PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen Aksu: Tarkan benim içli küçük Prensim!

asltrkn
08-09-13, 11:16
Sezen Aksu, 7 Eylül akşamı Turkcell Yıldızlı Geceler’de verdiği son konseri ile Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’na veda etti. Yaz boyunca BKM organizasyonuyla 4 konsere imza atan Sezen Aksu İstanbullulara şarkıları, konukları, sohbetleri ve şovlarıyla unutamayacakları bir yaz yaşattı. Sahnede adeta tek kişilik stand-up şov yapan Sezen Aksu'ya sahnede Atilla Özdemiroğlu, Emel Müftüoğlu ve Ayta Sözeri eşlik etti. Sanatçı finali her zamanki gibi ekibiyle topluca 'Arkadaş' şarkısını söyleyerek konserini bitirdi. Minik Serçe konserde Megastar Tarkan'a da övgüler yağdırdı...

Konserin ilerleyen dakikalarında sahnede Cihan Okan ile beraber seslendirdiği “Sebahat Abla” parçasıyla Müslüm Gürses’i anan Sezen Aksu ardından geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser veren Tarkan için “Tarkan benim içli küçük prensim. Konuşamaz ama şarkılarıyla midesini, ciğerini alır adamın.” diyen Aksu, Atilla Özdemiroğlu’nu sahneye davet ederek “Firuze” şarkısını söyledi.

http://www.magazinsortie.com/kultur-sanat/sezen-aksu-tarkan-benim-icli-kucuk-prensim-h4090.html

Efsane_1
08-09-13, 12:59
Sadece midesini ve ciğerini mi, aklini bile kaptirabiliyorsun bazen...;)

Büşra ÇAĞLAR
08-09-13, 19:30
Sadece midesini ve ciğerini mi, aklini bile kaptirabiliyorsun bazen...;)
Bencede insan kendini kaybediyo. :21:

twilight
08-09-13, 20:18
Niye konuşamasın yahu? Konuşamadan şarkı söyleniyor muymuş? Ben hiç yapamadım :)
İşin şakası Sezen'in de Harbiye'leri en az Tarkan kadar güzel oluyor, öneririm. Tek şarkı söylemez, espriler yapar. Hele hele siz Emel Müftüoğlu ve Nükhet Duru ile atışmalarını bir görseniz... :)

Efsane_1
08-09-13, 22:20
Niye konuşamasın yahu? Konuşamadan şarkı söyleniyor muymuş? Ben hiç yapamadım :)
İşin şakası Sezen'in de Harbiye'leri en az Tarkan kadar güzel oluyor, öneririm. Tek şarkı söylemez, espriler yapar. Hele hele siz Emel Müftüoğlu ve Nükhet Duru ile atışmalarını bir görseniz... :)

,,Emel Müftüoğlu ve Nükhet Duru ile atışmalarını bir görseniz... :)'' diyorsun da ben gormedim ama...O.o

twilight
09-09-13, 00:16
,,Emel Müftüoğlu ve Nükhet Duru ile atışmalarını bir görseniz... :)'' diyorsun da ben gormedim ama...O.o

İşte görmen lazım :) Mesela 5 sene önce falandı, Nükhet Duru Sezen'in konserine gitmiş, Sezen diyor; ''Nükhet'cim geçen aradın beni, konser günü gelemeyeceğim diye, Ankara'ya bilet almıştın hani,ne oldu'' falan diyor, Nükhet ''Evet'' falan diyor, Sezen de ekliyor espriyi, ''Biletleri şaşırdın galiba anam burası Ankara değil'' :)

Bu arada haberle ilgili yorum yapmamışım... Tarkan kalpleri aldı gerisi boş ;)

rosemary
09-09-13, 03:22
evet insan onu ağzı açık ve gözünü kırpmadan izliyor...harbiye de 4 dev ekran ortada da kendi olunca nereye bakacağımı şaşırdım..bir sürü tarkan'dı ne güzel :17:

Efsane_1
09-09-13, 09:34
evet insan onu ağzı açık ve gözünü kırpmadan izliyor...harbiye de 4 dev ekran ortada da kendi olunca nereye bakacağımı şaşırdım..bir sürü tarkan'dı ne güzel :17:

hele o salondakı hayranların kalbıne bı baksan bı suru tarkan daha gorursun kuzum...;):1::29:

Efsane_1
09-09-13, 09:36
Bencede insan kendini kaybediyo. :21:

E bulana ask olsun...:9: