PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadersizler!

RaSKaS
10-08-06, 22:47
2006 YILININ KADERSİZLERİ

Kimler mi?

Tarkan, Deniz Akkaya, Hülya Avşar, Aysun Kayacı. Yanı şarkıcı, manken, oyuncu ve oyuncu adayı 4’lemesi…

Ne oldu bu yıl bunlara anlamadım.. Size Merkür mü Mars mı Plüton mu hangisi çarptı bilemem ama bir bilene sormanız lazım... Tarkan ve Hülya Avşar bildiğim kadarıyla terazi, Deniz Akkaya ise aslan burcuymuş. Aysun Kayacı’nın burcunu bilmiyorum ama kesin o da ya bunlara yakın bir burç ya da bunlardan bir tanesidir. Yıl boyunca neye ellerini atsalar kuruttular.. Kadersizlikleri bundan mıdır acaba, yoksa bir yerde bir yanlış mı var?..

Tarkan’ın çıkardığı kötü mü kötü İngilizce albüm, evlilik kavramıyla ilgili yaptığı saçma açıklamalar, sahnede yaptığı kötü danslar, en son gay’lere sataşması çizmeyi aştığının göstergesi.. Hele geçen günlerde Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde ceket ve kravatla yaptığı ateşler arasındaki şovu rezaletti.. Çıkar o ceket ile kravatı Tarkan…
Yapsaydın yarı çıplak ateşle dans şovunu. Yakmadı mı o ceketle kravat seni bu sıcakta? Yoksa fazla çıkan göbeğini göstermek mi istemedin genç kız ve erkek hayranlarına….Tarkan böyle yapmaya devam edersen yıldızlardan biri mutlaka seni çarpmayı sürdürüp kadersizliğin 2007’de de devam edecektir…

Gelelim medarı iftiharımız Avşar kızımıza. Her şeyi o bilir, her yaptığı olay, Ayvalık sahillerinde yüzme yarışlarında o birinci. Sahnelerde en iyi o, en fazla aldatılan kadın, o hep fazlaların kadını olup bayrağı ısrarla elden bırakmamaya kararlı. Birde Ambiyans Ali’si oldu. Oh hayatta sırtı yere gelmez. Ama yıldızlar ona bu yıl fena ihanet etti. Ne kadar kendini bir numara ilan etse de elini attığını kuruttu. Allah’tan yaz geldi de güney sahillerinde ki 5 yıldızlı otellerimizin programları sayesinde, sahnelere çıkıp içini orada şarkı söyleyerek döktü de döktü, Ambiyans Ali’sine Güney sahillerinde kavuştu…

Hülya Avşar aslında takdir ettiğim bir bayan. Kolay gelmedi buralara.. Sanatçı adayları emeklerken o feleğin çemberine çelme ata ata geldi olduğu yere. Sülalesine bile baktı yedi içirdi.. Allah için hala da yapıyor. Ama bir yerlerde yanlış yapıyor ki bu yaptıkları ona ters dönüyor. Kadının yüzünün feri söndü; ışığı kalmadı. Sus biraz Avşar kızı! Sus biraz sus! Bezdirdin hayranlarını, dinleyicini, yazarları, gazetecileri, şantajcı dostlarını, halkı, bak Seda Sayan en son ne dedi: “Onun dilini keseceğim, ona konuşmasını öğreteceğim’’ hele ki gezegendeki yıldızları ters döndürdün ters…

Ahh Deniz Akkaya ah..Bu yıl en çok şanssızlıklar, yıldızların ve gezegenin ters konumu hep seni vurdu. Dayak yemenden tut da, alkollü trafikte yakalanman, yaptığın TV programlarının eleştirilmesine kadar… Vurun Deniz’e dedi herkes…
Ama ben bu kadar acımasızca davranılmasına karşıyım. Deniz Akaya emeği ve çalışmasıyla geldi bulunduğu yere. Yine kendi isteğiyle yaptı yapacaklarını. Yaşadığı aşkların arkasında durdu. İçtiği alkolü inkar etmedi. Yaptığı TV programlarının ve dizilerinin tutmadığını yine de inkar etmedi, hepsinin arkasında durdu. Tam herkes Deniz Akkaya bitti derken Top Model yarışmasında boy gösterdi. Her ne kadar bazı televizyon eleştirmenlerini birbirine düşürdüyse de bence işi gayet iyi götürüyor. Deniz Akkaya bitti diyenlere iyi bir ders veriyor. Öyle ya da böyle koca koca TV eleştirmenlerini kafa kafaya vurup her gün gündemi meşgul edip adından söz ettiriyor. Tam iki haftadır Sabah Gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ ile Posta gazetesi yazarı Mesut Yar ve Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu birbirlerine düştüler Deniz Akkaya yüzünden… Yüksel Aytuğ, Deniz Akkaya’yı yerden yere vuruken Cengiz Semercioğlu ve Mesut Yar Deniz Akkaya’yı başarılı buluyor. Doğrusunu söylemek gerekirse ben de son programında başarılı buldum Deniz Akkaya ve tüm ekibi. Son anda gezegendeki yıldızların iyi konumunu üzerine çevirmeyi başardın Deniz, bu yolda devam et…

Sevgili Aysun Kayacı.. En bahtsızları… Gezegen öyle bir ters vurdu ki kıza, toparlaması epey zaman alır. Yıllardır büyük aşk yaşadığı sevgilisi Emre Aşık’ı terk edip Med yapımın sahibi Fatih Aksoy’la yaşadığı büyük aşkı hüsranla bitti. Ardından Fatih Aksoy, geçen hafta anlı şanlı kınalı gecceli bir düğünle dünya evine girdi. Aysun Kayacı’nın aşkları bitti. Çevirdiği diziye veda etti. Paralar suyunu çekti.. Bence Aysun Kayacı mankenlik mesleğine dört elle sarılsın, gecce gezmelerine ara versin, yoksa yıldızların hışmından kendini zor koruyacak…

http://www.gecce.com/pages/yazi.asp?yid=4600

:13:

b_a_S_k
10-08-06, 23:55
abi nasıl bi eleştri bu kullanılan kelimelere bakarmısın rezalet_çizmeyi aşmak _ oke yapsınlarda düşünsenize bunu diğer müzik sewerler nasıl da kis kis okuyor _bunu da geçerken biri çöpe bıraksın _
tşkkrlr raskas

serkan
11-08-06, 00:26
bu eleştiriyi yapanın kıskançlıktan kudurduğu o kadar barizki.

tarkan_karma
11-08-06, 00:40
bu nasıl eleştirdir arkdasıma katılıyorum hem bunun terazi burcu olması ile ne alakası var bende terazi burcuyum...bu tür şeylere katlanmak cok zor cok:14: :14:

**MegaStarkan**
11-08-06, 02:13
ne alaka simdi burcla bu kiside galiba gündem yaratmak istiyor :13:
halla halla tarkanin yerine diger birini bulamadimi bu elisdirsin diye....git mustafa sandali anlat kardesimmmmm ayrilmis söyle cünkü bilmem kiz arkadasinin burcu ters diye tübe tübe:11:

megastar_mert
11-08-06, 02:18
Iyy Berbat Bi Yazi Kesinlikle Kiniyorum Belki De Uydurmadir Yani Ağzi Olan Konuşuyo O Ağizlari Bir Bir Yirtçaksin :)

RaSKaS
11-08-06, 04:05
Tarkan’ın çıkardığı kötü mü kötü İngilizce albüm, evlilik kavramıyla ilgili yaptığı saçma açıklamalar, sahnede yaptığı kötü danslar, en son gay’lere sataşması çizmeyi aştığının göstergesi.. Hele geçen günlerde Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde ceket ve kravatla yaptığı ateşler arasındaki şovu rezaletti.. Çıkar o ceket ile kravatı Tarkan…

aradan böyle igrenc yorumlar cıkabiliyor
ben ilk okuyunca cok sinirlendim sizlede paylasıyım istedim

ozkan1907
14-08-06, 12:05
ben bunu yazana ismail yk dan son klip sarkısını gönderiyorum dilim varmıyo sölemeye hahahaha

ScHoKoRaDiScHeN
14-08-06, 21:16
ya demin bende okudum bu yaziyi.. sasirdim.. nasilda böyle elestiriyor ya... off... hemde ben bu yazari TARKAN hayrani olarak biliyordum... isterseniz sizde bu yaziya yorum yapabilirsiniz yazarin mail adressini yolluyorum:
gulercetingoz@gecce.com

duygutarkan
14-08-06, 22:20
yazı için thanksssssssssss...............