PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ile Gülşen Küs Değil

magictarki04
16-07-14, 15:02
Bizim ülkemizde bazı kesimler'' sanatçılardan dost olamaz onlar birbirlerine rakiptirler hep'' diye gösterirler sanatçıları hep. Hâlbuki öyle bir dünya yok birbirlerine albüm şarkılarında yardımcı olan çoğu şarkıcılarımız var. Onlar bu kesime karşı iyikide var..

Tabiki son zamanların en çok konuşulan olaylarından biriside ''TARKAN İLE OZAN GÜLŞEN YÜZÜNDEN KÜSTÜ '' gibi gibi başlıkları gazetelerimizde okuyoruz ,magazin programlarında izliyoruz.. Söz konusu olay tam anlamıyla nerdeyse şehir efsanesine döndü ..Bir anda herkesin dikkatini çekmeye başladı. Tabiki olayın ana kahramanlarınında susması bu fitili biraz daha ateşledi . Hal böyle olunca olayı birinci ağızdan yani sanatçıya en yakın 1.kişiden öğreneyim dedim . O kişide Gülşenin menajeri Sedef Çınar 'dı. Kendisine Alaçatı' da rastladım. Uzun bir sohbet ve muhabbetten sonra fırsat bu fırsat diye herkesin o malum sorusunu sordum '' Tarkan ile Ozan küslermi ? ''
ilk baş bana baktı ve güldü cevaplamayınca bir soru daha '' Gülşen yüzünden mi küstüler?'' aslında bu şehir efsanesine hiç inanmasamda mecburiyetten bu soruyu yönelttim kendisine.. Hal böyle olunca ısrarlarıma dayanamayınca Sedef 'ten herkesin merakla beklediği cevabı aldım '' Küslermi bilmiyorum Tarkan ile konuşsan daha iyi edersin '' dedi. Kaçamak bir cevap verdi ama '' Herkes merak ediyor gerçi sende Facebook ve Twitter ında gerekli açıklamayı yaptın ama dedim .. Yine güldü '' Ne dememi bekliyorsun çocuk gibi kavga mı ettiler diyeyim.. İnsanlar konuşuyor ama ne konuştuğunu bilmeden konuşuyor üstüne konuşulması gerekmeyen saçma bir konu.. Gülşenle yada başkasıyla alakası yok dediğim gibi küsler mi Tarkana yada Ozana sormalısın bu konuyu'' dedi. Yani Mustafa Sandal ilede alakası yok ? '' Neden olsun aranjör istediği herkesle çalışabilir illa birini günah keçisi çıkarmaya bayılıyoruz galiba '' dedi . Zaten bu son cevabından sonra bu haberi okuyan herkes işin aslını az çok anlamıştır. Kendisine teşekkür edip yanından ayrıldım ve Sedef 'inde dediği gibi '' Bir günah keçisi aramıza hiç gerek yok müzikte 20 yılı aşkın süredir bulunan kişilerin böyle saçma kaprisler egolar yüzünden küs olacaklarını hiçmi hiç zannetmiyorum.. Gülşen de Tarkan da Türk halkının gözünde kendilerini ispatlamış starlar. Ozan ile ayrılması konusuna gelince müzikal anlaşmazlıklar başrolde benim anladığım kadarıyla .. Ne diyeyim hayırlısı olsun ama bir günah keçisi aramımıza hiçmi hiç gerek yok..

SANEM AYDIN /HÜRRİYET

twilight
16-07-14, 15:07
Medya Tarkan'ı, Ozan'ı Gülşen'i çocuk sanıyor galiba, basit basit nedenlerden dolayı küstürüyorlar... :)

kartales26
17-07-14, 18:29
benim yazıdan anladığım kadarıyla küs olmasalar bile arada muhakkak büyük bir sorun var.kırgınlık olduğunu düşünüyorum,çünkü 22-23 senelik birliktelik öyle kolay kolay bitmez gülşenin menejeri denen kişi de kendisini bişey sanıyor herhalde saçma saçma cevaplar vermiş git tarkan'la konuş falan alt tarafı gülşen'in menejerisin, bence tarkan iskender paydaş işbirliği ile çok güzel sonuçlar çıkacaktır.hop de şarkısı da bunun ilk habercisi olacak şarkıyı dinleyenler aşk gitti bizden'den daha üstün şarkı olduğunu söylüyorlar alt yapı falan olarak,tarkan'ın yeni albümünde de ozan çolakoğlu düzenlemeleri bulunacak 3-4 senenin birikimlerini silmek olmazdı tabi,bu albüm ozan çolakoğlu'nun tarkan'ın albümünde yer aldığı son son düzenlemeler olacak büyük olasılıkla zaten samsun demir'de demişti albümde hem ozan çolakoğlu hem iskender paydaş düzenlemeleri olacak diye,herkes görecek ki iskender paydaş ile birlikte tarkan daha sağlam ve daha müzikal olarak çeşitlilik gösteren bir albümle gelecek

Efsane_1
18-07-14, 09:59
Samsun Demirin de avaz'i iyi geliyo okudugu kur'an olsa bari...Ne diyelim valla, bekleyip gorucez insallah...Gonul ister ki, senin de dediyin gibi ,,saglam bi albumle'' geri gelsin...