PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüküşlükten dökülüyorlar

Lorenser
01-09-06, 01:08
http://showtvnet.com/magazin/img/flasres/11.jpg

Pop starlarımıza bir haller oldu! Özellikle de, Kenan Doğulu, Tarkan, Mazhar Alanson ve Nil Karaibrahimgil gibi milyonların gönlünde taht kuran ünlülerimiz, yazık ki aynı hayranlığı stilleriyle yaratamıyor. Her biri kendine özgü bir tarz yakalamaya çalışıyor ama bu sırada göze 'rüküş' görünmekten kurtulamıyor. Kenan Doğulu, Nil Karaibrahimgil gibi isimler stil ikonu olma yolunda 'uçarken', Tarkan ise son yılardaki mega 'rüküş' halleriyle şaşırtıyor. Peki modacılarımız bu durumu nasıl değerlendiriyor? İşte yorumlar...

BAHAR KORÇAN-Tarkan ve Nilüfer'in stilleri çok zorlama
'Starların yeni tarz arayışları genellikle kötü oluyor. Yıllarca giydirdiğim Tarkan'ın son yıllardaki zorlama stili ona oturmadı ve bence onu kötü etkiliyor. Kenan kendine özgü değişiklikler deniyor ve oluyor. Nil de çok keyifli ve kendine özgü giyiniyor. Son zamanlarda Tarkan ve Nilüfer'in kendine çeki düzen vermesi gerekiyor bence. '

EVRİM TİMUR-Nil'in doğuştan gelen bir yeteneği var...
'Nil Karaibrahimgil'in profesyonel destek almadığını biliyorum ve böyle değerlendirdiğimde onu başarılı buluyorum. Doğuştan bir yeteneği var. Ancak yurtdışında şarkıcılar sahnede giyecekleri kostümler için profesyonel destek alıyor. Giyinmek iletişimin bir parçası. Farklı olmak adına yeni tarzlar deneyenlerin de önünü kesmemek gerekiyor. Çünkü bu çok olumlu bir gelişme.'

GAMZE SARAÇOĞLU-MFÖ'nün üyelerinde bir bütünlük yok!
'Mazhar Alanson, son konserinde giydiği beyaz pantolon ve yelekle güzeldi. Ancak üç kişiler ve aralarında bir bütünlük olmalı. Tarkan'ın kıyafetleri megastara göre yaratıcı değil. Tarzıyla en başarılı isimlerden biri Nil Karaibrahimgil. Uyumsuz ve alakasız olmasına rağmen giydiklerini çok iyi taşıyor. Hande Yener'i beğeniyorum. Gülşen'in ise tarzı kendine uygun ama bir sanatçı için çok seksi.'

Kaynak: AYSUN ÖZ KAŞİ/AKŞAM

pelince
01-09-06, 02:52
bnce tarkan çok güsel gyinio :))

RaSKaS
01-09-06, 04:05
tarkan ın konserlerde giydigi su ceket hic hosumu gitmedi ama komple olarak tarkan güzel giyinen birisi

eastanbul
01-09-06, 10:24
son konserinde giydiği kırmızı püsküllü kıyafet berbattı! Genel olarak tarkan kıyafetlerinde eskiyi mumla aratıyor bence...

SEA
01-09-06, 14:22
Ben ce de çok iyi giyindiği söylenemez
Ama yine de onu çooooooooook seviyoruz. :))

arjen22-tarkan
01-09-06, 15:29
evt Tarkan eskisi kadar iyi giyinemiyoo !!!!!!!!!!

selin
01-09-06, 15:39
bencede çok güzel giyinmiyo hele deri pantolanları beni hasta ediyo ama giydiğini kendisine yakıştırıyo oda ayrı bir konu

tara
01-09-06, 17:04
hele o puskullu kirmizi elbise hasta ediyor beni

TarkanColl
01-09-06, 17:50
Bence alıp verdiği kiloları yüzünden üzerindekiler eskisi gibi yakışmıyor ona. Bide o giydiği allı pullu ceketleri hiç sevmiyorum. :11:

matthew
02-09-06, 22:55
karma albümün deki modacısına dönmesi lazım cokkk acil

nesli
02-09-06, 23:44
yok yafff hala güsel giyiniyo benceee

HakanÇelik
03-09-06, 00:26
bence tarkan'a uzun saç çok daha fazla yakışıyor... saçlarını uzatsa ne giyerse giysin yakışıyor... hele hüp klibindeki dalgalı saçlarına bayılıyorum... bir de kapalı giymesin göğsünün kılları ve göbeği gözüksün.... ben de çok şey istiyorum galiba... kendine gel hakan...

:18: :18: :18: :18: :18:

pelince
03-09-06, 00:30
yok hakan yok çok şey istemiosun i diosunya bnce tarkan en çok dudu zamanında şıktı bayılıorum zaten o klibe:p

**MegaStarkan**
03-09-06, 00:37
giyim orta not aliyor bende:21: yakisiyor hersey ona ama yinede daha güzel seyler secebilir.... eskiden daha cok güzel seyler giyordu dogru....hee bide konserde o özel carpici giyindigi cekti diger konserlerde geyinmesini iyi bulmuyorum....onlar bir kere geyinilir sonradan fanlere verilir:18: :28: :18:

Lorenser
03-09-06, 02:21
bence tarkan'a uzun saç çok daha fazla yakışıyor... saçlarını uzatsa ne giyerse giysin yakışıyor... hele hüp klibindeki dalgalı saçlarına bayılıyorum... bir de kapalı giymesin göğsünün kılları ve göbeği gözüksün.... ben de çok şey istiyorum galiba... kendine gel hakan...

:18: :18: :18: :18: :18:

Cok doğru ,, sende benim gibi düşünüyosun ama
bence tarkan eski imajini yeniden yapmaz

ScHoKoRaDiScHeN
03-09-06, 18:46
hani ölürüm hasretinde normal bi tshirt varya üzerionde.. hicbiseyi olmayan son drece ylain bitshirt.. bence o cok yakismistii.. hibiseyi olamdi halde.. ama nebiliim bi baska iste..
sahne kiyafetlerine yorum yapmiicam...

pelince
03-09-06, 20:23
tarkanın ölürüm hasretinle die bi şarkısımı wardı???

nesli
03-09-06, 22:14

o grup 84ün diiilmiydi

nesli
03-09-06, 22:15

o grup 84ün diiilmiydi yaaa

selin
03-09-06, 22:21
evet ama arkadaş ölürüm sana diycekti heralde tuşlar kaydı

nesli
03-09-06, 22:29
hımm ok ozaman:21:

pelince
03-09-06, 22:57
evet ama arkadaş ölürüm sana diycekti heralde tuşlar kaydı
ewt bnde öle düşünmüştüm:4: :21: :4:

Samet