PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ın yeni çıkaracağı single ve albümdeki imajı

tarkaanncı
30-06-15, 18:29
Herkes Tarkan ın yeni albümünü merakla bekliyor. Ama Tarkan yine bomba gibi bir şarkıyla geleceğinden ve ardından güzel bir albüm çıkaracağından eminim. Benim merak ettiğim gibi yeni imajı nasıl olacak. Hemen hemen her imajı yaptı. Saçı uzattı kısalttı kirli sakal vs vs acaba şimdi nasıl olacak. Medyadaki haberlerde yeni imajını albüm lansmanında tanıtacağı söylendi.

twilight
30-06-15, 23:21
Kafamda hep bir Tarkan imajı vardır, şu ana kadar forumda yazmadım ama şimdi yazacağım. Hiç bir modacısı denemedi çünki... Saçlar kısa ya da uzun fark etmez, hafif sakal, metal zincirler ve aksesuarlar, simsiyah yarım kollu bir tsihrt, kolda geçici dövmeler, asi bir rockçı imajı... Alttında da hafif parlak zımbalar olan, çok sert bir renk olmasa da çok açık renk de olmayan bir pantolon, petrol mavisi olabilir mesela, ama kumaş önemli sırıtmayacak şekilde... Rockçı bir imaj olacak, albüm kapağına bakan da ''Aaa Tarkan rock şarkılar mı söylemiş?'' diyerek satın alacak... Albüm de rock sentezli şarkılar da olabilir, sıkıntı yok... Tarkan'a her şarkı yakışıyor... Pop şarkılar da olsa olur, ters köşe yapmış olur... Saç fark etmez dedim ama rockçılar genelde uzun saçlı oluyor mesela ama öyle Hüp klibindeki kadar değil de, 2009 Rusya konserinde uzatmıştı ya biraz, tercihen öyle düşünsenize fıstık gibi olur :)