PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı Neden Reddetti...

tarkan_karma
15-08-06, 03:56
ORHAN GENCEBAY, TARKAN'IN DÜET TEKLİFİNİ NEDEN REDDETTİĞİNE AÇIKLIK GETİRDİ!.. BAKIN ORHAN BABA, ÜNLÜ POPÇUYLA NEDEN DÜET YAPMAYI KABUL ETMEMİŞ?..

13.08.2006
Orhan Gencebay, Tarkan’ın düet teklifini neden reddettiğine açıklık getirdi: "Tarkan’la aynı sahneyi paylaşmak harika bir şey olur. Ancak ben ilk kez çıkacağım sahnede tek başıma olmak isterim. O yüzden Tarkan ile düet yapmak istemedim."

38 yıldır hiç sahneye çıkmadığını söyleyen Gencebay, "İyi bir sunuş, iyi bir promosyon ve ekonomik unsurlar oluşursa sahneye çıkarım" dedi.

DEDE KORKUT PROJESİNDEN VAZGEÇTİ
Orhan Gencebay, Dede Korkut’u canlandırma projesinden de vazgeçtiğini söyledi. "Dede Korkut’u Azerbaycan’da 7 ay kalamayacağım için kabul etmedim" diyen sanatçı yeni albümünün hazırlıklarını sürdürdüğünü belirtti..

http://www.cansizkus.com/news/hbr2656.htm
zeynep e teşekürler

tarkan_karma
15-08-06, 04:05
(Ancak ben ilk kez çıkacağım sahnede tek başıma olmak isterim. O yüzden Tarkan ile düet yapmak istemedim.") normal karşılana bilir
38 yıl sahneye cıkmamaış birisi göz önüne alınırsa

RaSKaS
15-08-06, 04:28
tarkan ile yapsa daha hos olabilirdi 38 yıl sonra ama sonucta kendi kararı saygıyla karsılamak gerek :)))

HakanÇelik
15-08-06, 13:07
ben olsam çıkardım tarkan'la aynı sahneye... ama tarkan'ın da illa orhan'la sahneye çıkacağım diye tutturduğunu sanmıyorum...

:4: :21: :4: :21:

**MegaStarkan**
15-08-06, 13:12
aman ne büyük bir kayip valla:18:

duygutarkan
15-08-06, 15:41
saygıı.....çıksa iyi olurdu..kendi promosyonunana da iii gelirdi..:14: :14:

b_a_S_k
15-08-06, 17:03
babanın forumundakilerin de bi kısmı sewinmiştir bu hbre _ordaki yorumları htırlarsanız _ :)) çok keyifliydi okuması _
bora tşşkrlr

Khaos
15-08-06, 17:08
İkiside sanat dünyası için önemli kişiler.
İkisinede aynı derecede saygı benden..
Orhan Gencebay'ı dinlemem ama kesinlikle saygı duyulacak bi insan.
Eminim Tarkan'ın da Orhan baba ya saygısı sonsuzdur.
Bu adamin bu huyunu seviyorum dinlemesede etmesede yapılan işe saygı duyar.

arjen22-tarkan
15-08-06, 17:08
yaa bu adam neden kabul etmedi kiii .....