PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ile Beni Kıyaslamayanız

magictarki04
07-04-14, 18:05
Murat Boz, ünlü isimlerle düet yaptığı için kendisini Tarkan'la kıyaslayanlara cevap verdi: O, bizim üzerimizde; ondan görmüşlüğümüz, onu örnek almışlığımız var. Kıyaslamak doğru değil
Murat Boz, geçtiğimiz yaz Tarkan yüzünden sorunlar yaşadığı için konserini iptal ettiği haberleriyle gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcı şimdi de yaptığı düetler yüzünden Megastar ile kıyaslanıyor. Nazan Öncel ile düet yapan Tarkan'a karşı, Gülşen ile düet yapan ve bu çalışmaları aynı zamanlarda piyasaya sürecekleri yönünde haberler yapılan Boz; bu kıyaslamanın doğru olmadığını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Bakü'de konser veren Murat Boz, Tarkan'ı çok sevdiğini ve onu örnek aldığını söyledi: "Tarkan ile yıllarca çalıştım. O benim çok eskiden tanıdığım, sevdiğim ve üzerimde çok emeği olan bir insan. Tarkan'ı çok severim, yeri bende çok ayrı. Kıyaslanacak bir durumumuz yok. Ben ondan sonra gelen kuşağım. O bizim üzerimizde; bizim ondan görmüşlüğümüz, onu örnek almışlığımız var.Bizleri Tarkan ile Mustafa Sandal ile Kenan Doğulu ile kıyaslamak doğru değil,onlarla aynı yerde değiliz." dedi.

SABAH/GÜNAYDIN

twilight
07-04-14, 19:37
Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir. Murat Boz da adam olacak da biz göremicez...

magictarki04
08-04-14, 00:38
İlk defa Murat a katiliyorum Tarkan olmak Mustafa Sandal olmak Kenan Doğulu olmak onlar için imkansız. Gitsin Mabel Matizle Sinan Akçılla kiyaslansin

pdrlütfiye
08-04-14, 10:26
bu açıklama onun adına çok iyi olmuş. bizim gibi büyük bi kitleye (megastar fanları olarak) karşı duramazdı zaten :21:

bendeniz
10-04-14, 00:31
oldum olası murat bozu hıc sevmedim.. bence tarkanın ınanılmaz taklıtcısı.. hatta su bankayla olan reklamını bıle o kadar cook taklıt etmıskı ben bıle bır gun bekledim sırf tarkan sandığım ıcın... o kadar dıyorum.. başkası olma kendın ol bence :):)

Efsane_1
10-04-14, 08:39
İlk defa Murat a katiliyorum Tarkan olmak Mustafa Sandal olmak Kenan Doğulu olmak onlar için imkansız. Gitsin Mabel Matizle Sinan Akçılla kiyaslansin

Murat'i Sinan'la kiyaslamak yalnis bence...Sinan sarki falan yaziyo ama ses yok!...

Efsane_1
10-04-14, 08:42
Hem boyle konusmasaniz diyorum...Nede olsa Murat Tarkan'in eseri, onu O yaratti cunku...Murat Tarkandan once bi suru taninmis sanatcilara vokalistlik yapti ama hic kimse tanimadi onu...Ama Tarkandan sonra neredeyse benim ninem bile tanidi Murat'i...;)...Murat'i kotulemektense Tarkanimiza saygi duyalim lutfen...

magictarki04
10-04-14, 14:23
Murat'i Sinan'la kiyaslamak yalnis bence...Sinan sarki falan yaziyo ama ses yok!...

Doğru söylüyorsunuz ama Murat ın star olmak gibi hayali olmasın o devir Tarkan ve Mustiden sonra kapandı bence.Kimse birilerine laf atarak star olamaz Murat onu yapıyordu eskiden..

twilight
10-04-14, 19:07
Hem boyle konusmasaniz diyorum...Nede olsa Murat Tarkan'in eseri, onu O yaratti cunku...Murat Tarkandan once bi suru taninmis sanatcilara vokalistlik yapti ama hic kimse tanimadi onu...Ama Tarkandan sonra neredeyse benim ninem bile tanidi Murat'i...;)...Murat'i kotulemektense Tarkanimiza saygi duyalim lutfen...

Fikrine saygı duyuyorum ama katılmıyorum, Tarkan'a saygı duyalım tamam. Ama Murat Boz, ve bir kaç isim daha, Tarkan'ı çıkarları olduğu zaman severler olmayınca da yerin dibine geçirirler, ya ben defalarca söylemişimdir, artık Serdar Ortaç, Murat Boz, Demet Akalın, Hülya Avşar yada Mehmet Ali Erbil Tarkan hakknıda iyi de kötü de bir şey dese 'hee' deyip geçin. Çünkü fikri muhakakk kısa bir süre sonra 360 derece değişir. Asla arkadaş olunacak çevre değil Tarkan bu yüzden zamanında çok yanlış yapmış, keza Tarkan'la ilgili pek şey söylemez ama Hande Yener de öyle... ''Ah yanar döner aacayip'' insanlar...