PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ile Buluşma - 11 Mayıs Koç Üniversitesi

badboyserkan
30-04-13, 12:35
http://img543.imageshack.us/img543/1007/qqqq9353295365122697201.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/543/qqqq9353295365122697201.jpg/)

[/URL]

http://img10.imageshack.us/img10/1135/92280154113233926997712.jpg (http://imageshack.us)

Veee Tarkancoll'dan beklenen buluşma!

11 Mayıs Koç Üniversitesi Tarkan konserinde şanslı 5 kişi Tarkan ile konser öncesi buluşma fırsatını yakalayacak!

[U]Seçeceğimiz üyeler Tarkan ile hiç buluşmayan kişiler öncelikli olarak yer alacak.

Duyuru konumuzun altına konsere kesin gideceğinize dair yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.
Yazılan yorumlar altından seçilecek olan şanslı 5 kişi Tarkancoll Fan Club Yönetimi tarafından adil olarak seçilecektir.

Kazananlar 8 Mayıs günü ilan edilecek olup, forum sayfamızdan ve sosyal medya kanallarımızdan duyurulacaktır.

Not: Tarkan ile Buluşma fırsatı şansını kazanacak adaylar; yapmanız gereken sadece konsere gideceğinize dair yorumlarınızı bu konu altına bırakmanız. Tarkan ile hiç görüşmeyen kişiler öncelik olarak seçilecektir. Kazanan kişilere forumdan özel mesaj yolu ile ulaşılacaktır. Bilgilerinize.

Anka
30-04-13, 12:48
ne yapmamız gerek bunun için

Anka
30-04-13, 12:53
formmu dolduruyoruz napıyoruz ne zaman yazılacak detaylar

badboyserkan
30-04-13, 12:56
Tarkan ile Buluşma fırsatı şansını kazanacak adaylar; yapmanız gereken sadece konsere gideceğinize dair yorumlarınızı bu konu altına bırakmanız. Tarkan ile hiç görüşmeyen kişiler öncelik olarak seçilecektir. Kazanan kişilere forumdan özel mesaj yolu ile ulaşılacaktır. Bilgilerinize.

okantuzun
30-04-13, 13:46
Herkese selamlar, bu konsere de sayısız konser gibi gideceğim. Eski profilime ulaşamadığımdan şuanki profilim daha yeni durabilir ama bu forumu neredeyse başından beri takip ediyorum. Facebook ve Twitter ortamında da yönetimden olsun forumdan olsun arkadaşlarım var fakat hiçbir zaman onlarla iletişime geçip de Tarkan hakkında bir talebim olmamıştır. Ve bu zamana kadar çok yakın anlarım olmasına rağmen resim çekme yada ufak bir konuşma gibi bir fırsatım olmadı Tarkan ile. Samimiyetle çok isterim, istiyorumda :) Umarım 8 mayısta bu mutlu haberi alırım.

selincihangirli
30-04-13, 14:14
form nerde hemen doldurayım

sengibisidünyayagelmez
30-04-13, 14:23
Bunu benden daha cok isteyen bir tek kisi daha yoktur eminim. Hele ki ona ILK ASKIMa olan ozlemim bu kadar kabarmisken ve her gun ruyalarima giriyorken. 25 senelik hayatimin 20 senesinde ona asiktim ama sadece bir jez kokusunu hissedebildim, uzerinden 5 sene gecti o dunyadaki en mutlu oldugum anin her saniyesi hala aklimda. 5 sene sonra bana tekrar ona sarilma, tekrar onunla karsilikli aglama sansi verirseniz cok sevinirim zira her sene tekrar tekrar ona ulasmaya calissam da konserlerine gidip en onden ona askimi haykirmak disinda bi yol bulamadim. Simdi sira 11 mayista ve ben de tabi ki orda.. umarim bu sefer cocukluk hayalim bir kez daha gercekleserek...

sengibisidünyayagelmez
30-04-13, 14:26
Bu arada simdi dikkatimi cekti, 8 mayis her kizin ilk sevgilisi olan benim de ilk sevgilim canim babamin dogum gunu. Umarim o mutlu gunumde cifte mutluluk yasar bu sansli kisilerdrn biri olurum :)

selincihangirli
30-04-13, 14:26
<3 görmeyi, çok istiyorum heyecandan kalbim duracak.. her şeyi bi anda unuttum.. <3 :) Lütfen yardım ediiiin... Haberinizi okuyunca çok mutlu oldum .... anlatamam :') .... o benim canım <3 canııım <3 canıııııım <3

twilight
30-04-13, 14:37
Konsere gidemiyorum... Ama konsere gidecek her arkadaşa iyi eğlenceler dilerim :)
TARKAN'la buluşan arkadaşlar da selamlarımızı iletirlerse seviniriz... ;)
TarkanColl yönetimine de buluşamayan arkadaşlar için güzel davranışları için çok teşekkür ederim :))

duyguella
30-04-13, 15:10
bu haberden sonra konseri kaçırmam söz konusu olamaz kesin gidiyorum dünyevi işlerin canı cehenneme :) küçüklüğümden beri Tarkan'la tanışmak en büyük hayalim bunun gerçekleşme ihtimali bile beni heyecanlandırmaya yetiyor :) seçilecek 5 şanslı kişi arasına girebilirsem adağım olsun forumdakilere ücretsiz avukatlık hizmeti :) konser sonrası seçilen talihlilerle birlikte tanışmayı kutlama yemekleri de benden ;) şimdi binlerce Tarkan hayranı gibi 8 mayısı iple çekip, hayallere dalıyorum..

TEVETOGLU
30-04-13, 15:56
Ben de 11 mayıs'ta konserde olacağım.tarkan'la görüşmek en büyük isteğim.teşekkürler.tarkan'a şimdiden iyi sahneler dilerim.

yeliz zaimoglu
30-04-13, 16:28
11 mayıs konserini daha şimdiden heyecanla bekliyorum umarım tarkanla tanısma fırsatım olur.. eger hayalim gercek olursa gercekten cokk ama cokk mutlu olurdummm.. smdiden hayal ediyorumda görsem ne yaparım acaba ne konuscam ne yapıcam ne diyecegim düşüne düşünee...ya görsem mutluluktan aglarım herhalde yada heyecandan bayılırım nyse umarım gercekten bu hayallerim gercek olur ve tarkanla tanısma fırsatım olur tarkanında beni tanımasını gercekten cok istiyorummm.. :)) sevgiler tarkancoll.com herşey için teşekkürler ..

Büşra ÇAĞLAR
30-04-13, 17:20
Konsere gidecek ve bulusmaya hak kazanicak arkadaslar simdiden iyi eglenceler ve tebrikler. :)
TarkanColl'a sonsuz tesekkurler uye olan tum arkadaslar bu mutlulugu yasama sansi tanindigi icin.

tuğçe
30-04-13, 18:18
konsere geliyorum ve 3 yaşında bir tarkan fan'ı da getiriyorum :) kendimden çok onun tanışmasını istiyorum aslında.nedenine gelince konser kayıtlarını izlemekten orkestrada ki kişilerin bile isimlerini ezberledi :) ve gerçekten bu sevgiyi Tarkan ın da birebir görmesini çok isterim. Şanslı 5 kişi arasında olmamız dileğiyle...

tarkaseksüel
30-04-13, 20:32
Gidecek arkadaşlar şimdiden söz versin bol bol fotoğraf getirin bize Tarkan'lı olanlardan...:)

mukemmelfan
30-04-13, 21:16
eee tabıkı bunaaa yazılmaz mı hıcc buna yorum bırakılmaz mı hıc:)) tebrıkler ıykıde yaptınız bole bıse bı kac arkadas daha mutlu olucak sanslı kısılerın ıcınde olmaaakkk ıstıoorumm bende:)) cunkuuuuu coookkk ozledımmm bakım hercekten coookk ozledımm onuuuu gorelı cooook uzun xaman olduu sarılmayı ozledımmm yaaaa kokusunu ozledımm....su sıkkın ruh halımeee bı enerjı olacakkk olursa:))) cunkuu onu coook sewıoorummm cokk sewıorummm gusel bır 11 mayıs dılıorummmmmmm hepımızıe:)))

herkesın bu konuda hayallerı var elbette benımde adagım olsun ısteyene tum hemsırelık hızmetlerı benden:)) sımdıden emegı gecen herkese yurekten tesekuurlerr:)))cooooooook ozledım konserlerı hepınızı bbuuu hedıyeyı banada verırsenız cookk mutlu olcam hatta benden mutlusu olmıyacakkk bundan emın olabılırsınızz veee gercekten yurekten dıorummmm en gusel sewapları duaaları alıcaksınız...oo benımm herseyım mutlulugum heyecanımmm 4 arkadasın yanuna benıde eklersenız yurelkkkten coook mutlu olucagımmm cok tesekkurler sımdıden...TT SENİ COK SEWIOOORUZZZZ

ınsanın hayatının baslıcaları olur vazgecılmezler olur benımde vazgecılmezım o baslıcam hayatımın anafıkrıı....onu cook ozledım mutluluktan aglamak ıstıorummm sadece bır dakıkalıgına sarılmak ıstıorummm burdann soz kazanırsam bıletımı tarkan konserıne gıtmek ısteyen bırıne vercem :))) hatta ust komusuya soledımm kazanmamı cok ıstedıler bu vatten sonra:)) bunu yazmak bılem heyecan verıcı ""ne dıyecegımıu bılemıoruım kalbım fırlarsa yakalatın tutun ona ıyı bakın:))) "":)) tarkaaannnnnnnnnn sana dokunmak ıstıorımm yaaa cok oozledımmm herkese basarılar optuuuumm sızı

Ee tabıkı konserdeyız yane:)

Delıce bır sewda delıceeeeeeeeee bır tutku bu....tarkan kokunu ozledımm agladım yıne suan....:((((

EN SON ONLAA 2010 DA GORUSTUK VEE COOOK OZLEDIM:((( sole bır dakıka gormustummm yıllar gectıı cooooookk özledımmm gecen sene cook ıstedım olmadıı ya bu sefer olsunnn ya bıdaha istemıcem sozz

ya bana bı bıldırım geldı 2012 harbıye bulusması dıye ben anlamadsım ben 2012 de bulusmadımkı tarkanımla bı karısıklık oldu heralde:((( o mesajı hıc anlamadımmm bılgınız olsun ıstedım

TarkanColl
30-04-13, 21:37
Tarkan'a sarılıp fotoğraf çektirdikten, tüm içten duygularınızı ona anlattıktan sonra O'nu sahnede izlemenin keyfi bambaşka oluyor.

Bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.

mukemmelfan
30-04-13, 21:38
sımdı neden coook yazdıgımı sorucaksınız...bende acıklamak ıstedım cunku yıllar gectı cokk ozledımmmm vee yıllar gectıı sarılmak ıstıorummm yıllar gectıı vee ben oo gozlerıı bana umut olucakk gozlerı ozledımmm okadar cok zaman gectı vee okadar olumlu olumsuz sey yasandıkı:(( o bana umut olsun ıstıorummm:(( coook gormeyın bana yaaa:((( istıoorummmmmm yaa cok ıstıorummm benı anlıyacagınıza ınanıoorumm:(( tesekkurler dayanamayıp yazıorummm tutamıorum kendımı:((

bencedeeeeeeeeeee banada bu keyfı cok gormeın luuutfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeenn:((

twilight
30-04-13, 21:42
@mükemmelfan arkadaşım ardı ardına forumda mesaj yazmak yasak.
Forumda yazdığın konuya bir sey eklemek istiyorsan mesaj düzenleden düzenleyebilirsin.
Tarkan Coll adminlerinide kendini de sıkıntıya sokma lütfen. ;)

murathattatoglu
30-04-13, 22:40
TARKANCOLL farkı...

yeliz zaimoglu
30-04-13, 23:48
Tarkan'a sarılıp fotoğraf çektirdikten, tüm içten duygularınızı ona anlattıktan sonra O'nu sahnede izlemenin keyfi bambaşka oluyor.

Bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.

allahım keske o gün gelse ona olan bütün hayranlıgı sevgimi herseyimi ona anlatmak ve paylasmak cok istiyorum.onunda beni tanıması beni ne kadar mutlu eder ki anlatamam. onu görsem ben gözyaşlarıma tahammül edemem herhalde .. ama onu gördügüm zaman ona hazırladıgım özel defterimi ona vericem ve biliyorum kesin cok mutlu olucak ümitliyimmm birgün olucak inşşş :((

rosemary
01-05-13, 01:40
şu an ellerim titriyor,kalbimin sesini gümgüm duyabiliyorum...inanın mesajı bile zor yazıyorum.birde onu görsem ne olurum bilemiyorum..:17:

badboyserkan
01-05-13, 22:47
Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki; Tarkan ile tanışma fırsatı kazanacak olan kişiler, Tarkan'dan bire bir imzalı resimde kazanmış olacak :)

fulya fulya
01-05-13, 23:10
Konsere gitmeyi çok isterim.Şehir dışında öğretmenlik yaptığımdan izin alıp gelmem mümkün değil keşke İstanbul'daki yaz konserlerinin birinde buluşma şansım olsa....

rosemary
01-05-13, 23:58
konsere gitmek kolay da.. dönüşü düşünüyorum ben...

yeliz zaimoglu
02-05-13, 00:45
tanıstıktannn sonraaa birde imzasını almak mıııı süperrrrrrrrrrrrrrrr harikaaaa yaaa allah nasip eder inş bak smdiden hayaller kurmaya basladım yaa bennn... allahım cok güzel allah bu 5 kişinin içersinde olmayı nasip etsin inş :))

zilli
02-05-13, 00:58
ben de konsere gidiyorum, biletimi aldım bile...

selincihangirli
02-05-13, 13:42
Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki; Tarkan ile tanışma fırsatı kazanacak olan kişiler, Tarkan'dan bire bir imzalı resimde kazanmış olacak :)

Nefesimi tuttum 8 mayısa kadar bu heyecana kalbim nasıl dayanacak bilemiyorum

selincihangirli
02-05-13, 14:01
Nehirler gibi birbirimize kavuşalım.

beşyaşındanberiTT
02-05-13, 16:27
Bende 5 Yaşından beri Tarkanı hayranıyım ve Bu Konsere Bunun İçin gidiyorum bilginize :) Ve tarkan ile daha önce buluşmadım bu fırsatı bize sunduğunuz için çok içten tşkr ederim.. Bekle beni Tarkannnn sarılıpta sana daha sonra seni dinlemek ah ahhh :) Bir gün mutlaka Tarkan ile ..............

zilli
03-05-13, 15:49
Heyecandan nefesim kesildi muhteşem duygularla yaşıyorum sanki o anı yaşıyormuş gibi hayal ediyorum tarkan şarkılarıyla muhteşem bir bağ kuruyoruz bende ordayım biletimi aldım

TarkanColl
03-05-13, 22:40
Arkadaşlar özel mesajla adınızı soyadınızı, facebook profilinizin linkini ve Tarkan ile daha önce görüşüp görüşmediğinizi yazar mısınız. Bu bilgileri yazmayanların mesajlarını dikkate almayacağız.

zelis
04-05-13, 00:37
Almanya'da da olacak mı böyle bi buluşma? Olursa çok sevinirim. Tarkan ilk çıktığında Albümünü almıştım ve çok beğenmiştim. Arkadaşlarım o zamanlar ya oda dinlenirmi klipteki pantoluyla dalga geçmişlerdi. Ben hiç umursamadan o çok büyük bi star olacak, bekleyin ve görün demiştim. Starılığı bırak Megastar oldu. Ve o günden beri sevgim hayranlığım hiç bitmedi. Kızım bile ona duyduğum hayranlığı kıskanır. En çok istediğim onunla bir gün karşılaşmak. Türkiye"ye pek gelemiyorum. O yüzden sizden ricam Almanyada da böyle bi buluşma olursa bilgilendirirseniz çok sevinirim. Saygılar

mukemmelfan
04-05-13, 12:43
pekala tesekkuurler:))) hakıkatennn dogruu ya ben onu tamamen unutmusummm ya heyecandan tesekuurler.sıkıntı olmazz ınsallah..

selincihangirli
04-05-13, 14:11
heyecandan günlerdir nasıl yaşadığımı bilmiyorum

sesuak1903
04-05-13, 14:30
bizde konserdeyiz inşaallh ve hiç megastarla tanışma imkanımız olmadı...

Aleksandra
04-05-13, 16:23
Hello!
My name's Aleksandra, artist form Slovenia, living in Istanbul and a fan of Tarkan, of course ,)).
As I'm trying to find and gather Tarkan fans from all over Slovenia for the first time, it would be the greatest honor if I would get the chance to meet with the artist himself, as a representative of a maybe-new Slovenian Tarkan fanclub.
I'll keep my fingers crossed.
Greetings!
A

beşyaşındanberiTT
04-05-13, 17:34
Muhammet Gürbüz Tarkanla daha önce görüşmedim.. https://www.facebook.com/Muhammet.grbz?ref=tn_tnmn bu imkanı sağladığınız için çok tşkr ederim Ebru abla 5 yaşından bugüne Tam 14,5 sene oldu ben yıllardır bu anı bekliyorum şimdiden tşkr edeerim birde postanız dolu olduğu için böyle yazmak zorunda kaldım :( özür dilerim

Rumeli59
05-05-13, 00:25
tarkancoll cok farkli. Bol $anslar diliyorum ve bol bol resimleri bekliyoruz;-)

sinemcakal
05-05-13, 15:39
merhaba,ben sinem çakaloğlu ,18 yaşında engelli kızım tarkana aşık,sadece konuşmasında problem var ve tanısı konulamıyor,sizden ricam belki kızım için bir şanstır lütfen bu şansi kızıma verin, o tarkanın sessiz fanatiği kızıma bir şans verirseniz çok sevinirim,onun durumu herkesten farklı belki kızım düzelir bir anne olarak sizden rica ediyorum,face ten özgecan çakaloğlu diye bakarsanız görürsünüz,https://www.facebook.com/sinem.cakaloglu?ref=tn_tnmn

yeliz zaimoglu
05-05-13, 18:02
merhaba,ben sinem çakaloğlu ,18 yaşında engelli kızım tarkana aşık,sadece konuşmasında problem var ve tanısı konulamıyor,sizden ricam belki kızım için bir şanstır lütfen bu şansi kızıma verin, o tarkanın sessiz fanatiği kızıma bir şans verirseniz çok sevinirim,onun durumu herkesten farklı belki kızım düzelir bir anne olarak sizden rica ediyorum,face ten özgecan çakaloğlu diye bakarsanız görürsünüz,https://www.facebook.com/sinem.cakaloglu?ref=tn_tnmn ebru abla mutlaka sizinle iletişime gecicektir sinem hanım umarım kızınız tanışır :)

Büşra ÇAĞLAR
05-05-13, 21:24
Sinem Hanim TarkanColl yoneticilerimiz mutlaka size yardimci olacaktir. Kiziniz insallah Tarkan'la bu konserde tanisabilir.

sesuak1903
06-05-13, 17:17
daha önce 4 kez tarkan konserine gittim fakat hiç tanışma fırsatım olmadı ve görevim sebebiyle tayinim çıkıyor inşaallah gitmeden önce nasip olur

tuğçe
06-05-13, 18:23
Tuğçe Günak https://www.facebook.com/tugcegunak?ref=tn_tnmn 2 sene önce tanışmıştım ancak buraya tekrar yazmamın nedeni,3 yaşında bir tarkan fan'ı da getiriyorum :) ve onun tanışmasını çok istiyorum.nedenine gelince konser kayıtlarını izlemekten orkestrada ki kişilerin bile isimlerini ezberledi :) ve gerçekten bu sevgiyi Tarkan ın da birebir görmesini çok isterim. Şanslı 5 kişi arasında olmamız dileğiyle...

selincihangirli
06-05-13, 22:26
selin cihangirli https://www.facebook.com/selin.cihangirli.3?ref=tn_tnmn dayanamıyorum hasretine... seni çok seviyorum... kalbim senin yanında... günlerdir, yıllardır attığını duyamıyorum... ruhum desen sana sarhoş... gel kendini bana sor... bana seni gerek seni

A.R
07-05-13, 15:19
Ne yazikki Konsere gidemiyorum, Avrupada yasiyorum ve hich bir Konsereine izinimi büyük cabarilarima rahmen denk getiremiyorum buna nekadar üzüldügümü kelimelerle anlatamam sanki kalbimim yerinden sökülüyor :-( O muhtesem ve kelimelerle anlatilmaz olan insana Tapiyorum, ve sizler TarkanColl olana kadar hic bir zaman umudumu, hayellerimi unutmayip geriye atmayarak elbet olur birgün benimde yolum Tarkan"la birlesir diyerek,Size Tarkanla hayranlarini birlestirdiginiz icin cok,cok Tesekkür edip sizi cani yürekten Öpüyuyorum....Siz iyiki varsiniz. <3 Aylin.

selincihangirli
07-05-13, 16:07
Bi canım var o da sayenizde can çekişiyor <3

Venera
07-05-13, 18:31
ben yabanciyim Turkiyede okuyorum Tarkan sayesinde Turkceyi ogrendim ve buraya gelmek gormek turist gibi degil Turkiye vatandisi gibi hayati yasamak istedim. Tam 13 yil benim ailem parcasidir, hayatimi kararlarimi cok etkiledi. Bu Turkiyede son yazim gidiyorum memleketime ve buyuk ihtimal konserlerine bile gidemem'(, cok uzuluyorum. Gecen sene tesadufften resim cektim ama yakindan tanisamadim, cok isterdim. Tarkan kalbimde...

BanuBG
07-05-13, 23:41
Merhaba...Tarkan Konserine gideceğim..Veee bende Tarkan ile tanışmak istiyorum...:)))) Tabii benide o seçerseniz çoooooooook mutlu olacağım..Onu yakından görmek, gözlerine bakmak, sevecenliğini yakından hissetmek kim istemez ki??? Umarım benide seçerseniz....

devilscream
08-05-13, 03:47
Konsere gidebilecek miyim bilmiyorum ama ben daha önce 3 kez bu şansı yakaladım.
Şanslı 5 arkadaşımız için unutulmayacak dakikalar olacaktır:)
Uzun bir aradan sonra da bir Topic'in 5.sayfayı görmesini özlemişim:)

selincihangirli
08-05-13, 07:58
inşallah şanslı kişi olurum nefes alamıyorum .. adım açıklanırsa nefes almaya başlayacağım.. çünküm o benim hayatım

badboyserkan
08-05-13, 11:23
http://img841.imageshack.us/img841/5435/aaa73987851568820512094.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/841/aaa73987851568820512094.jpg/)

Öncelikle Tarkan ile Buluşma etkinliğimize katılım gösteren Tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz ve kazanan 5 kişiyi açıklıyoruz.

Tarkan ile Koç üniversitesi konseri öncesi tanışma fırsatını kazanan işte şanslı 5 üyemiz ; beşyaşındanberiTT, rosemary, yeliz zaimoglu, okantuzun ve selincihangirli.

Kazanan kişilere Tarkancoll forum sayfamız üzerinden gönderilmiş olan Özel mesaja, lütfen adını- soyadını, aktif kullandığı Cep telefonu numarasını ve mail adresini göndermeyi unutmasın!

Kazanan üyelerimizi tebrik ediyoruz. 11 Mayıs günü konser alanında görüşmek üzere :)

twilight
08-05-13, 11:46
Adminlerimiz yine muhteşem seçimler yapmış... Tarkan'ın fan kulübünün Tarkan kadar adaletli olması gerçekten muhteşem bir şey... :)
beşyaşındanberiTT yani Muhammet kardeşimle yıllardır arkadaş hatta kardeş gibiyiz zaten en çok ta ona sevindim gerçekten muhteşem olmuş kardeşim tekrardan hayırlı olsun... :) yeliz aylardır görmek istiyordu zaten Facebook'ta hep durum atıyor bununla ilgili ona da çok sevindim. rosemary ve okantuzun size de hayırlı olsun arkadaşlar... ve selincihangirli yeni üye olmuş foruma arkadaş ve hemen hemen ilk günlerinde bu şansı tatması gerçekten harika oldu forumda :)) hepsini tek tek yürekten kutlarım.... Konsere giden tanışan arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim bol bol fotoğraf çekin konserde... Gidemeyen arkadaşlara da üzülmeyin derim bu sene yada başka senelere eminim daha muhteşem konserler olacaktır.... TarkanColl adminlerimize de çok teşekkürler, TarkanColl farkı yine :)

rosemary
08-05-13, 12:28
çok teşekkürler; çok mutlu oldum..diğer arkadaşları da tebrik ederim..
:17:

okantuzun
08-05-13, 13:17
OOO bu varya hayatımda aldığım en mutlu haber hiç ummuyordum ama çok heyecanlandım teşekkürler Tarkancoll teşekkürler Ebru abla, Serkan bu forumda emeği geçen herkes

yeliz zaimoglu
08-05-13, 15:01
Tarkancolll cok teşekkür ederim siz olmasaydınız hayallerim gercekleşmeyecekti cokk saollunn beni cok mutluu ettinnnnizz gercekten cok sevnçliyimmmm iyi ki varsııınn :))

Büşra ÇAĞLAR
08-05-13, 15:32
Tarkan ile buluşmaya hak kazanan tum arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bol bol fotograf çekilin.
TarkanColl'a çok teşekkürler böyle bir fırsatı bizlere sundukları için. :21:

beşyaşındanberiTT
08-05-13, 15:42
Çok teşekkür ederim yıllardır hayal ettiğim gerçeğe kavuştum :) !!!

Rumeli59
08-05-13, 22:30
tebrikler gencler;-) dört gözle resimleri bekliyoruz:4:

melly
09-05-13, 00:36
yaaaa kahroldum ben burda :(((( bir gün bana da şans güler mi acaba

Bushra
09-05-13, 00:54
Kazananlar adına çok sevindim.. Harika bir şans elde ettiniz arkadaşlar :) ben aranıza yeni katıldım ancak 20 yıllık Tarkan fanıyım burayı yeni keşfettim. (tanışma platformunda tanıttım kendimi zaten..) İnşallah bu şahane şans bir gün bana da güleeer :)

TEVETOGLU
09-05-13, 01:21
En başta tarkancoll'a böyle bir fırsat verdiği için çok teşekkür ederim.kazananları tebrik ederim.sakın tarkan'la fotoğraf çektirmeyi unutmayın. :)

duyguella
09-05-13, 01:48
böyle güzel bir şansı yakalayan 5 arkadaşı gönülden tebrik ediyorum inanılmaz şanslı olduğunuzu bilin :)
bu gün yaşadığım hayal kırıklığını, maltepe konserinde de tarkancoll ailesinden aynı fırsatı bekleme umuduyla bastırıyorum :(

Rüya Çengel
13-05-13, 02:09
Keşke bu buluşmadan haberim olsaydı :(((((((((

selincihangirli
14-05-13, 08:47
tanışacağımı öğrendiğim günden beri :'( ... Onu çok seviyorum TarkanColl sayfasından Serkan Bey, aradığında bile çok şaşırdım.. Gerçek dedim.. Hala :'(... Ebru Hanım.. Ben sizlere ne desem az, ellerim titiriyor, küçük bi çocuk gibi ağlıyorum... Tarkan'ın menejerine de çok tesekkür ederim bana çok iyi davrandı :'( onu çok sevdim, çok iyi birisi... Bu buluşmayı ayarlayan, bizleri seçen bu kocaman ekibe teşekkür ederim. Allah razı olsun.. İçeride 20 dakika kalmışız.. vaktin hiç farkında bile değilim... ona bakmaktan kendimi alamadım.. bazen nefesimi tuttum.. ayakta zor duruyordum.. karşısında ne yapacağımı şaşırdım.. iliklerime kadar titredim.. tekrar seni görmek ve sana kavuşmak istiyorum

ece**
14-05-13, 11:59
ayy melekler yine bir sürü insanı mutlu ettiniz :)))

okantuzun
15-05-13, 01:51
Kesinlikle öyle ben tarif bile edemiyorum soruyorlar nasıldı anlat diye ama gerçekten yaşanması gerekiyor ifade edilmiyor onda başka bişey var insanı etkisi altına alan ee boşuna demiyoruz yeşil gözlü büyücü diye :)

selincihangirli
15-05-13, 18:25
Allah Razı olsun Sizlerden