PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çakkıdı İngilizce Olduu('The Çakkıdı Song')

arjen22-tarkan
22-08-06, 16:40
KENAN DOĞULU'NUN YORUMLADIĞI, MÜZİK VE SÖZLERİNE SEZEN AKSU'NUN İMZA ATTIĞI YILIN HİT ŞARKISI “ÇAKKIDI” İNGİLİZCE OLDU!. “THE ENGLISH ÇAKKIDI” BİR TIK ÖTEDE!..

Dillerden düşmeyen “Çakkıdı”nın İngilizce versiyonu da süper!..

DJ Levent Gündüz ve Kaan Gökmen'in aranjmanı ve Funky C'nin yorumuyla 'The Çakkıdı Song' ismiyle İngilizce olarak yeniden düzenlenen parça gece kulüplerinde çalınmaya başlandı.

DJ Şafak Karaman da şarkıyı Best FM'de yayınladı. Şarkısının İngilizce versiyonunu dinleyince çok şaşıran Sezen, Karaman'ı arayarak, 'Bu parçaya nereden ulaştın?' diye sordu. Karaman'ın durumu anlatması üzerine, 'Şarkı o kadar güzel olmuş ki, şaşırdım. Levent, Kaan ve Funky C'yi kutluyorum' dedi.

arjen22-tarkan
22-08-06, 16:43
Çok Merak Ediyoom Vallaha:D:D:D

pelince
22-08-06, 18:03
yaa cnm saol çok tşkür hber için ama çakkıdıdan bize ne onu anlamadım:4: ama bnde merak ettim heeee

duygutarkan
22-08-06, 18:13
bu kadar erken daha tam ezberleyemedim bileeeeeeeee:18: :18: :18: :18:

tarkan_karma
22-08-06, 18:49
yaa cnm saol çok tşkür hber için ama çakkıdıdan bize ne onu anlamadım:4: ama bnde merak ettim heeee
haber için teşekür ederim ama arkadasıma katılıyorum bende kavrayamadım bizle alakasını

**MegaStarkan**
22-08-06, 21:53
tskler arjen bence bizide biraz olsa alaka eder cünkü kenan doglu cakkidi sikidim gibi basarili olur diye idda etmisdi....onun icin bklm artik dedigi gibi olucakmi:21: yani büyük ihtimale bu english versionla avrupaya acilmakda istiyor kenan doglu

gigibuffon
22-08-06, 22:23
şafak karman ,cakkıdı , kenan doğulu alakasız olmuş biraz..

ösgee
22-08-06, 22:34
ben onu açarım siz merak etmeyin :P:P:P:P:P::28::28:

RaSKaS
23-08-06, 21:33
haber icin tskler de tarkan la ne ilgisi var ?