PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şok iddia!.. Tarkan'a kızıp konseri iptal etti!..

rosemary
28-06-13, 21:44
Murat Boz, Karadeniz Ereğli'de yapılacak konserini neden iptal etti?

Organizasyonun sahne ve podyum işlerini Tarkan'ın şirketi Hitt Müzik üstlenmişti. İddialara göre; Murat Boz, Tarkan'ın kullandığı asansörü kendi şovunda kullanmak istemiş ancak Tarkan cephesinden olumsuz yanıt gelince genç popçu konsere çıkmama kararı almış. Murat Boz ise, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Değerli Basın Mensupları ,

Murat Boz Karadeniz Ereğli Sevgi Barış ve Dostluk Festivalinde 29 Haziran 2013 Cumartesi günü vereceği konserini iptal ettiğini, gerekçesiyle birlikte resmi Facebook ve Twitter sayfasından yaptığı açıklama ile duyurdu.

İŞTE MURAT BOZ’UN TWİTTER VE FACEBOOK SAYFASINDAN YAYINLADIĞI KONSER İPTAL MESAJI

Karadeniz Ereğli'li Hemşehrilerime Notum;

Memleketim Karadeniz Ereğli'de 3 ay önce anlaşmaya vardığımız "Sevgi Barış Dostluk Festivali" kapsamındaki konserimiz tüm iyi niyetli yaklaşımlarımıza rağmen ses/ışık firmasının teknik yükümlülüklerini yerine getirmek istememesi ve aracı ajansın sözleşme şartlarını ihlal etmesinden ötürü iptal edilmiştir. Tüm hemşehrilerime üzerimize düşen her şeyi yerine getirdiğimizi ancak karşı taraftan olumlu hiçbir yaklaşım alamadığımızı üzülerek belirtmek isterim. Hasretim, özlemim daha da arttı ancak en kısa sürede buluşacağımıza yürekten inanıyorum. Sevgiyle, barışla, dostlukla kalın.

Sevgilerimle,

Karadeniz Ereğli'li Sanatçınız Murat Boz

http://endogruhaber.com/sok-iddia-tarkana-kizip-konseri-iptal-etti-h16208.htm

twilight
28-06-13, 22:04
Ooooooh! İyi olmuş, harika olmuş, süper olmuş, reçel olmuş, bal olmuş... :20:
@Murat Boz: Tarkan sana sesin olmamana rağmen 6 yıl boyunca kendisine vokalistlik yapma fırsatı versin(hem de altın çağlar denilen Karma ve Dudu dahil olan 6 yıl), yetinmesi belki de son 7 - 8 yılda yapılan en iyi Tarkan şarkısı olan 'Püf'ü hediye etsin, ama sen her yerde onun hakkında ileri geri konuş, 'Pigme' de, 'Tarkan olmasa da buralara gelirdim' de, 'kokain olayında arayıp geçmiş olsun demedim' de, üstüne üstlük Murat boz olarak değil de Tarkan'ın eski vokalisti olarak tanın, ben Tarkan'ın yerinde olsam kusura bakma aynı asansörü değil aynı ülkeyi bile paylaşmam senle Murat.

Sevdiğim şarkıların var, ancak çok şımardın bence. Bir yere gelmeden şımardın diyemem, Tarkan'dan şarkı aldın, yani bir yere geldin, ama bu ilgiyi hakettin mi? HAYIR.

futureboy
29-06-13, 13:25
Ateş olsa cümrü kadar yer yakar. Ukala dümbeleği.

rosemary
30-06-13, 02:17
aaa murat boz bugün konsere çıkmış.twetter a şunları yazmış ;

Memleketim Zonguldak Ereğli; hiçbir sorun,yaşatılan olumsuzluklar, bu gece beraber olmamızı engelleyemedi.Bu akşam özlemimiz sona eriyor.
Çözüm odaklı yaklaşımından ötürü başkanımız Halil Posbıyık'a teşekkür ediyorum. Hepinizi bu akşam konserime bekliyorum.

bendeniz
02-07-13, 18:56
Gıcık adam yaaa..

Büşra ÇAĞLAR
07-07-13, 18:24
Tarkan'ın asansör sistemini kullanarak bir anda kendisinin Tarkan olacagını sanmışş çok yazık.

twilight
07-07-13, 20:39
Tarkan'ın asansör sistemini kullanarak bir anda kendisinin Tarkan olacagını sanmışş çok yazık.

Aklıma ''Benzemez Kimse Sana'' yarışması geldi nedense... Şimdi asansörle yukarı doğru çıkan Murat Boz'a güle güle diyoruz, Tarkan'a ise hoşgeldin diyoruz... :28:

Bu adama anca o tarz büyülü bir oyun-vari bir şey lazım Tarkan için ama büyücü bile yapamaz... O kadar yeterli teknolojisi yoktur :18:

''Ver şu bardağı bir falına bakiim'' :)