PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gürbey İleri, Tarkan'ı unutturdu!

beşyaşındanberiTT
07-05-13, 17:20
Şehzade Mehmet karakteriyle genç kızların sevgilisi haline gelen Gürbey İleri, şimdi de Rus güzellerinin markajı altında.

Rusya’da en çok izlenen dizi haline gelen “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin yakışıklı oyuncusu için Rus güzeller, özel fan siteleri oluşturuldu. İleri, Rus güzellere uzun yıllardır hayran oldukları Tarkan'ı unutturdu
http://www.aksam.com.tr/magazin/gurbey-ileri-tarkani-unutturdu/haber-203443

yok daha neler Tarkan unutulacak bir isim değil yıllardan beri Unutulmaz isim daha yeni bir isim çıkıpta hemen Tarkan unutulacak değil yahuuu

twilight
07-05-13, 18:04
Haberi okudum ve gül gül öldüm... :28: :18:
1988 doğumlu bir adamın(yani 25 - 26 yaşında) bakımlı ve karizmatik olmasından daha mantıklı bir şey olabilir mi? Bence olamaz. 25 - 26 yaşındaki çocukla Tarkan'ı karşılaştırmamayı ne zaman öğrenecek bu magazinler anlamadım. Unutuyorlar galiba Tarkan 41 yaşında, tabii haliyle genç gösterdiği için Tarkan'ı 24 falan sanıyorlar. Hahaha :)))
Şöyle bir örnek Robert Pattinson ne kadar karizmatik olursa olsun Jude Law ondan daha büyük ve o yaşta karizmatik kalmayı başardığından o daha önde yada Johnny Depp'te ondan daha karizmatik... Türkiye'de 40 yaş üstü erkeklerin durumunu herkes biliyor, saç dökülmüş, hacı imajı bir sakal çıkmış, kamburlaşma da malum... 50 - 55te ise iş biter... Tarkan'ın yaşarsa 65 - 70'den önce sahneyi bırakacağını sanmıyorum...
Ayrıca sadece Rusların sevdiği bir adamla tüm dünyanın sevdiği bir adamı karşılaştırmak, Türkiye'yi Japonya'yla aynı coğrafyada bile olsa komşu yapmak kadar KOMİK. :28:

beşyaşındanberiTT
07-05-13, 18:37
İşte haber olsun diye yapıyorlar kardeşim :)

rosemary
08-05-13, 00:59
hıh ne saçmalamışalr yaa.gürbey ileri kim tarkan kim...tamam onu da severler ama tarkan'ı unuttuklarını nereden uydurmuşlar..:18:

Büşra ÇAĞLAR
08-05-13, 15:46
Ha ha ha :18:
gerçekten bu haberi sadece hayranlar gülsün diye yapmışlar. Tarkan'ın eşi benzeri olamayacagını ve 'Unutmak' kelimesinin mümkün olmadıgını anlayın artık ya :18:

twilight
09-05-13, 17:03
Tarkan'ı karşılaştırdıkları adama bak...
http://www.ucankus.com/detay/104856/flas-ezgi-eyuboglu-ile-ayrilan-gurbey-ileri-yine-gecelerde-boy-gosterdi
Gece kulübünde dağıtmış alkol almış yaka paça dağıtmış kafayı çekmiş kameralara görüntülenmiş...
4 yılda bu hale geldiyse 22 - 23 yıl sonucu halini düşünemiyorum, Tarkan'ın böyle kameralara yakalandığı 1 resim bile yok, ki Tarkan, Sezen Aksu, Orhan Gencebay gibi gibi başarılı insanların biraz dağıtmasını (şımarmasını diyelim) doğru buluyorum, sonuçta bir sürü başarı almışlar hali ile şımaracaklar ama bu adam daha dün bir bu gün iki.... Tarkan'ı unutturdu dedikleri kişi Tarkan'dan daha başarılı olmalı ki okeyleyim. Ama maalesef ne Kıvanç, ne Çağatay, ne o, ne bu, böyle bir mertebeye asla ulaşamazlar. Zaten tiyatroculukta MEGASTAR, SÜPERSTAR gibi ünvanlar yok.