PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : evliliğe inanmam

HakanÇelik
27-07-06, 10:22
http://www.gunes.com/2006/07/27/resim/m.jpg
Bulgaristan'da bir dergiye konuşan Megastar Tarkan 'Ben gay değilim. Sevgilim Bilge Öztürk'le de evlenmeyi düşünmüyorum' dedi
arkan, Bulgar Eva dergisi muhabiri Roslava Kumanova'ya içini döktü. Sevgilisi Bilge Öztürk'le bir gece kulübünde tanıştıklarını belirten Tarkan, 'İlk kez karşılaştığımızda 2-3 dakika hiçbir şey konuşmadan sadece birbirimize baktık. Kendisi çok güzel, kültürlü ve akıllıdır. Her şeyden önce dürüsttür. Ancak evliliği düşünmüyorum çünkü ben evliliğe inanmam' dedi..

ÇIPLAKLAR PLAJI
Gay olmadığını belirten sanatçı, 'Dedikoduların çoğu yalan'' dedi. Tarkan, Türkiye'de geçmişte yayınlanan ve homoseksüel olduğunu kanıtlamaya çalışan fotoğrafları, şöyle yorumladı: 'Arkadaşlarla çıplaklar plajına gittik. Aramızda kızlar da vardı, ancak onlar karenin dışında kaldı. Herhalde Türkiye'de böyle şeylerden hoşlanırlar, bilmem... Resimler yayınlandıktan sonra basın toplantısı düzenleyip 'tamam, homoseksüelim, madem ki böyle hoşunuza gidiyorsa' dedim. Homoseksüellerin, çocuklukta yaşadıkları yüzünden öyle olduklarını öne süren Tarkan, bunların psikanalizle kendilerini düzeltebileceklerini söyledi.
Tarkan, asla 'estetik ameliyat olmadığını'' da belirterek, buna karşılık her gün yaşamında bir şey değiştirmeye çalıştığını belirtti. Türkiye'de 5 yıldır psikanaliz uzmanına gittiğini itiraf eden Tarkan, 'Terapiyle geçmişim üzerinde çalışıyoruz'' dedi.

DEPRESYON DÖNEMLERİ
Almanya'da 6 çocuklu gurbetçi bir ailede büyüdüğünü anımsatan Tarkan, 'zor bir çocukluk geçirdim'' diyerek, depresyon dönemlerini şöyle anlattı: 'Annem-babam bizi geçindirmek için sürekli çalışırdı. O dönemin etkisini şimdi kendimde görüyorum. Bazen, bunalım geçirdiğim, depresyonda olduğumda, geçici sorunlarım oluyor. Böyle zamanlarda film seyrediyor, meditasyon yapıyor, müzik yazıyorum. İşin sırrı olayları olduğu gibi bırakıp devam edebilmektir. Bir şeyi değiştiremiyorsan, uğraşmaman gerek. Olay seni mutsuz ederse bile. Huzurlu ve pozitif olmaya çalışıyorum. İçgüdülerime güvenirim.'' Askerlik sorunu konusuna da değinen Tarkan, depremzedelere para yardımı ederken, askerlikten kurtulmak için yapmadığını kaydetti. İlk albümü ve özellikle 'Şıkıdım'' şarkısından sonra ünlenip, tüm Avrupa'da konser verirken, Türkiye'de kendisinden her şeyi bırakıp, 18 ay askerlik yapmasının istendiğini anlatan Tarkan, şunları söyledi:

'BEN HAYATTA ASKERİM'
'O kadar başarılı olduğum bir anda bunu yapmayacağıma karar verdim. Zira, asla orduya katılmam, çünkü savaşa inanmam. Ancak onlar ısrarlıydı ve 16 ay Türkiye'ye ayak basmadım, çünkü gözaltına alacaklardı. Vatandaşlığımı da alacaklardı. Kendime, inandıklarıma, müziğime güvendim ve onların yapacaklarını umursamıyordum. İçgüdüm 'askere gitme' diyordu. Ben hayatta askerim. Şansıma paralı askerlik çıktı. Böylece bir aylık askerlik yaptık. Çok zor, ancak çok da eğlenceliydi.''

http://www.gunes.com/2006/07/27/magazin/m1.html