PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bu kez ipin ucunu kaçırdı

Büşra ÇAĞLAR
06-04-14, 12:57
http://www.haber7.com/unlulerin-dunyasi/haber/1144508-tarkan-bu-kez-ipin-ucunu-kacirdi

Çantayı bilmem ama üzerindekiler çok yakışmiş yine muhteşem görünüyor.:20:

twilight
06-04-14, 13:01
Şekerim biz yine aynı anda konu açmışız :) Kalp kalbe karşı :)
Ama bence çanta çok yakışmış :D

Büşra ÇAĞLAR
06-04-14, 13:04
Hep boyle ayni anda aciyoruz bir haber daha acacaktim sen resmi paylastin diye acmadim :)

Curitibalı
06-04-14, 19:12
İtiraf edeyim garip geldi bana biraz ama sözkonusu Tarkan'sa vardır bir açıklaması.

Efsane_1
06-04-14, 19:14
Muhtemelen sevgilisinin cantasi o, arabaya kadar tasiyi vermis...Yoksa ki kadin cantasi mi o?..Paparaziler rahat birakmiyorlar ki...

Curitibalı
06-04-14, 19:45
Muhtemelen sevgilisinin cantasi o, arabaya kadar tasiyi vermis...Yoksa ki kadin cantasi degil o...Paparaziler rahat birakmiyorlar ki...

Benim de aklıma ilk o geldi ama öyle bir yazmışlar ki sanki yola onunla çıkmış gibi.

Efsane_1
06-04-14, 21:10
İtiraf edeyim garip geldi bana biraz ama sözkonusu Tarkan'sa vardır bir açıklaması.

Ne yani, sen simdi buna eski koye yeni adet geldi diyosun, oyle mi?...:)

twilight
06-04-14, 21:12
İyide şu an Tarkan'ın kız arkadaşı yok bildiğim kadarıyla. İyi de niye bu kadar sorun yaptınız? Küpe de eskiden kadın takısıydı. Pop sanatçılarında yeni ikon başlatan Tarkan oldu ve şu an unisex bir takı.

Efsane_1
06-04-14, 23:01
Benim de aklıma ilk o geldi ama öyle bir yazmışlar ki sanki yola onunla çıkmış gibi.

O bi kadin cantasi degil belki ama kadin cantasina benziyo ve hatta o canta Tarkanin annesi Nese anneye ait mi deye dusundum de bi ara…Neyse, bu konuyu kapatalim artik…Cantadan bile daha onemli konular var, tartishabilecegimiz…Sitemizle ilgili mesela…Goruntusu demode olmus sitemize bi yenilik katilmali bence…Ayniliktan biktim vallah!...Ebru ablaya mi seslensek acaba?...Sitemizin dizayn degisikligini kim yapiyordu arkadaslar?

pdrlütfiye
09-04-14, 10:17
çok tuhaf bi ülkeyiz doğrusu. tarkan ne yapsa önce millet kıskançlığından çekememezliğinden

saçmasapan eleştrilerde bulunuyor, hırpalamaya çalışıyorlar adamı, sonra da ona özenip eleştirdikleri şeyin aynısını yapıyorlar, aynı şekilde yiyiyorlar içiyorlar giyiniyorlar. :14: çok tuhaf gerçekten. zaten o ne yapsa olay olur, çok şükür ki o bunun farkında da kulak asmıyor. en iyisini yapıyor. :20: yaşa mucize gözlüm, sen çok yaşa :17: bravo

bendeniz
10-04-14, 00:27
yaa ne varmış bunda çanta gayet normal bence.. dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarına ve vitrinlerine bakın hep bu çantadan var erkeklerde..yakında görün bakın valla bu çantadan şimdi herkes takar.. özellikle çakma tarkancılar ve özentiler... tarkan her zamankısı gıbı ılklerı yapıyor sonra taklıt edılıyor.. bır zamanlar küpe ve ıspanyol paça ve kırlı kot gıbılerınden.. hatta jöle sürmek bıle tarkandan ozenıyorlardı.. turkuceler takıpta gezmezse cok komık olur :)