PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Levent - Pare Pare

futureboy
23-09-13, 16:20
Pare Pare şarkısına yaptığım çalışma. onickan'a da vokal editlerindeki emeği için teşekkürler :)

http://yourlisten.com/Cam/levent-pare-pare

twilight
23-09-13, 21:04
Levent güzel de, bütün şarkılarda müziğin sesini inceltiyorsun galiba, farkında mısın? Yada kulağıma mı öyle geliyor?
Enstrümental şekilde tam aynı tonda söyleyebileceğin türü yok mu? Mesela bazı programlar var isim veremiyorum aklıma gelmiyor çünkü bilgisayar teknikten arkadaşlar olsa yardım ederler, her hangi bir MP3 yada WMA dosyada sesi atıp sadece müziği duyabiliyorsun o kaydı bir telefona kaydetsen MP3 yap ki orjinalliği bozulmasın, sonra o kaydı tekrar bilgisayara yükleyip onun üzerine söyleyerek kaydettiğin cihaza (Video player, Mp3 player, telefon her neyse) ona yüklesen daha iyi olmaz mı? Ben sesinin yeteceğini düşünüyorum :)

Böyle değerlendirme yaparsak ama harika.

futureboy
24-09-13, 11:08
Evrimcim altyapı zaten vokalin silinmiş hali. Bu yüzden çok kaliteli değil. Yoksa normal Tarkan'ın okuduğu tondan okudum ben de. Tarkan abimiz bizleri düşünüp sadece altyapıları paylaşsa böyle olmaz tabi :) Umarım telif haklarını ihlalden dava açmaz bize :))

twilight
24-09-13, 13:59
Evrimcim altyapı zaten vokalin silinmiş hali. Bu yüzden çok kaliteli değil. Yoksa normal Tarkan'ın okuduğu tondan okudum ben de. Tarkan abimiz bizleri düşünüp sadece altyapıları paylaşsa böyle olmaz tabi :) Umarım telif haklarını ihlalden dava açmaz bize :))

Sanmıyorum açmaz yani, sonuçta hayranısın artı YouTube'da bu tarz çok şey var, Cover'lar falan da var yabancı kimse bir şey yapmıyor yani :) Yoksa Michael Jackson'ın 100 tane cover şarkısı vardır, hadi dava etsin :D

futureboy
24-09-13, 15:55
Sanmıyorum açmaz yani, sonuçta hayranısın artı YouTube'da bu tarz çok şey var, Cover'lar falan da var yabancı kimse bir şey yapmıyor yani :) Yoksa Michael Jackson'ın 100 tane cover şarkısı vardır, hadi dava etsin :D

Edemez artık mefta adam :) Öbür tarafta yakalarına yapışır mı bilemem :)