PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın duaları kabul oldu

Büşra ÇAĞLAR
13-05-13, 16:07
Megastar Tarkan, Koç Üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü’nde düzenlenen ‘Bahar Şenliği 13’, gençlere unutulmaz bir gece yaşattı.

YERİNDE DURMADI
Bengü, Teoman ve Ozan Çolakoğlu’nun da sahne aldığı festivalde Teoman'ın ardından sahneye çıkan Tarkan, binlerce kişiyi coşturdu. Tarkan, Hayat Reyhanlı'da meydana gelen patlama ile ilgili konuşmadı. İki saat sahnede kalan Tarkan, hareketli şarkılarıyla dans etti. Günlerdir yağmur yağmaması için dua ettiğini söyleyen Tarkan, “Çok şükür dualarım kabul oldu” dedi.
:10::41:

http://www.ensonhaber.com/tarkanin-dualari-kabul-oldu-2013-05-13.html

twilight
13-05-13, 16:20
Güzel bir konser olmuş, videoları izledim resimleri de gördüm, Tarkan gayet şık ve yine muhteşem konsere imza atmış. Hatay'daki olaylar hakkında konuşmadı belki ama üzgün olduğu belli, bazı resimlerde çok mutlu çıkmamış fazla da dans etmemiş. Hatay'da patlamada hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dilerim, yakınlarına da baş sağlığı ve sabır diliyorum.

yeliz zaimoglu
13-05-13, 18:33
ben zaten dedigim gibi tarkanın keyifsiz oldugunu anladım hissettim.. ve gercekten bende yasanan olaydan dolayı cok üzgünüm.. tarkanada cok üzüldümm.. allah vatanımıza milletimize bir daha böyle seyler yasatmasın.

rosemary
14-05-13, 02:34
zaten fazla dansta etmedi demek sebebi buymuş.dilerim bir daha böyle kötü olaylar yaşanmaz ..bütün hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yakınlarına da sabırlar diliyorum...

Büşra ÇAĞLAR
17-05-13, 00:16
Herseye ragmen guzel bir konser olmus. Hatay'da yasanan olaylar keske hic olmasaydi. Hayatini kaybeden vatandaslarimizi Allah rahmet eylesin.