PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Palavra Değil,Gerçekten "Mega" Tarkan!

asltrkn
06-09-13, 10:18
Hıncal Uluç yazısı..

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/uluc/2013/09/06/palavra-degil-gercekten-mega-tarkan

rosemary
07-09-13, 01:18
kendisini pek sevmeme rağmen çok doğru şeyler yazmış...öyle sahneden başka sahne çıkarmalarla olmaz bu iş...

Efsane_1
07-09-13, 12:37
kendisini pek sevmeme rağmen çok doğru şeyler yazmış...öyle sahneden başka sahne çıkarmalarla olmaz bu iş...

Adam doğru söylemiş valla.E doğru söze ne hacet...

twilight
08-09-13, 01:46
Bu adamın kararları hep değişik oluyor bir göklere çıkarıyor bir yerin dibine geçiriyor o yüzden de pek güvenilir bir yazar \ yazı değil..

Efsane_1
08-09-13, 19:08
Tarkan'ı yürekten anlayan, Ona gönülden destek verip seven ve gerçekten de deyer veren herkesi taktir ederim hatta taktir ettiğim kişiler gözümün düşmanı bile olsalar Tarkan'a karşı yaptıkları iyiliği es geçmem asla...Ve bu söylediklerimin Hıncal Uluc'la da hiç bir alakası yok, genel olarak söylüyorum...Hani Evrim'in sözlerine cevaben...
Evet ben bir Tarkan hayranıyım hatta Kendisine delicesine aşık oldugum da aşikar ama benim Tarkan'a karşı olan hislerim aşktan da öte bambaşka bi duyğudur...Yalnış anlamayın da, hani annelerimiz bizi suretli koruyup kollarlar ya, birileri bize yalnış bi davranista bulunduklarında hatta bu babamız dahi olsa bile bizi korumak amacıyla tıpkı bi dişi kaplan gibi öne atılırlar ya hani işte ben de Tarkan'ı öyle büyük bir merhametle sevip sevkatle üstüne titrerim...:)Sadece bir hayranı degilim yani..Mesela ben eleştirirsem bile iyiliği için yaparım bunu ama başkalarının Tarkan'a karşı bilincli bi şekilde herhangi bi yalnış davranışta bulunduğunu anladıgımda ya da ki gördügümde haklı olaraktan dayanamıyorum yani...E ne yapiyim, vicdanım el vermiyor ki, susamıyorum işte...Adam bana ait sanki, canımdan kanımdan bir parçaymış gibi öyle çok seviyorum ki Onu, kendimden asılı olmadan da hemen hemen sorumluluğunu yüzerime almaya çalışıyorum hani savunma mekanizmam kendiliğinden çalışıyo hemen ve o an savunmaya geçiyorum yani... O.o
E Tarkan fanı olmanın da bam başka bi ayrıcalığı bu olsa gerek...;)