PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Madem öyle işte böyle

tarkaseksüel
22-06-13, 12:36
Tarkan Bülent Ersoy için yazdığı 'Hep Bana' adlı şarkıyı, Emel Sayın'a hediye etti.

Bülent Ersoy 'Bir Ben Bir Allah Biliyor' şarkısının klibinde söz verdiği halde oynamadığı için Tarkan'a öfkelenip "Bana büyük saygısızlık yaptı!" demişti. Tarkan'ın şarkıyı Sayın'a vermesi 'Diva'ya nispet' olarak değerlendirildi.

http://birbak.mynet.com/detay/magazin/madem-oyle-iste-boyle/25674?utm_source=Mynet_HomePage_3

twilight
22-06-13, 18:46
Bülent Ersoy'un sesi çok iyidir, harika oktavı vardır. Cinsiyet değiştirdiği için bir çok kişi tarafından eleştirilir ancak beni insanların dini, cinsiyeti, milliyeti vs. görüşleri ilgilendirmiyor, güzel sesi vardır bir de harika okur, ancak tamamen görgüsüzdür. Kişiliği çok vasattır, ben bu yüzden Tarkan'ın Bülent Ersoy'a şarkı vermesini ASLA istemedim. ''Bir Ben Bir Allah Biliyor'' fıstık gibi bir şarkı, Bülent hanım da harika okumuş kesinlikle asla kötü diyemem ama Bülent Ersoy, şarkıya karşılık bir teşekkür etmedi, hemen klipte oynamadı diye şarkıdan Tarkan'ın sesi çıkarılsın istedim dedi. Kusura bakmasın ama Tarkan'ın yaptığı böyle bir iyilikten sonra Bülent Ersoy o şarkıdan Tarkan'ın sesini çıkarsaydı Ajdar'dan daha düşük seviyede bir insan olurdu, derdim de yani yüzüne karşı. Emel Sayın sudan çıkmış ak kaşık mı? Tabii ki hayır. Sanatsal bakımdan herkesin hatası vardır, Tarkan'ın yok mu? Tarkan'ın da var. Ancak Emel Sayın şarkı veren bir kişiye, sesini çıkaralım mı? demez. İnanın bana harika bir insan. Sesi de öyle tartışılmaz. ''Feride'' ve ''Mavi Boncuk'' şarkılarını muhteşem söyler. Tarkan'ın şarkısını da muhteşem okuyacağını düşünüyorum, düşünüyorum bile değil hatta biliyorum. Tarkan zaten TSM, Pop, Rock hatta Rap şarkı bile yazar. Önemli olan okuyucudur. Emel Sayın da Bülent Ersoy da iyi okuyucu, ama Emel Sayın kişiliği muhteşem bir okuyucu.

Sanırım çok uzun yazdım ama okuyun bence haklıyım, sevgiler :)

Efsane_1
23-06-13, 18:51
Evrimcim Levent'i gordun mu?...Son zamanlar buralara pek ugramaz oldu da sanki...Shey diyicektim de, Tarki'mizin ,,Verme'' klipi var ya hani, o sharkiyi bi de Leventin sesinden duysak diyorum...Yani Tarki o sharkiyi uzun uzun seneler bundan once soylemish...Ve diyorum da hani Levent yeniden can verse o sharkiya, yeniden bam bashka bi seste dogsa o sharki...Ne dersin ha?...Guzel bi fikir ama de mi?...Bakalim sevgili Levenimiz ne diyicek bu duruma... ;)

HAYIR DEMEZ INSHALLAH!... ;)

futureboy
24-06-13, 10:35
Kim bilir belki söyler bir gün :)

Efsane_1
24-06-13, 13:49
Kandiliniz kutlu olsun...:27:

futureboy
25-06-13, 10:32
Kandiliniz kutlu olsun...:27:

Senin de :)