzden bz ösgele bilmioruz

ScHoKoRaDiScHeN
03-09-06, 18:41
yani TARKANin almanya 100euroya biletler var!!..
ve buda 200milyon eder...
yani ha 200-225.... fazla bi fark yok... ama iste burasi yurtdisi..

serkoy
04-09-06, 00:24
Arkadaşlar zaten Müzeyyen Senar bu konseri Sepetçiler Kasrı'nda kokteyli ve yemekli şık bir yerde veriyor.Diğer sanatçılar gibi rumeli hisarında yada stadyumlarda vermiyor.Onu tanımamanız kendinizin ayıbı.İlgilenmeseniz bile Türk Sanat Müziğinin duayenlerinden birini tanımanız lazım...Tarkan'lada düet yaptı.Bari ordan tanıyın...

Türkiye’nin yaşayan en büyük sesi; 5 Eylül 2006’da Kulüp Rakı ile Taş Plak Gecesi’nde vereceği konserle müzik hayatını noktalayacak. Bir daha canlı performansını göremeyeceğiniz bu büyük üstâdın son konserini kaçırmayın...

Daha fazla bilgi için: http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=GMZS1#

tarkan_karma
04-09-06, 08:38
Arkadaşlar zaten Müzeyyen Senar bu konseri Sepetçiler Kasrı'nda kokteyli ve yemekli şık bir yerde veriyor.Diğer sanatçılar gibi rumeli hisarında yada stadyumlarda vermiyor.Onu tanımamanız kendinizin ayıbı.İlgilenmeseniz bile Türk Sanat Müziğinin duayenlerinden birini tanımanız lazım...Tarkan'lada düet yaptı.Bari ordan tanıyın...

Türkiye’nin yaşayan en büyük sesi; 5 Eylül 2006’da Kulüp Rakı ile Taş Plak Gecesi’nde vereceği konserle müzik hayatını noktalayacak. Bir daha canlı performansını göremeyeceğiniz bu büyük üstâdın son konserini kaçırmayın...

Daha fazla bilgi için: http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=GMZS1#
bravo bravo bravo

ösgee
04-09-06, 10:02
isim olarak biliorum ama görsem tanımam bilmiorum saçmamı düşnüorum ama bunu ayıp olarak görmüorum....