PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seninle Gurur Duyuyoruz: 25 Ağustos Harbiye Açıkhava Konseri

arjen22-tarkan
27-08-06, 14:42
7-25 Ağustos 2006 tarihleri arasında, bir başka deyişle 20 günden az bir sürede, Açıkhava'da 5 kez konser verdi Tarkan. 5. konserde de Açıkhava'yı doldurdu. Bu bir gerçek; Tarkan gerçeği.

Ve işte gazetelere yansıyanlar:

Takvim Gazetesi, Halil Çilingir imzalı "Açık Rekor Kırdı" başlıklı haberinde Tarkan'ın bu konserlerinde toplam 25.000 seyirciyi ağırladığını belirterek bunu bir rekor olarak tanımladı. Takvim şu notu da düşmüş: "Formula 1 partisi ile aynı gecede konser veren Tarkan'ı yine 5 bin hayranı yalnız bırakmadı. "

Akşam Gazetesi'nin başlığı "Bu da Kovboy Tarkan". Sayit Durmaz imzalı haber şöyle: "Avea 2006 Açıkhava Konserleri'nin finalini Tarkan yaptı. Yoğun istek üzerine beşinci kez sahne alan Tarkan yine büyük ilgi gördü. Eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuvarla sevenlerini selamlayan şarkıcı, kıyafetiyle de kendisinden söz ettirmeyi bildi. Kenarları saçaklı takım elbisesini, fırfırlı gömlek ve kovboy çizmeyle tamamlayan popçu, alevler arasında binlerce hayranına seslendi."

Tarkan'ın 25 Ağustos 2006 konseri Milliyet'te de yerini bulmuş. Milliyet'in başlığı "5'te 30 Bin Yaptı": " Hitt Productions'ın organize ettiği "avea Açıkhava Konserleri"nin kapanış gecesinde sahnede Tarkan vardı. Hayranlarının yoğun isteği üzerine Açıkhava'daki bir konser daha veren Tarkan, şarkılarının yanı sıra dans şovu ve yaklaşık 10 dakika süren 'ateş gösterisi'yle de büyük beğeni kazandı. Tarkan'ın bu yaz Açıkhava'da verdiği konserleri toplam 30 bin kişi izledi. "

Hürriyet'in Mustafa Kızgınyürek imzalı Tarkan haberi şöyle: "Kapanışı da Tarkan yaptı... Pop müziğin Megastarı Tarkan Avea’nın ana sponsorluğunda Hitt Prodiksiyon tarafından düzenlenen Avea Açık Hava Konserlerinde beşinci kez çıktığı sahnede sevenlerine rüya gibi bir gece yaşattı... Megastar konserinde eski ve yeni bir çok şarkısını seslendirirken muhteşem dans şovlarıylada göz doldurdu.Konser boyunca tüm şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen sanatçı sevenleriyle sık sık şakalaşarak onlara unutulmaz saatler yaşattı. Konser sonunda sahneden ayrılmaya hazırlanan Megastar kendisine yapılan ve yaklaşık on dakika süren ateş şovuyla hayranlarının karşısından ayrıldı"

Kaynak : TarkanPlus...

pelince
27-08-06, 16:33
sende baya konu çmışsın hee coştun bu aralar hade dewam et teşkkürler haberlerin için ehehehehehe

tarkan_karma
27-08-06, 19:25
süpersin arkdasım gercektende döktürmüşsün teşekürler

**MegaStarkan**
27-08-06, 20:36
tskler...evet baya ekledi bugün:26:

arjen22-tarkan
28-08-06, 14:36
saolun teşekkür ederim tarkan içiiinn....

tarkan_vildan
28-08-06, 20:57
evett konser muhtesemdi bu forumdan arkadslarla bulustuk daha da gzl oldu:D (doruk ve aras:D) tabi yine tarkanın atletini almıslarr bu seferr :D allam yhaaa onlar dısarda tarkanın cıkmasını beklerkenn bnde içeri sızdım tarkanımı yine ööpptüm:D tarkan içerde keyf yapıomus laf aramızda bira içiomuus:D tişöörttünü yine bi yaslı bi adamla karısı kaptı sinir oldum o zmn:S

**MegaStarkan**
28-08-06, 21:59
evett konser muhtesemdi bu forumdan arkadslarla bulustuk daha da gzl oldu:D (doruk ve aras:D) tabi yine tarkanın atletini almıslarr bu seferr :D allam yhaaa onlar dısarda tarkanın cıkmasını beklerkenn bnde içeri sızdım tarkanımı yine ööpptüm:D tarkan içerde keyf yapıomus laf aramızda bira içiomuus:D tişöörttünü yine bi yaslı bi adamla karısı kaptı sinir oldum o zmn:S

bira:7: göbegi o yüzden sisiyor hep:4: