PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Gençlik Ödülleri & Gecce.com anketi

Luna
06-02-15, 04:15
Daha önce başka bir konunun altında bu ödüllerden bahsetmiştim biraz. Tarkan' ın geride olduğunu da söylemiştim. Her neyse de, yahu fanlar şöyle 10 kişi eline bir i-pad alıp, birkaç pencere açıp gunde 5 saat oy atamadınız. Valla hesapladım 24, 000 oy yapiyor tek gunde. Ezer geçerdiniz:4: ne günlere kaldık her yerde abuk sabuk bir yarışma, her güne bir anket. Hayır bir şey değil sonra bunları kazananların havasından da hayranlarının havasından da geçilmiyor.

twilight
06-02-15, 19:46
Sence Tarkan'ın ödüle ihtiyacı var mı? 15 dalda ödüle aday olsa, ve hiç bir dalda ödül alamasa, Tarkan, Tarkan'lığından bir şey kaybeder mi?

Efsane_1
08-02-15, 10:21
E Adam zaten Turkiye'ye Tanrı tarafından verilmiş bi ödül...Bence Tarkan'a ödül verilirse işte asıl o zaman yalnış olur...Hatta ben hep şunu söylerim, Turkiyede Tarkan ödülü diye bi ödül olmalı ve bu ödüle en en en iyi sanatçılar layık görülmeli...Yani bi Tarkan olmak kolay olmadığı gibi de Tarkan ödülüne sahip olmak da pek kolay olmamalı deye düşünüyorum...