PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ozan İle Tarkanın Arasına Gülşen Girdi

magictarki04
18-05-14, 14:47
Sevgilisi Gülşen'in projelerine yoğunlaşan ve tek
başına çıktığı konserlerin sayısını artıran Ozan
Çolakoğlu, Tarkan'ı kızdırdı.
İddialara göre; ikilinin arası ilk önce Aysel
Gürel'e saygı albümünde Gülşen'e yer
verilmemesi yüzünden açıldı. Çolakoğlu'nun son
dönemde tüm zamanını Murat Boz ile Gülşen'in
ortak projelerine ayırmasından sonra ise
tamamen koptu.
TARKAN'IN ALBÜMÜ İSKENDER PAYDAŞ'A
EMANET
Hem dostu hem aranjörü olan Çolakoğlu ile
yollarını ayıran Megastar, 2015 yılında çıkaracağı
albümünü İskender Paydaş'a emanet etti.

endermedya
18-05-14, 15:30
Bir insan marka değerini düşürürse asıl starları
kaybeder...Ozan'ın düzenleme yapmadığı
çok az sanatçı kaldı Tarkan 5 yıldır sırada bekliyor böyle
iş olmaz ve Tarkan kuralcı birisi resti çekmiş çok
bariz.

bendeniz
18-05-14, 16:05
Tarkan 22 yıllık çalışma arkadaşını bir Gülşen için bitiriyorsa yazık cidden..Ama bence Ozan artık o kadar yoğunki Tarkana zaman kalmıyor..Umarım araları düzelir ve Ozanla çalışmaya devam eder yada Tarkan Yurt dışından aranjörlerle çalışsın..Ben İskender Paydaşın aranjörlerini beğenmiyorum.. Tarkan bence başka isimle çalışsın..

magictarki04
18-05-14, 16:20
Michael Jackson
yıllarca Quincy Jones ile çalışmıştır ama başka
prodüktörler ile de çalışmıştır ve Quincy Jones da
başka şarkıcılarla! herhalde onların aralarına da
Gülşen girmedi:)) bu iş ilham ile alakalı olduğu için
bazen değişiklik yapmak istenebilir nacizane fikrim bu yönde

Efsane_1
18-05-14, 18:34
Gulsen kim ki, Tarkan'la Ozan'in arasindan su bile gecemez ya :)))...Ha buarada Gulsen konser icin Azerbeycen'e gelicekmis...Gitmek isterim...

Hem Tarkan sayesinde Ozan yeteri kadar tanindi, e biraz da diger aranjorlere firsat taninsa fena olmaz yani...Tarkan kac kisiye ekmek verdi bu ulkede, helal olsun vallah.Baskalari gibi kendi mutlulugu ugruna digerlerinin onunu kesip yolunu kapatmiyor en azindan...

twilight
18-05-14, 18:39
Daha önce de dediğim gibi, Tarkan'ı Tarkan yapan Ozan değil, Tarkan'ın sesi ve diğer özellikleri, karizması olsun, sahne şovları olsun vs. Gülşen için de aynı şeyi söyleyebilirim. Aranjör sadece destek de bulunur ama sanatçıyı bir yere getirdiği konusuna varamayacağım. İskender Paydaş'la çalışmasını istemem ama, Mirkelam'la çalıştı uzun süre, son çıkan Mirkelam şarkısını kaç kişi biliyor? Hadi O Zaman şarkısı iyi olmasına rağmen, aranjesi de biraz basit. Ozan Doğulu olmasını isterim ama Tarkan'ın bileceği iş tabii.

Geçersek Gülşen'in ikisinin ayrılmasına kara kedi olacağı durumuna, ben bu duruma katılmıyorum. Silah tutacak falan değil ya. Sevgilisi, arkadaşı, eee? Aranjör istemeyince, sanatçı da istemeyince, n'aparsan yap. Ozan Come Closer'da da yoktu hem. Kötü müydü? Bence çok iyiydi. Sıradaki albüm Tarkan albümü. Ozan Çolakoğlu yada İ.Paydaş albümü değil.

magictarki04
18-05-14, 19:40
Daha önce de dediğim gibi, Tarkan'ı Tarkan yapan Ozan değil, Tarkan'ın sesi ve diğer özellikleri, karizması olsun, sahne şovları olsun vs. Gülşen için de aynı şeyi söyleyebilirim. Aranjör sadece destek de bulunur ama sanatçıyı bir yere getirdiği konusuna varamayacağım. İskender Paydaş'la çalışmasını istemem ama, Mirkelam'la çalıştı uzun süre, son çıkan Mirkelam şarkısını kaç kişi biliyor? Hadi O Zaman şarkısı iyi olmasına rağmen, aranjesi de biraz basit. Ozan Doğulu olmasını isterim ama Tarkan'ın bileceği iş tabii.

Geçersek Gülşen'in ikisinin ayrılmasına kara kedi olacağı durumuna, ben bu duruma katılmıyorum. Silah tutacak falan değil ya. Sevgilisi, arkadaşı, eee? Aranjör istemeyince, sanatçı da istemeyince, n'aparsan yap. Ozan Come Closer'da da yoktu hem. Kötü müydü? Bence çok iyiydi. Sıradaki albüm Tarkan albümü. Ozan Çolakoğlu yada İ.Paydaş albümü değil.

Çok doğru ... Kaldı ki Gülşen bunu yapınca eline ne geçeçek. Saçma ikiside sanatçı.. Ayrıca Tarkan ile Ozan çocukmuda böyle basit işler yüzünden ayrılıyorlar :)) İlk baş Ozan Mustafa Sandal ile çalıştığı için ayrılıyorlar dediler şimdide bu.. Zaten bir kan değişikliği lazımdı Tarkan için.. Hadi O Zaman tutulmadı gibi gözüküyor bunun en büyük nedeni aranje daha doğrusu şarkıda iyi bir aranje olmaması..