PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elazığın TARKAN özlemi

duygutarkan
17-08-06, 02:18
Doğu'nun bedeli 300 bin dolar

Elazığ belediyesi,bir anket düzenleyerek;halka,kültür ve sanat festivalinde hangi sanatçıyı izlemek istediklerini sormuş.Anket sonucunda halk büyük çoğunlukta Trakan'ı istemiş.Ünlü popçuyu Gülben Ergen,Seda Sayan ve Petek Dinçöz izlemiş.Verdiği sözü yerine getirmek isteeyn Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu hemen Tarkan'ın menajeri ile bağlantı kurup,konser talebinde bulunmuş.Menajeri ise Tarkan'a sormaya bile gerek duymadan şarkıcının çok dolu olduğunu,Doğu konseri veremeyeceğini belirtmiş.Başkan ısrar edincede tam 300 bin dolar(436bin YTL) talep etmiş.Son dönemde neredeyse köylerde bile konser verecek kıvama gelen Tarkan'ın Elazığı küstürmesi bence hiç de hoş olmamış!

kaynaak:HAFTASONU dergisi

valla arkadaşlar bana sorarsanız öyle bir yerde konser vermek kolay olmaz..kişi katılımı açısından ama yinede Tarkanın bence düşünmesi lazım derim kii eğer böyle bir şey gerçekten varsa.neden Elazığada gitmesinki dicem ama başka şehirlerde var ayyyyyyy zor valla Tarkanın işi zor....

pelince
17-08-06, 03:22
bncede duygucum bnde sana katılıorum yaa gitse dert gitmese dert walla sonuçta o megastar:9:

RaSKaS
17-08-06, 05:54
Son dönemde neredeyse köylerde bile konser verecek kıvama gelen Tarkan'ın Elazığı küstürmesi bence hiç de hoş olmamış!

köy dedigi yerlerde kacbin kisiye konser verdigini biliyor mu acaba ? bu yazıyı bu kadar densizce yazacak !!!!!!! :13: :13: :13:

ama acıkcası tarkan adana konya bursa kayseri eskisehir izmir gibi büyüksehirlerde de konser verseydi daha iyi olurdu diye düsüyorum :29:

HakanÇelik
17-08-06, 10:19
arkadaşlar ben Elazığ'da oturuyorum. tarkan'ı seven çok insan var burada. keşke gelseydi. hep aynı yerlerde konser veriyor. hep aynı insanlara ulaşıyor. buradaki insanların da onu görmek istemesi suç mu? bence gelmeliydi. hem de koşa koşa... ama bir yandan da tarkan haklı... müsait zamanı yok ki... ama çok para istemiş... o da ayrı konu...

duygutarkan
17-08-06, 12:12
arkadaşlar ben Elazığ'da oturuyorum. tarkan'ı seven çok insan var burada. keşke gelseydi. hep aynı yerlerde konser veriyor. hep aynı insanlara ulaşıyor. buradaki insanların da onu görmek istemesi suç mu? bence gelmeliydi. hem de koşa koşa... ama bir yandan da tarkan haklı... müsait zamanı yok ki... ama çok para istemiş... o da ayrı konu...
her kelimene katılıyorum..hep aynı yerler samsunada gelmesi mucize olmuşştu yani..:10: