PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan çifte müjde

bordocan
10-06-15, 02:22
Tarkan'dan çifte müjde

Megastar önce single sonra bir albümle geliyor.

Megastar, Londra'nın yolunu tutuyor. Müzisyen Ozan Çolakoğlu ile stüdyoya girecek olan Tarkan, önce single sonra bir albümle geliyor.

Uzun süredir albüm yapmayan Megastar Tarkan, önümüzdeki ay bomba gibi geri dönüyor. Geçtiğimiz gün Çaba Derneği'nin gecesinde sahneye çıkan Megastar daha sonra soluğu Almanya'da aldı.

Köln'deki çiftliğinde kısa bir tatil yapan Tarkan, bir kaç gün içinde İngiltere'ye giderek Londra'daki stüdyosunda yeni single'ı için Ozan Çolakoğlu ile bir araya gelecek.

Yeni albüm yeni imaj

Yıllar önce seslendirdiği "Kır Zincirlerini" parçasına remix yapıp okuyacak olan Tarkan, daha sonra ise albümü için stüdyoya kapanacak. Bu süre içinde yeni bir imaj da yaratacak olan Tarkan, Londra'da uzun bir süre kalacak.

Megastar yeni imajını ise diğer albümlerin de olduğu gibi tanıtım lansmanında sevenlerine gösterecek. (Takvim)

twilight
10-06-15, 22:52
Biz göremeyiz ama torunlar belki görür.

Efsane_1
12-06-15, 14:25
Bak meraklandırdın simdi beni...:)

alafrancia
12-06-15, 14:40
bu sene album goremeyecegiz herhalde :(

herkesten ayri bir ses cikiyor, net sekilde haber alamiyoruz tarkan dan.

Mesela Monako da eylul de konser verilecek diye gordum ama hic bir net aciklama yok :(

denizmavisi
19-06-15, 16:09
gelsin artık ya şöyle gümbür gümbür çok özletti 5 sene bekletti umarım bu kadar beklettiğine değecek harika bi albümle dönüş yapar ama yeni stüdyoya girdiyse daha çok bekleriz gibime geliyor

Efsane_1
24-06-15, 20:51
Hem kulaklarımızın pasını söööyle bi silib süpürebilecek bi albüm olsun isterim...Ufff...AŞKIM geliyo yaaa...:17::4: