PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flaş! Flaş!

twilight
23-07-14, 00:34
Arkadaşlar, Youtube'da ''Jessi Jess'' isimle kayıtlı bir üye, yasal olmayan bir iş yapıyor, ve başta Tarkan olmak üzere biçok sanatçının şarkılarının orijinal halini bozup, hızlandırıp öyle koyuyor... Youtube'a Jessi Jess'in videolarını bulabilirsiniz. Ben Tarkan'a bu olay hakkında mail de attım. Çünkü illegal bir suç... Gereğinin yapılmasını talep ederim.

Flavia Svein
23-07-14, 03:44
Arkadaşlar, Youtube'da ''Jessi Jess'' isimle kayıtlı bir üye, yasal olmayan bir iş yapıyor, ve başta Tarkan olmak üzere biçok sanatçının şarkılarının orijinal halini bozup, hızlandırıp öyle koyuyor... Youtube'a Jessi Jess'in videolarını bulabilirsiniz. Ben Tarkan'a bu olay hakkında mail de attım. Çünkü illegal bir suç... Gereğinin yapılmasını talep ederim.

Someone is using the name of Tarkan on wrong way on youtube?

twilight
23-07-14, 04:54
Someone is using the name of Tarkan on wrong way on youtube?

Nop, Flavia. From youtube, one person is adding Tarkan's video on Youtube. But more faster then original. And that's illegal in Turkey.

Curitibalı
23-07-14, 17:46
Kapanmış galiba. Ben bi Jessi Jess bulabildim orada da Tarkan ile ilgili hiç bir şey yok.

Flavia Svein
23-07-14, 20:26
Nop, Flavia. From youtube, one person is adding Tarkan's video on Youtube. But more faster then original. And that's illegal in Turkey.

Thanks sweet friend, over here this kind of attitude is illegal too

twilight
23-07-14, 20:32
http://www.youtube.com/channel/UCqzrOo1_rv9jBWQVEFaCztw
@giray; hesabı bu. Bir sürü Tarkan videosu var. Hepsini izinsiz remix yapmış. Remix de değil. Müzikle profesyönel ilgilenen arkadaşlar adını daha iyi bilir.

trkntrkn89
25-07-14, 13:43
Kardeşim 10-20 kişi izlemiş toplam,ayrıca ne zararı var ben anlamadım,kötüyse dinlenmez iyiyse dinlenir.

Bişeyin illegal olması yanlış olduğu anlamına gelmiyor her zaman

twilight
25-07-14, 20:49
Kardeşim 10-20 kişi izlemiş toplam,ayrıca ne zararı var ben anlamadım,kötüyse dinlenmez iyiyse dinlenir.

Bişeyin illegal olması yanlış olduğu anlamına gelmiyor her zaman

Yoksa sen mi yaptın? İllegal bir şey suçtur. Ve orijinalliğ ibozduğu için de kötüdür. Tarkan bu tür şeyi duysa, ne kadar kızar /üzülür bir bilsene.

nedjohnlansen
26-07-14, 16:53
yahu takıldığınız şeye bak... bir de "flaş! flaş!" yazmışsın. tarkan duysa umrunda bile olmaz tarkan'ın emin ol.

trkntrkn89
30-07-14, 23:38
Yoksa sen mi yaptın? İllegal bir şey suçtur. Ve orijinalliğ ibozduğu için de kötüdür. Tarkan bu tür şeyi duysa, ne kadar kızar /üzülür bir bilsene.

Böyle şeylere yeteneğim olsa yapardım,bunları yapan arkadaşta bizim gibi Tarkan hayranı ki hep Tarkanın şarkıları düzenlemiş,çok gereksiz bişeyi flaş flaş diye duyurmuşsun,youtube da bunun gibi yüzlerce düzenleme var,milyon dinlenenlerde var,fazla takmamak lazım.

Ayrıca eskiden bu sitede yararlı,ilk defa duyulan şeyler olurdu,flaş flaş diye okuduğumuz şeye bak