PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Hayranlarını Nasıl Şaşırtacak?

twilight
28-03-14, 12:07
21:20
Borusan Holding, 70. kuruluş yıldönümünü Haliç Kongre Merkezi’nde kutladı.
Gecede sahneye çıkan Tarkan, alanı tıklım tıklım dolduran davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Popçu, konsere sonlarına doğru kafaları karıştıran bir açıklama yaptı: "Yakın zamanda sizlere harika bir sürprizim olacak. Çok şaşıracaksınız." dedi.

http://www.ucankus.com/detay/118531/megastar-tarkan-konserinin-sonlarina-dogru-sasirtici-bir-aciklamada-bulundu

Curitibalı
28-03-14, 16:35
Hoop! Şaşırtacak bir şeyse albüm değil toplama falan mı yapacak dediğim gibi acaba? :D

Dogancan_Bay
30-03-14, 11:25
Bence artık bir evlenme kararı alması olabilir yada bir sevgilisi olduğunu söyleyebilir :)

twilight
30-03-14, 12:51
Bence artık bir evlenme kararı alması olabilir yada bir sevgilisi olduğunu söyleyebilir :)

Tarkan özel hayatıyla ön plana gelecek biri olduğunu sanmıyorum. Evlenme kararı verse zaten evlenir büyük ihtimalle de medyaya kapalı bir düğün olur. Fanlarıyla bunu paylaşmak isteyeceğini sanmıyorum (en azından evlenmeden).

Hoop! Şaşırtacak bir şeyse albüm değil toplama falan mı yapacak dediğim gibi acaba? :D

Valla taktın sen bu işe :) Olsa keşke de rahatlasan :D Ben de isterim ama, belki DVD falan olur. Ya da bilmem TSM albümü olabilir.

Curitibalı
30-03-14, 15:51
Ama Tarkan çalışıyor bunun farkındayız.
1) 2 gün önce stüdyoya girerken görüntülenmesi.
2) Bu sürpriz olayı.
3) iTunes'daki(Dijital Müzik Marketi) bazı albüm ve singlelarını silip yeniden yüklemesi.

Güzel bir şeyler oluyor!

rosemary
30-03-14, 23:57
yıllardır sorarlar "filmde oynamayı düşünmüyor musunuz" diye...acaba böyle bir şey mi ?
saçının rengini biraz açmışlar bu imaj değişikliği olarak yorumlanabilir...buradan yola çıkarak single çalışması da olabilir ...
ama "çok şaşıracaksınız" lafı kafamı karıştırdı...

Curitibalı
31-03-14, 01:00
yıllardır sorarlar "filmde oynamayı düşünmüyor musunuz" diye...acaba böyle bir şey mi ?
saçının rengini biraz açmışlar bu imaj değişikliği olarak yorumlanabilir...buradan yola çıkarak single çalışması da olabilir ...
ama "çok şaşıracaksınız" lafı kafamı karıştırdı...

Şimdi aklıma geldi bir Dünya Devi ile düet de olabilir ama öyle bir şey olsa hem belli olurdu hem şaşırmazdık. Şaşıracağımıza göre çok farklı bir şey. Öyle olmasa, Tarkan iyi kelime seçen biri, çok sevineceksiniz veya çok seveceksiniz derdi.

Curitibalı
01-04-14, 02:04
Durağa yürürken aklıma çılgın bir proje daha geldi. Tabi ihtimali varsa, şöyle bir şey de olabilir mi?

Evet, bu sene Tarkan yeni bir albüm çıkaracak ama bu albüm remix olacak. Ama işin ilginç yani BU REMİXLERİ TARKAN YAPACAK, YANİ BİR NEVİ DJ OLARAK ÇIKACAK KARŞIMIZA! Kendi müziklerine mi yapar başkalarıyla mı anlaşır bilemem.

pdrlütfiye
01-04-14, 10:48
Durağa yürürken aklıma çılgın bir proje daha geldi. Tabi ihtimali varsa, şöyle bir şey de olabilir mi?

Evet, bu sene Tarkan yeni bir albüm çıkaracak ama bu albüm remix olacak. Ama işin ilginç yani BU REMİXLERİ TARKAN YAPACAK, YANİ BİR NEVİ DJ OLARAK ÇIKACAK KARŞIMIZA! Kendi müziklerine mi yapar başkalarıyla mı anlaşır bilemem.

ayy sen iyice hazırladın kendini albüm işine. inşallah dediğin gibi olur ama çok şaşıracaksınız

dediğine göre daha önce yapmadığı ve alışılmışın dışında bişeyler yapacak. en azından bana öyle geliyor. çok şaşıracağımıza göre :5: :9:

twilight
01-04-14, 11:58

Vallahi, bazen ''iyi ki Tarkan bu sitede yazılanları çok okumuyor'' diyorum. Yoksa zaten kafası karışıyor adamın şarkılarla falan boğuşurken bir de senin şu fikirlerin... Albüm sürelerinin arası 4 yıldan 5 - 6 yıla çıkar, maazallah. Hepsi de mantıklı fikirler, bayağı kafa patlatıyorsun, güzel düşünceler... Bense Tarkan'ın albümünün içinde demolarının bulunduğu ve demolarının nasıl hazırlandığını gösteren provalar, gerekirse yapılan hatalar ve düzeltmeler, orkestra ile geçen gerek esprili gerek özel konuşmalar olan bir konsept albüm hazırlanmasını isterim. Bilmem Sıla'nın son albümünü dinlediniz mi? ''Yeni Ay'' albümünde ''Geldik'' ile başlayan ve ''Gittik'' ile son bulan Sıla'nın son albümünde bulunan bütün şarkılarının demolarını koymuşlar çok da güzel olmuş. Yada Tarkan'ın hayatını anlatan özel bir belgesel yapılmasını çok isterim. Haydi bakalım Tarkan kafan daha çok karışsın :)

rosemary
01-04-14, 20:36
Vallahi, bazen ''iyi ki Tarkan bu sitede yazılanları çok okumuyor'' diyorum. Yoksa zaten kafası karışıyor adamın şarkılarla falan boğuşurken bir de senin şu fikirlerin... Albüm sürelerinin arası 4 yıldan 5 - 6 yıla çıkar, maazallah. Hepsi de mantıklı fikirler, bayağı kafa patlatıyorsun, güzel düşünceler... Bense Tarkan'ın albümünün içinde demolarının bulunduğu ve demolarının nasıl hazırlandığını gösteren provalar, gerekirse yapılan hatalar ve düzeltmeler, orkestra ile geçen gerek esprili gerek özel konuşmalar olan bir konsept albüm hazırlanmasını isterim. Bilmem Sıla'nın son albümünü dinlediniz mi? ''Yeni Ay'' albümünde ''Geldik'' ile başlayan ve ''Gittik'' ile son bulan Sıla'nın son albümünde bulunan bütün şarkılarının demolarını koymuşlar çok da güzel olmuş. Yada Tarkan'ın hayatını anlatan özel bir belgesel yapılmasını çok isterim. Haydi bakalım Tarkan kafan daha çok karışsın :)

bu fikri çok beğendim doğrusu...