PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süperstar'dan Megastar'a koruma transferi

Büşra ÇAĞLAR
08-06-13, 13:52
Tarkan'ın koruması işi bıraktı.

Megastar Tarkan, yaklaşık 8 yıldır yakın koruma olarak Süleyman Levent Ağaoğlu ile çalışıyordu. Ağaoğlu, Tarkan'la çalışmaya başladıktan sonra şaşırtıcı derecede ünlü şarkıcıya benzemeye başlamıştı. Hatta bu durum haberlere bile konu olmuştu. Megastar'ın yılda 10'dan fazla konser vermemesi ve zamanının çoğunu evde geçirmesi sebebiyle Levent Ağaoğlu işi bıraktı. Kendi kurduğu güvenlik şirketiyle birçok dünya starını ülkemizde koruyan Ağaoğlu, görevini Ajda Pekkan'ın koruması Erdal Akgül'e devretti. Megastar'a önceki günkü Gezi Parkı çıkarmasında Erdal Akgül eşlik etti...

http://www.aksam.com.tr/magazin/superstardan-megastara-koruma-transferi/haber-213698

twilight
08-06-13, 13:57
Haber için Teşekkürler büşçüm.

Levent Ağaoğlu gibi Tarkan ismi ve markasıyla özdeşleşen fotoğrafçımız Sedat Mehter de artık Tarkan'la çalışmamakta bunu da ileteyim Facebook ve Twitter üzerinden Sedat'a sevgilerini gösteriyor Tarkan hayranları.

Yıllardır dediğim gibi Levent bu işi yapamıyordu, çok severim saygı duyduğum isim görürsem fotoğraf çekinir uzun uzun sohbette ederim ama maalesef bu işte EFENDİLİK değil PROFESYÖNELLİK lazım ve Levent maalesef profesyönel bir body guard değil.

Müzik bir ekip işidir, bir dansçı gider başkası gelir, vokalist değişir, gitarist bırakır başkası gelir. Olabilir, ancak Tarkan ismine ve markasına bir zarar geleceğini düşünmüyorum.

Edit: Ajda Pekkan'a da korumasını Tarkan'a önerdiği ve Erdal Bey'in de kabul ettiği için kendilerine de teşekkürler.

bendeniz
08-06-13, 16:30
bende aynı düşünüyorum 8 yıldır korumalık yapıyormuşda şimdimi aklı başına gelmiş zaten tarkanın korumalığını yaptığı sürece diğer kişiler gibi tarkanla kim çalışmışşa hepsi bir yükselme oluyor ki adam büyük güvenlik şirketi kurmuş kesin bence diğer işlerini yürütmek için ayrılmıştır ama o 10 konser olayına çok uyuz oldum...

badboyserkan
08-06-13, 21:14
Buluşma organizasyonu konusunda da belirtmiştim; Tarkan'ın ekibinde yeni sirkülasyonlar var. Tarkan'ın yeni güvenlik ekibi oldukça sıkı davranıyor diyebilirim. Fotoğrafçı abimiz Sedat Mehder'in yerine de Özgür Ülker adında bir genç fotoğrafçı katılmış. Ayrıca Hitt Prodüksiyon şirket ekibinde de yeni kişiler mevcut. İş dünyası sonuçta bu.
Tarkan'ın şirketine ve ekibine yeni katılan kişilerin özellikle Tarkan Fan'larını biraz daha zamanla tanıyacaklarını umuyorum.

Büşra ÇAĞLAR
08-06-13, 22:02
Tarkan'ın şirketinde ki ve ekibinde ki bu degişikler mutlaka daha olumlu sonuçlar verecektir.
Sedat Mehter'in objektifinden Tarkan'ı görmeye çok alışmıştık dogrusu ben Özgür Ülker'e çok alışamadım. Zamanla ekibe yeni katılanlar bize, bizde onlara alışırız diye düşünüyorum.

bendeniz
12-06-13, 17:24
evet bende pek yenı fotografcının cekılen karelere alısamadım cok farklı cıkıyor fotolarda tarkan... ve dunde nısantasında emırle karsılastık uzaktan tarkan sandım :) ama degıldı bırazda ayak ustu sohbet ettık :)