PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen Yapti Yapacağini!..

**MegaStarkan**
07-08-06, 00:34
ÇAKKIDI` İSİMLİ ŞARKISININ YILIN ŞARKISI OLACAĞINI İDDİA EDEN KENAN DOĞULU, BÖYLE ŞARKI ON YILDA BİR GELİR, SEZEN YİNE YAPTI YAPACAĞINI DEDİ. İŞTE O AÇIKLAMALAR
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/4216/1.jpg

Fanta Gençlik Festivali kapsamında İstanbul İTÜ Kampüsü`nde vereceği konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kenan Doğulu, `Çakkıdı` şarkısı için, `kim söylese bir milyon satar` iddiasında bulundu.

`Şarkının doğru şarkı olmasının yanı sıra, söz, müzik, düzenleme, klip ve sanatçı gibi en az sekiz tane doğru biraraya geldi ve bu şarkı tuttu` diyen Kenan Doğulu, Sezen Aksu`dan övgüyle bahsetti. Doğulu açıklamasında; `Otuz yıldır Türkiye`nin müzik nabzını tutan Sezen Aksu, yine yaptı yapacağını ve 2010 yılına kadar damgasını vuracak `Çakkıdı`yı yaptı dedi.

`Çakkıdı`yı daha önceki Tarkan` ın `Şıkıdım` şarkısına eşdeğer bulan Kenan Doğulu`nun açıklamalarını izlemek için `Butona` tıklamanız yeterli...
http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=4216#

tarkanla sezen coktan yeni sarkilar yazmaya baslamislar... cakkidinin 10 yillik omru olduunu hic ummuyorum beklemiorumda, ama kenan dogulu cok kaliteli ve ne yaptiini bilen bi sanatci sarkisi guzel olmus hakkaten ama abartmasin :36_11_6: tarkanin turkce albumunu sabirsizlikla bekliorum yaaaa:36_1_33[1]: :36_1_33[1]: ozledim valla ne yalan soyliim:36_3_12:

eastanbul
07-08-06, 00:52
çakkıdı hakikaten noksansız bi şarkı! inşallah dediği olur kenanın ne diyeyim...

Khaos
07-08-06, 00:54
sıkıdım kadar olmayacak
sıkıdım cıkalı 10 seneden fazla oldu
ama bu o kadar sene dillerde dolacak bi sarkı degil
sıkıdımın büyüsü bi ayrı onu tarkan söylüyo bi kere, bi farkı olsun artık:D

TarkanColl
07-08-06, 00:56
Bana göre Sezen'in Tarkan için daha bomba şarkıları var. Çakkıdı da güzel şarkı ama Tarkan'a göre değil. Kenan'a yakışmış.

Şimdilik Şımarık'ın geldiği yere hiçbir şarkı gelemedi. Ama Tarkan'ın yeni albümünde seslendireceği Sezen şarkıları Şımarık'ı da geçer diye umuyorum. Sezen yıllardır Tarkan için şarkı yapıp yapıp saklıyordur kimseye vermiyordur. Birkaç bombası var diye düşünüyorum. :s341jv9dm:

**MegaStarkan**
07-08-06, 00:57
ya ztn cakkidide kenanin sesi ortaya tam cikmiyorki...daha cok muzik ön planda....sikidimda tarkanin sesi iyi duyuluyor....bide cakkidide sezen aksu bir kisimda söylüyor ya o cok güzel bide titriyor bir yerde kenan oda güzel:36_1_21:

HakanÇelik
07-08-06, 01:11
türk popunu zirveye taşıyan şarkılar "şıkıdım" ve "şımarık" tır... 2001 yılına kadar herkes bu şarkıları taklit etme çabasındaydı. ama 2001 yılında çıkan "karma" türk popunun akışını değiştirerek başka bir yola sokmuştur... çakkıdı harika bir şarkı ama asla şıkıdım'ın yerini alamaz... haaa eğer çakkıdı doksanların başında çıksaydı elde ettiği başarıyı ikiye katlardı.......