PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Sahneden Teoman'a Seslendi!

twilight
10-09-14, 14:50
Tarkan, kendisini dinlemeye gelen Teoman’ı “Hoş geldin kardeşim” diyerek selamladı.”Kimseye benzemiyorsun. Kendi içindesin. Seninle ben aynıyız” dedi.
http://imgs.stargazete.com/imgsdisk/2014/09/10/100920140908314268344_2.jpg
MEGASTAR Tarkan, beşinci akşamında Harbiye Açıkhava’yı yine tıklım tıklım doldurdu. İzleyiciler arasında birçok tanınmış sima vardı. Kendisini dinlemeye gelen Teoman’ı “Hoş geldin kardeşim” diyerek selamlayan Tarkan şunları söyledi: “Sen de benim gibisin. Kendi içindesin. Kimseye benzemiyorsun. Kimseyle işin yok. Seninle ben aynıyız.”
Sen hiç dans etmez misin!
Tarkan herkes ayağa kalkmış dans ederken yerinden kıpırdamayan Teoman’a “Yahu bi kalk sen hiç dans etmez misin!” diye takılmadan edemedi.
Sibel coştu
Sibel Can, şarkılarla kendinden geçti. Tarkan, “Sibel’in karşısında oynamak heyecanlandırıyor. Çünkü ustası burada.” dedi.

http://haber.stargazete.com/magazin/tarkan-sahneden-teomana-seslendi/haber-938055

Zaza
10-09-14, 15:53
Teoman gibi buyuk bir sanatçinin Tarkan'i dinlemeye gelmesi ne kadar güzel bir sey. Konu Tarkan olunca ne ego, ne kiskançilk oluyor

okantuzun
10-09-14, 22:22
Eskiye dayanan bir arkadaşlık diyelim. 2002 yılında Abdi İpekçi konserinde de Teoman izleyenler arasındaydı. Hatta yanılmıyorsam o dönem Tarkan Bilge Öztürk'le birlikteyken Teoman'da Berna Öztürk'le beraberdi. Dördü aynı mekanda eğlenirken bile görüntülenmişti yine yanılmıyorsam magazinlerde :)

twilight
10-09-14, 23:33
Eskiye dayanan bir arkadaşlık diyelim. 2002 yılında Abdi İpekçi konserinde de Teoman izleyenler arasındaydı. Hatta yanılmıyorsam o dönem Tarkan Bilge Öztürk'le birlikteyken Teoman'da Berna Öztürk'le beraberdi. Dördü aynı mekanda eğlenirken bile görüntülenmişti yine yanılmıyorsam magazinlerde :)

Evet doğru bilgi. Teoman röportajlarında sıkça, Türkiye'de dinlenebilecek nadir pop sanatçılarından birisinin Tarkan olduğunu söyler... Son röportajında ''Michael Jackson'dan sonra gelen en büyük pop sanatçısı'' demişti :) Ben ikisini de büyük bir hayranlıkla dinliyorum.. Maalesef ne ülkemiz ne medya hiç bir zaman ikisinin kıymetini bilemedi, bilemeyecek, hep eleştiri, eleştiri... Öldükten sonra değeri anlanacak iki değer, biri pop'un, biri rock'ın kralı... :)

Büşra ÇAĞLAR
11-09-14, 02:30
Bu dostluğu görmek güzel. :)

Curitibalı
20-09-14, 19:30
Tarkan ve Teoman iki müthiş isim. Harika bir tablo olmuş bu da gerçekten.