PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Latinler Çıldırdı! Tarkan'ı istiyorlar!

twilight
12-10-14, 16:30
İpanyollar ve Latin Amerikalılar tarafından çok sevilen Tarkan'ın Latin hayranları, sanatçının İspanya ve Latin Amerika’da konser vermesi için bir video hazırladılar. Üzerinde ay yıldızlı bir tişört giyip eline Türk bayrağı alan İspanyol bir Tarkan hayranı öncülüğünde hazırlanan videoda, farklı ülkelerden Tarkan hayranları Türkçe olarak ‘Şıkıdım’ı söylüyor.
Yayınlanan videoda İspanya’dan Şili’ye, Arjantin’den Bolivya’ya, Venezüella’dan Panama’ya, Meksika’dan Paraguay’a farklı ülkelerden 50 Tarkan hayranı Tarkan’ın Latin Amerika turnesine çıkması için çağrıda bulundu. Megastar’ın Latin hayranları videoyu Youtube’a yükleyip kampanya başlatırken, Tarkan’ın bu çağrıya nasıl cevap vereceği merak konusu oldu. Latin Amerika’nın değişik ülkelerinde yaşayan 50 Tarkan hayranı, ‘Şıkıdım’ şarkısını Türkçe seslendirdikleri bir videoyu Youtube’a yükleyerek Tarkana mesaj gönderdi ve Megastar’ın Güney Amerika’ya gelmesi için kampanya başlattı.

http://magazin.haberturk.com/magazin/haber/998551-latinler-cildirdi-tarkani-istiyorlar

alafrancia
12-10-14, 17:30
Video nun link'ini ekleyebilirmisin ?

twilight
13-10-14, 00:04
Video nun link'ini ekleyebilirmisin ?

Haberde bahsedilen video;
http://www.youtube.com/watch?v=DXRSk7FKsOQ

alafrancia
13-10-14, 02:17
tesekkurler evrim, kac senedir diyorum, bir guney amerika ve "bir world tour concept" laazimmmmmmmmmmmmm !!!

rosemary
13-10-14, 14:48
Tarkan dünya starı değil diyenlere kapak olsun ....

alafrancia
14-10-14, 03:43
gerçekten çok uzuluyorum, yani 2000 den beri latin amerika hayranlari bas bas bagiriyor" buralara gel diye" ama Tarkan hiç bir sey yapmadi bu gune kadar :(

Tabiki onemli olan, Tarkan in yeni albumunu bu ulkelerde promosyon yapmasidir, konser yapmasidir. Bu isler tabiki hemen oyle kolay olmuyor, oncelikle profesyonel bir management ekibi sart tarkan a. Basari yi sadece Turkiye yle yetinmeyen ve yurtdisina çok onem veren bir ekip lazim.
Belki biraz hayalci dusunuyorum ama Tarkan i bir gun yine Guney Amerika da , Avrupa'da, Avustralya'da, Asya'sa butun dunyada ses getirecegine inaniyorum....

twilight
15-10-14, 03:58
Tarkan dünya starı değil diyenlere kapak olsun ....

Yurt dışında tanınmak ve ''dünya starı olmak'' aynı değildir. Evet, Tarkan diğer Türk şarkıcılara göre dünya çapında ünlüdür. Ama Michael Jackson kadar ünlü değildir, Michael Jackson'ı tüm dünya tanır. Ricky Martin dünya starı değil mesela, belli bir kitle seviyor, O'nunda Amerika'dan nazaran, Latin Amerika'da ve Avrupa'da fanları var. Dünya çapındaki en ünlü Türk pop müzik sanatçısı Tarkan'dır. Ama dünya starı mıdır? Hayır. Bence sadece Avrupa'nın ve Asya'nın en büyük popstarıdır. Ayrıca Güney Amerika'da da ünlüdür.

Büşra ÇAĞLAR
21-10-14, 17:21
Oraya gidecekse bile yeni albüm çıkmadan gitmez.Uzun zamandır gitmedigine göre baska bir sebebi vardır mutlaka.

Efsane_1
22-10-14, 10:13
Oraya gidecekse bile yeni albüm çıkmadan gitmez.Uzun zamandır gitmedigine göre baska bir sebebi vardır mutlaka.

Sebep ne olabilir sence?...

~LüTFü_
26-10-14, 00:48
Sebep ne mi ünlü Plakat sirketleri türkler gelsin onlari star yapalim diye ölmüyorlar hatta istemiyorlar
Ve böyle bir promosyonu Kendi basina yapamazsin
Tarkanda Bunu biliyor misal Come closerde gördük sadece türklerin yogun yasadigi yerlerde Firma reklam yapti Onada reklam diyebilirsen
Pete boxte martinde daha mütevazi müzik adami onunla calisti tanidigi icim plak sirketinin destegi fazla olmadan
Tarkanda tabiki kendisine star degilmis gibi davranan sirketlerle ancak bukadar yapabildi yazik oldu