PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : işte ben bu yüzden mustiyi sevemedim

kartales26
19-08-13, 21:23
Mustafa Sandal ‏@mustinetnet 22 sa
#TesirAltinda 40 bin farkla 1 numara devam. Rekor mu kiricaz ne :) Kulaklariniza saglik supersiniz sagolun :)) http://www.ttnetmuzik.com.tr/ss/293338/3379935 …

firuze'nin çıktığı kaç hafta olmuş tabiki de düşecek hep zirvede kalacak hali yok yeni şarkılar çıktıkça altlara inmeye de devem edecek ama sayın musti tarkan karşısındaki yetersizliğinden dolayı,bir türlü geçemediğinden ve geçemeyeceğinden dolayı ve de hızla farkın iyice açık ara açıldığından dolayı,tarkan'ın şu an türkiye'nin tek starı olduğundan dolayı sanırım 1 numaraya çıkınca biraz havalandı.Sanırım eski popülerliğini yakaladığını düşündü birden nedense oysa adama sormazlar mı? daha 1 yıl önce çıkan tarkan ve senin içinde yer aldığın Orhan Gencebay albümü ikinizde aynı şartlarda çıktınız ikiniz de eski şarkılar söylediniz ve ikinizde aynı zamanda çıktınız o zaman da geçseydin ya Tarkan'ı birinizin youtube dinlenme sayısı silinenlerle birlikte belki 30 milyon seninki 300 bin o zaman neden rekor kırmadın ki...Tarkan'ın o albümdeki söylediği parça patladı senin neyi söylediğini bile bilmiyoruz.TTNET Müzikte Tarkan'ın dinlenme sayısı senin 10 katında fazla albümdeki en az dinlenen şarkıcılardan biri oldun.Sen Firuze'yi söyleseydin ttnet müzik listesinde ilk 20 bile giremezdin.Belki ilk hafta 15 sıra falan görünürdü sonra düşüş.o bile zor ama neyse eski günlerinin hatrına.Tarkan o kadar büyük ki senden Firuze'yi eski şarkı olmasına rağmen haftalardır 1 numarada tuttu.İş bu yüzden Tarkan'ın tırnağı bile olamazsın.işte bu yüzden kompleksli şarkıcıları hala Tarkan'la kendini bir tutan hatta üstün gören şarkıcıları sevmiyorum.

twilight
19-08-13, 21:32
İyi de ''40 bin farkla 1 numaraya devam. Rekor mu kıracağız ne? Kulaklarınıza sağlık, süpersiniz, sağ olun'' kelimeleri arasında Tarkan - Mustafa Sandal düşmanlığını nasıl çıkardınız? Adamın şarkısı, tabii ki 1 numaraya geldi diye sevinecek, ne yapsın üzülsün mü? Tarkan'da albüm satışlarından sonra Harbiye çıkışlarında falan, ''bana gösterdiğiniz sevgi için minettarım, her listede 1 numara olan şarkılar için hayranlarıma binlerce teşekkürler'' tarzı açıklamalar yapmıyor mu? E o zaman durum neden Mustafa Sandal olunca değişiyor? Sanırsam Ajda Pekkan böyle bir şey yazsaydı bu kadar kızmazdınız Tarkan'dan da şarkı aldı diye? ;)

TarkanColl Etiketiyle bir ara youtube'a bir video eklenmişti. Halen mevcut mu? bilmiyorum ama videoda Mustafa Sandal'a Tarkan'la küs olup olmadıklarını soruyorlardı, Mustafa sandal da aynen şu şekilde cevap veriyordu;
''Asla hiç bir şekilde küslük yok. Her görüştüğümüz yerde selamlaşırız merhabalaşırız. Çok yakın arkadaşım değildir. Ama yaptığı müziği, şarkılarının hepsini olmasa da çoğunu bilirim. Zaten aramızda kanlı bıçaklı bir şey olmadı hiç. Medya böyle yazdı, herkes de inandı. Biz de açıklama yapma isteğinde bulunmadık.'' diyordu.

Tarkan da hemen hemen bu açıklamaları yapıyorsa neden illa bu iki ismi bir birine düşürmeye çalışıyoruz?

Ben müzikal anlamda ikisinden bir birliktelik beklerim. Mesela ''Aya Benzer'' gibi bir şarkıda ikisinin seslerinin çok uyacağını düşünüyorum. Ya da Tarkan'ın ''Ölürüm Sana'' tarzı bir şarkısında. Mustafa Sandal'ın ahım şahım hayranı değilim ama ülkeyi yurt dışında Tarkan haricinde temsil eden maksimum 3 kişiden birisidir.

kartales26
19-08-13, 21:41
İyi de ''40 bin farkla 1 numaraya devam. Rekor mu kıracağız ne? Kulaklarınıza sağlık, süpersiniz, sağ olun'' kelimeleri arasında Tarkan - Mustafa Sandal düşmanlığını nasıl çıkardınız? Adamın şarkısı, tabii ki 1 numaraya geldi diye sevinecek, ne yapsın üzülsün mü? Tarkan'da albüm satışlarından sonra Harbiye çıkışlarında falan, ''bana gösterdiğiniz sevgi için minettarım, her listede 1 numara olan şarkılar için hayranlarıma binlerce teşekkürler'' tarzı açıklamalar yapmıyor mu? E o zaman durum neden Mustafa Sandal olunca değişiyor? Sanırsam Ajda Pekkan böyle bir şey yazsaydı bu kadar kızmazdınız Tarkan'dan da şarkı aldı diye? ;)

TarkanColl Etiketiyle bir ara youtube'a bir video eklenmişti. Halen mevcut mu? bilmiyorum ama videoda Mustafa Sandal'a Tarkan'la küs olup olmadıklarını soruyorlardı, Mustafa sandal da aynen şu şekilde cevap veriyordu;
''Asla hiç bir şekilde küslük yok. Her görüştüğümüz yerde selamlaşırız merhabalaşırız. Çok yakın arkadaşım değildir. Ama yaptığı müziği, şarkılarının hepsini olmasa da çoğunu bilirim. Zaten aramızda kanlı bıçaklı bir şey olmadı hiç. Medya böyle yazdı, herkes de inandı. Biz de açıklama yapma isteğinde bulunmadık.'' diyordu.

Tarkan da hemen hemen bu açıklamaları yapıyorsa neden illa bu iki ismi bir birine düşürmeye çalışıyoruz?

Ben müzikal anlamda ikisinden bir birliktelik beklerim. Mesela ''Aya Benzer'' gibi bir şarkıda ikisinin seslerinin çok uyacağını düşünüyorum. Ya da Tarkan'ın ''Ölürüm Sana'' tarzı bir şarkısında. Mustafa Sandal'ın ahım şahım hayranı değilim ama ülkeyi yurt dışında Tarkan haricinde temsil eden maksimum 3 kişiden birisidir.

ikinci sırada tarkan firuze olmasaydı 40 bin farkla öndeyiz falan demezdi o onun geçmişten gelen yarası sonucu söylediği sözler.ikinci sırada mabel matiz yada başka biri olsa eminim ki 40 bin farkla öndeyiz falan demezdi.Zaten 15 yıldır mustafa sandalın tarkanla rekabet edecek gücü yok tabiki küs değiliz diyecek ama benim demek istediğim biraz popüler olunca biraz şarkı öne çıkınca bundan önceki başarızlıklarını unutuyorlar kendilerini yine Tarkan'la kıyaslamaya kalkıyorlar sen kim Tarkan kim son 15 yıldır ne yaptın ki Tarkan neden mustiyle düşman olsun musti'den önce tarkan'a yaklaşabilecek 20 tane adam var Mustafa Sandal son 15 sene içinde yusuf güney seviyesinde bile değil bu arada Yusuf Güneyi hiç sevmem ama bu böyle mustafa sandal ilk 5-6 senedeki yaptıklarıyla hala varlığını sürdürmekte.

endermedya
15-12-13, 00:10
şu gerçek tesir altında bu yaza damgasını vurdu.çok kaliteli bir şarkı.diğer konuya gelirsek bak ben mustinin sıkı bir hayranıyım ama tarkanıda çok severim.musti öyle yazabilir.tam aksine aynı durumda tarkanda öle yazabilir.şarkısı1.olduğunda bunda art niyet neden aranır anlayamadım

twilight
15-12-13, 04:32
şu gerçek tesir altında bu yaza damgasını vurdu.çok kaliteli bir şarkı.diğer konuya gelirsek bak ben mustinin sıkı bir hayranıyım ama tarkanıda çok severim.musti öyle yazabilir.tam aksine aynı durumda tarkanda öle yazabilir.şarkısı1.olduğunda bunda art niyet neden aranır anlayamadım

Haklısınız art niyet aramaya gerek yok. Mustafa Sandal İNDİR şarkısından sonra sanırım 5 yıl falan oldu, o çıtayı aşabilen bir şarkı yaptı... Ateş et ve unut ve Ego da iyiydi ama tutmadığı gerçeği de var.

endermedya
15-12-13, 17:31
Haklısınız.Zaten her yapılan şarkı tutacak gibib bir durumda yok.musti organik albümümnün reklamını yapamadı geçen sene.Tarkan bunu çok iyi yapıyor.hakkını vermek lazım