PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm Hakkında

kartales26
15-01-14, 16:34
Biraz önce Samsun Demir Twitter hesabında albüm hakkında soru sordum.Maalesef albüm yaza yetişmeyecekmiş.Ama single olabilir dedi.Bu çok kötü oldu 4.yıl albüm gelmemesini beklemiyordum.Böylelikle ilk defa tarkan iki albüm arasını 5 yıl olarak belirledi.Biraz da biz hayranlarını düşünse 4 yıla alıştık derken şimdi en iyi ihtimalle 5 yıl ara çok çok fazla

twilight
15-01-14, 18:02
Bu gidişle 2015 değil, 2016 bile olur... Ben hep 2016 falan diyordum hatta 25. yıl albümü diyordum bence o çıkacak artık albüm beklemeyin derim bu 2 yılda... Singlelar, düetler idare eder, Ozan Çolakoğlu 2 çalışması falan olacaktı onlarla falan idare eder Tarkan yılı. Artık Tarkan'da MJ gibi yapar albüm sürelerini... History 1991'de Invincible 2001'de çıkmıştı arada singlelar hep :) Yandık yandık, ki ne yandık...

alafrancia
20-01-14, 01:46
5 sene.. cok uzun ya, ben de bu umudu hep tasiyordum yazin album cikacak diye, sabret inci tanem..

denizmavisi
22-01-14, 22:49
hayranlarını bu kadar bekletmemesi lazım sabırsızlıkla baharda albüm çıkartır diye bekliyordum eğer haber doğruysa çok üzüldüm albüm araları çok uzun kendisinin de yaşı ilerliyor daha sık albüm çıkarmalı sesimizi duy artık Tarkan...