PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Cem Yılmaz! Hasstayım Ben Sana be Abi!"

Curitibalı
17-03-14, 00:33
http://www.youtube.com/watch?v=YIzhOuK2NWM

Not: Video bizzat tarafımdan kırpılmış(esas haberden) ve yüklenmiştir!

twilight
18-03-14, 03:34
Video bizzat tarafımdan da beğenilmiştir :D
Cem komik bir adam tabii, iyi de oyunculuğu var. Ama Tarkan'ın da mimiklerine dikkatinizi çekmek isterim. Bunu Tarkan fanıyım falan diye söylediğimi düşünmeyin. Tarkan da çok iyi bir mimik yönetimi var. Oyunculuğa sıcak bakmalı bence. En azından baş rol olmasada küçük bir cameo rol denemeli derim ben.

Curitibalı
18-03-14, 03:45
Video bizzat tarafımdan da beğenilmiştir :D
Cem komik bir adam tabii, iyi de oyunculuğu var. Ama Tarkan'ın da mimiklerine dikkatinizi çekmek isterim. Bunu Tarkan fanıyım falan diye söylediğimi düşünmeyin. Tarkan da çok iyi bir mimik yönetimi var. Oyunculuğa sıcak bakmalı bence. En azından baş rol olmasada küçük bir cameo rol denemeli derim ben.

Onu ben de fark ettim Tarkan'ın film geçmişi yok mu?

twilight
18-03-14, 04:34
Onu ben de fark ettim Tarkan'ın film geçmişi yok mu?

Hayır daha önce hiç bir filmde oynamadı. Sadece ''Yeter Anne'' adlı sitcom dizisinin son bölümünde, kendi rolüyle yani yine Tarkan olarak son 1,5 - 2 dakikasında oynamıştı.

Curitibalı
18-03-14, 05:10
Hayır daha önce hiç bir filmde oynamadı. Sadece ''Yeter Anne'' adlı sitcom dizisinin son bölümünde, kendi rolüyle yani yine Tarkan olarak son 1,5 - 2 dakikasında oynamıştı.

E ilginçmiş bence bir filmde yer almalı. Gerçi komedi artık geçti sayılır ama dramda oyanayabilir anca galiba.