PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Türk pop müziği yakın tarihinin en iyi solisti; Tarkan''

asltrkn
22-08-13, 11:45
Ünlü şarkıcı Keremcem, müziğe adım atmasında Tarkan'ın önemli rol oynadığını söylüyor: Sahilde gitar çalıp şarkı söylediğim zamanlarda, Tarkan'ın 'Karma' albümünü dinlerdim. Kendisinin bende yeri büyüktür.

Müzisyen ve oyuncu Keremcem, hayatının en önemli 'üçlük atışları'nı anlattı. İşte ünlü yıldızın "Hayatımın dönüm noktası" dediği yıllar ve kendisine yön veren kitap, film ve albümlerle ilgili Esquire dergisine anlattıkları...

ALBÜM

TARKAN-'KARMA': Az önce bahsettiğim albümlerden sonra garip gelebilir ama bu benim seçimim... Bence Türk pop müziği yakın tarihinin en iyi solisti; Tarkan. Zaman; sahilde gitar çalıp şarkı söylemeye başladığım zamanlar... Birçok kez dinlediğim bu albümün bende yeri büyüktür.

http://www.namehaber.com/haber/magazin/352823-turk-pop-muzigi-yakin-tarihinin-en-iyi-solisti-tarkan

twilight
22-08-13, 21:14
Keremcem'in müzik zevkine güvenmiyordum ama beni yanılttı... Kuzu Kuzu, Ay, Aşk, Taş, Sen Başkasın, Hüp, Ona Sor... Yani eksiksiz şekilde albümün 12 şarkısı da bir birinden güzeldir. Farklı müzik temaları işlenmiştir, adına yakışır bir şeydir. Ayrıca ben Türk Pop müziği tarihinin en iyi 5 albümünü de Tarkan'ın yaptığının kanısındayım.